Dzierżążno. Mężczyzna potrącony przez pociąg

niedziela, 23 lipca 2017 r., 07:27
fot. AL

Śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Gdańsku został przetransportoway mężczyzna, który w niedzielny poranek został potrącony przez pociąg. Do zdarzenia doszło nieopodal stacji w Dzierżążnie.

W niedzielę przed godziną 7. służby zostały poinformowane o potrąceniu mężczyzny przez pociąg PKM relacji Gdańsk-Kartuzy. Ranny śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego został przetransportowany do szpitala w Gdańska. Mężczyzna był przytomny.

Trwa wyjaśnianie okoliczności i przyczyny tegoż wypadku.

Ruch kolejowy został wstrzymany.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Dzierżążno, JRG Kartuzy, zespół ratownictwa medycznego oraz załoga LPR.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.