Reklama

Wypadek w Łapalicach - młody kierowca uderzył w drzewo

W niedzielny wieczór doszło do wypadku w Łapalicach. 19-latek kierujący golfem uderzył samochodem w drzewo. Wskutek zderzenia do szpitala trafiła jedna osoba.

Do zdarzenia doszło około godz. 19.40 na ulicy Zamkowej w Łapalicach.

- Kierujący volkswagenem golfem 19-letni mężczyzna z Gdańska jadąc ulicą Zamkową w kierunku drogi wojewódzkiej na łuku drogi wpadł w poślizg, otarł się lewym bokiem samochodu o drzewo i zatrzymał się na kolejnym - informuje Magdalena Formela, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Wskutek zderzenia poszkodowanych zostało pięć osób podróżujących pojazdem. Do szpitala przetransportowano jedną - 18-letniego mieszkańca Gdańska.

MD-Z
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Miko - niezalogowany 2018-04-13 16:52:36

    młody kierowca , i wszystko jasne zapewne za wolno jechał i do tego golfem

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    tartak - niezalogowany 2018-03-26 12:45:19

    kupie drzewo !!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Młody kierowca z internetów - niezalogowany 2018-03-20 09:11:16

    Fakt wiele młodych jeździ jak jakieś zj...by jakby nie dotyczyła ich grawitacja i przyczepność ALE ALE !!!!!!! Są też spokojniejsi ,którzy jeżdżą z rozwagą i oni właśnie cierpią przez tych cwaniaków co zap....ją . Nie twierdzę ,że ja jeżdżę jak jakiś MISZCZ KIEROWNICY ale jeżdżę z głową na karku (Defensywnie ) jak kto woli . Także pozdro dla osób ,które były młode i nigdy nic im się nie przytrafiło a teraz się wymądrzają

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Kartuzy.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości