Kiełpino. Sukces w konkursie plastycznym ucznia Mateusza Pettke

czwartek, 29 marca 2018 r., 15:31
fot. nadesłane

W ramach realizowanych działań z okazji tegorocznych obchodów uroczystości 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, uczniowie Szkoły Podstawowej w Kiełpinie biorą udział w różnych projektach upamiętniających tak ważne dla każdego Polaka wydarzenie. Jednym z nich był udział w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym pt. "Orzeł biały - nasza duma".

Nauczycielki Jolanta Malanowska i Lucyna Herbasz przygotowywały uczniów do Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pt. "Orzeł biały - nasza duma" pod patronatem senatora RP Sławomira Rybickiego. W konkursie okręgowym przeprowadzonym przez senatora wzięło udział ponad 50 szkół z Trójmiasta, Kaszub i Kociewia.

Cieszymy się, że uczeń klasy VII b Mateusz Pettke otrzymał wyróżnienie. Jego praca zostanie wyeksponowana w Senacie RP w Warszawie. To niewątpliwie wielki sukces.

nadesłane/SP Kiełpino

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.