Festiwal Przyjemności Muzycznych - dzień pierwszy z Anitą Lipnicką, Julią Marcell i muzyką Timberlake'a

niedziela, 13 sierpnia 2017 r., 14:16
fot. BK

Sobotni wieczór w Ostrzycach upłynął pod znakiem muzycznych przyjemności. Odbywający się tam od dziewięciu lat festiwal o tej nazwie to prawdziwa uczta dla wytrawnych melomanów i nie tylko. Gwiazdami pierwszego dnia były Anita Lipnicka i Julia Marcell. Publiczność usłyszała też największe przeboje Justina Timberlake'a w wykonaniu studentów Akademii Muzycznej w Gdańsku.

Kolejna edycja Festiwalu Przyjemności Muzycznych przyciągnęła do Ostrzyc tłumy. To kolejny dowód na to, że w powiecie kartuskim zapotrzebowanie na imprezy o charakterze nieco mniej komercyjnym, z ciekawą, dobrą muzyką nadal jest bardzo duże.

Podczas sobotniego wieczoru publiczność wysłuchała trzech koncertów. Na dobry początek wystąpiła Anita Lipnicka & The Hats. Następnie największe przeboje Justina Timberlake'a zaprezentowali studenci gdańskiej Akademii Muzycznej. Na finał w nastrojowych nutach melancholii wystąpiła Julia Marcell.

- Na festiwal do Ostrzyc przyjeżdżam od kilku lat. Bardzo lubię tę imprezę za jej szczególny klimat i dobór artystów. Z przyjemnością odwiedzam każdą imprezę wolną od muzyki disco polo. W tym roku ogromnym zaskoczeniem był dla mnie występ studentów Akademii Muzycznej. Nie jestem fanem Justina Timberlake'a, jednak w tej wersji jego muzyka brzmiała świetnie - opowiadał Dawid, jeden z uczestników imprezy.

W niedzielny wieczór kolejna dawka muzycznych doznań. Tym razem publiczność usłyszy Soulmates, Marka Dyjaka oraz Mietka Szcześniaka. Początek koncertów o godz. 19.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.