Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
młody kierowca , i wszystko jasne zapewne za wolno jechał i do tego golfem
kupie drzewo !!!
Fakt wiele młodych jeździ jak jakieś zj...by jakby nie dotyczyła ich grawitacja i przyczepność ALE ALE !!!!!!! Są też spokojniejsi ,którzy jeżdżą z rozwagą i oni właśnie cierpią przez tych cwaniaków co zap....ją . Nie twierdzę ,że ja jeżdżę jak jakiś MISZCZ KIEROWNICY ale jeżdżę z głową na karku (Defensywnie ) jak kto woli . Także pozdro dla osób ,które były młode i nigdy nic im się nie przytrafiło a teraz się wymądrzają
O drzew się nie martwcie, żyje ! Ja rozumiem że wy wszyscy jesteście idealni, nikt z was nie popełnia błędów. Ten kierowca popełnił, odczuło to 5 osób i wszyscy to zapamiętają. Każdy z nich wyciągnie wnioski i się czegoś nauczy. Wy mistrzownie bez drzew jak przywalicie to nie będzie czego zbierać.
Młodzież lubi zap*******, ale najważniejsze że nikt nie ucierpiał
Po pierwsze drzew przy drodze nie powinno być a po drugie wszędzie jest podkreslane ze mlody kierowca przez takie stwierdzenia cierpi większość swiezych kierowców ktora jezdzi spokojnie stary czy mlody każdy ma lub mial jakas przygodę
po pierwsze przywalił w drzewko a nie w drzewo.... :) a po drugie zabrać prawko na 10-lat aż dorośnie bo jak znowu usiądzie za kierownicą to zrobi w końcu krzywdę komuś innemu oprócz siebie......
Kolejne drzewo do wycięcia, bo niedorajda za kierownicą siedziała.
młody kierowca , i wszystko jasne zapewne za wolno jechał i do tego golfem
kupie drzewo !!!
Fakt wiele młodych jeździ jak jakieś zj...by jakby nie dotyczyła ich grawitacja i przyczepność ALE ALE !!!!!!! Są też spokojniejsi ,którzy jeżdżą z rozwagą i oni właśnie cierpią przez tych cwaniaków co zap....ją . Nie twierdzę ,że ja jeżdżę jak jakiś MISZCZ KIEROWNICY ale jeżdżę z głową na karku (Defensywnie ) jak kto woli . Także pozdro dla osób ,które były młode i nigdy nic im się nie przytrafiło a teraz się wymądrzają