Wypadek w Łapalicach - młody kierowca uderzył w drzewo

poniedziałek, 19 marca 2018 r., 11:51
fot. BK

W niedzielny wieczór doszło do wypadku w Łapalicach. 19-latek kierujący golfem uderzył samochodem w drzewo. Wskutek zderzenia do szpitala trafiła jedna osoba.

Do zdarzenia doszło około godz. 19.40 na ulicy Zamkowej w Łapalicach.

- Kierujący volkswagenem golfem 19-letni mężczyzna z Gdańska jadąc ulicą Zamkową w kierunku drogi wojewódzkiej na łuku drogi wpadł w poślizg, otarł się lewym bokiem samochodu o drzewo i zatrzymał się na kolejnym - informuje Magdalena Formela, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Wskutek zderzenia poszkodowanych zostało pięć osób podróżujących pojazdem. Do szpitala przetransportowano jedną - 18-letniego mieszkańca Gdańska.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.