Sierakowicka Dwójka rekrutuje przyszłych sportowców

czwartek, 8 marca 2018 r., 14:29

Marzec to jest czas wyborów i rekrutacji. Nabór ogłasza również Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierakowicach, która proponuje obecnym trzecioklasistom naukę w klasie sportowej.

Jeśli twoje dziecko lubi sport i aktywne spędzanie czasu, zapraszamy do wzięcia udziału w naborze do klasy o profilu sportowym. Takimi słowami dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2 im. Józefa Piłsudskiego w Sierakowicach, zachęca rodziców i dzieci do udziału w rekrutacji.

Nabór rozpoczął się 1 marca i potrwa do 22 marca. Dotyczy rekrutacji do oddziału sportowego na poziomie klasy IV w roku szkolnym 2018/2019. W sekretariacie szkoły lub na stronie można pobrać i złożyć wniosek o przyjęcie dziecka do klasy IV.

Spotkanie informacyjne z dyrekcją szkoły, jak również sprawdzian uzdolnień kierunkowanych dla kandydatów klasy o profilu sportowym, odbędzie się 22 marca o godzinie 16.00 na hali sportowej szkoły. Ogłoszenie listy dzieci przyjętych zaplanowano na 23 marca.

DS

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.