Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Neokomuna może czy na bank jest w UE ale odpukac Polska jakoś się broni.Ideał trudno osiągnąć bo geopolityka ,lokalizacja,uwarunkowania są jakie są ale źle nie jest .Po rządach michnikowszczyzny mamy rząd polski.
polecam wykłady Krzysztofa Karonia na you tube, specjalista w temacie, człowiek ma duzą wiedzę , UE to odrodzenie marksizmu , niestety
w wolnej ? marzenie (...) , obecnie mamy neomarksizm w UE
Jakoś dziwnie pierwsza para wygląda,Ci z tyłu piękne czapy noszą dumnie to pan burmistrz mógł chociaż beret ORMO założyć. No ale nie byłoby dumnie,nie panie burmistrzu ? Wstyd,moim zdaniem,żeby ORMO-wiec piastował urząd burmistrza w wolnej Polsce..
Neokomuna może czy na bank jest w UE ale odpukac Polska jakoś się broni.Ideał trudno osiągnąć bo geopolityka ,lokalizacja,uwarunkowania są jakie są ale źle nie jest .Po rządach michnikowszczyzny mamy rząd polski.
polecam wykłady Krzysztofa Karonia na you tube, specjalista w temacie, człowiek ma duzą wiedzę , UE to odrodzenie marksizmu , niestety
w wolnej ? marzenie (...) , obecnie mamy neomarksizm w UE