Michał Szpak na finał Truskawkobrania 2017

sobota, 1 lipca 2017 r., 23:36
fot. MD-Z

Koncertem Michała Szpaka zakończono czterdziestą pierwszą edycję Truskawkobrania na Złotej Górze. Mimo kapryśnej pogody charyzmatyczny artysta przyciągnął do Centrum Promocji Regionu i Sportów Wodnych setki osób.

Kolejna edycja Truskawkobrania dobiegła końca. Od godz. 15 na amatorów kaszubskiej truskawki oraz dobrej zabawy czekało mnóstwo atrakcji. Chętni do woli mogli zajadać się najsłodszymi z owoców, zadbano o konkursy dla dzieci i zaserwowano porządną dawkę dobrej muzyki. Gwiazdami tegorocznej edycji byli Sound'n'Grace, Fancy i Michał Szpak. Zdjęcia z przebiegu całej imprezy znaleźć można tutak.

Tegoroczną imprezę zakończył koncert charyzmatycznego Michała Szpaka. 25-letni, charyzmatyczny wokalista, po sukcesie na Eurowizji, gdzie zajął trzecie miejsce w głosowaniu widzów, zyskał fanów na całym świecie. Na jego koncert na Złotą Górę przybyli członkowie jego oficjalnego fanklubu i fani z różnych zakątków Pomorza, m.in. z Bytowa i Słupska.

- Przyjechałam z rodziną specjalnie na koncert Michała. Uważam, że to niezwykle ciekawy artysta. Ma fantastyczną barwę głosu, na scenie jest prawdziwą rockową gwiazdą i dał świetny występ. Warto było przyjechać - mówiła Natalia, jedna z uczestniczek imprezy.

Wokalista zaśpiewał m.in. utwory ze swojej ostatniej płyty. Zachwycił też publiczność wykonaniem przeboju "Knocking on heaven's door".

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.