Zadaj pytanie burmistrzowi Kartuz przez Internet - już w poniedziałek, 15 stycznia

sobota, 13 stycznia 2018 r., 16:26
fot. arhciwum

Burmistrz Mieczysław Gołuński chce nawiązać dialog z mieszkańcami za pośrednictwem Internetu. W poniedziałek w godz. 9 - 21 mieszkańcy będą mogli zadawać mu pytania i zgłaszać najpilniejsze potrzeby za pośrednictwem fanpage'a gminy Kartuzy-Stolica Kaszub na facebooku. Wirtualne spotkania z burmistrzem mają odbywać się co miesiąc.

Tematem przewodnim pierwszego internetowego "spotkania" burmistrza z mieszkańcami mają być ich najpilniejsze potrzeby.

- Chiałbym poznać Państwa opinie na wszelkie tematy związane z moją pracą, jak również pracą moich współpracowników. Chciałbym dowiedzieć się, z czego konkretnie są Państwo zadowoleni, z czego zaś nie do końca. Pragnę wsłuchać się w Państwa opinie dotyczące zarówno przeszłości, jak i teraźniejszości oraz przyszłości, chcę wziąć je pod uwagę, podejmując różnorakie decyzje - informuje Mieczysław Gołuński.

Pytania, sugestie, uwagi, spostrzeżenia będzie można umieszczać w poniedziałek w godz. 9-21 na profilu na Facebooku pn. Kartuzy Stolica Kaszub.

- Wszystkie Państwa wypowiedzi przeczytam z zainteresowaniem i uwagą - podkreśla burmistrz.

Jak obiecuje, na pytania dotyczące pierwszego tematu spotkania odpowiedzi udzieli w ciągu trzech dni od daty publikacji wpisu.

Jak informuje kartuski magistrat wirtualna wymiana uwag i spostrzeżeń planowana jest co cyklicznie, każdego 15 dnia miesiąca.

Oprac. MD-Z
Info: Nadesłane/UG Kartuzy

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.