Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
a nas "olał" , zignorował ale działam dalej, do skutku ! tylko muszę siedzieć w internecie na forach prawnych , bo nie stać mnie na prawnika .
No i kiedy ORMOWIEC przejdzie na dietę ???
Prosze zdradzic(moze ktos juzwie),kiedy rozpocznie sie budowa mieszkanie +
Proszę o swoich zasługach " jako czynny ORMO-wiec opowiedzieć.
Można się wypowiedzieć jak Jarząbek do szafy w słynnym "Misiu" :)
można powiedzieć że ludzie nie posiadający FB są w ten sposób dyskryminowani, z drugiej strony jak gmina ma inwigilować autorów "nie wygodnych pytań"...
Pani Magdaleno Damps-Zdrojewska , dziennikarz , strona manipulowana . Tuba w jedną stronę. z nakazu szklanego domu.
a nas "olał" , zignorował ale działam dalej, do skutku ! tylko muszę siedzieć w internecie na forach prawnych , bo nie stać mnie na prawnika .
No i kiedy ORMOWIEC przejdzie na dietę ???
Prosze zdradzic(moze ktos juzwie),kiedy rozpocznie sie budowa mieszkanie +