Garcz. Audi uderzyło w dwa drzewa i dachowało - ciężko ranny mężczyzna

czwartek, 22 czerwca 2017 r., 21:51
fot. AL

Kierujący audi mężczyzna został śmigłowcem LPR przetransportowany do szpitala po tym, jak kierowany przez niego pojazd w Garczu uderzył w dwa przydrożne drzewa, a następnie dachował. Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku. Droga na czas wykonywania czynności była zablokowana.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 21. na drodze wojewódzkiej w Garczu. Jak wynika z uzyskanych przez nas informacji, kierujący Audi A4 mężczyzna jadąc od Sierakowic w kierunku Kartuz z wyjaśnianych obecnie przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu, a następnie prawym bokiem zahaczył o przydrożne drzewo. Odbił się od niego, uderzył w kolejne i dachował, zatrzymując się po przeciwnej stronie jezdni na barierkach.

Mężczyzna został zakleszczony w pojeździe. Udzielenie mu pomocy było możliwe dopiero po wydostaniu go przez strażaków przy pomocy narzędzi hydraulicznych. Mężczyzna w wieku 34 lat w stanie nieprzytomnym został śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportowany do Uniwersyteckiego Centrum Medycznego w Gdańsku.

Trwa wyjaśnianie przyczyny i okoliczności zdarzenia.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Łapalice, OSP Chmielno, JRG Kartuzy, zespół ratownictwa medycznego oraz załoga LPR.

Droga na czas wykonywania czynności była zablokowana w obu kierunkach.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.