Kartuzy. Policyjna akcja z udziałem antyterrorystów na terenie byłej komendy

piątek, 8 września 2017 r., 20:21
fot. BK

Na terenie byłej komendy Policji w Kartuzach trwają działania z udziałem policjantów, jak i grupy antyterrorystycznej. Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku podaje jedynie tyle, że są to ćwiczenia. Nie ujawnia jednak jakiego rodzaju są to ćwiczenia, ani jakie służby w nich uczestniczą.

Od piątkowego popołudnia przy ulicy Kościuszki w Kartuzach trwają policyjne działania. Policjanci nie ujawniają jednak szczegółów akcji. Podkom. Michał Sienkiewicz z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku informuje jedynie, że są to ćwiczenia.

Jak wynika z uzyskanych przez nas nieoficjalnych informacji wynika, że budynek po byłej komendzie Policji stał się areną ćwiczeń grupy antyterrorystycznej z Gdańska.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.