Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Drzewa przy wyjeździe mocno ograniczają widoczność. Gdybym je wyciąć, wyjazd byłby dużo bezpieczniejszy.
Człowieku modlę się żeby nie spotkać cię na drodze, jeżeli ty masz tak rozumiesz przepisy to ja bym ci nawet na walizkę z kółkami zakaz dał.
Uwaga plita w bmw
Ludzie nie potrafią do dnia dzisiejszego odróżnić co to znaczy podwójna ciągła :) Podwójna ciągła - zakaz przekraczania jej ale nigdzie nie ma napisane, że nie można wyprzedzać na podwójnej ciągłej. Był tam gdzieś zakaz wyprzedzania? No chyba nie :) Także kierowca BMW przekroczył ciągłą linię lecz mógł tam wyprzedzać ;) Nie rozumiem czegoś takiego, że ciągła linia i ludzie myślą że jak skręcają w lewo to mają pierwszeństwo...
Panowie powiem jedno mandat dostanie I sprawca zdarzenia jest ten kto włącza się do ruchu i to on dostał mandat a że baran wyprzedza na podwójnej ciągłej lini to już nikogo nie interesuje
@Kierowca Uboota Kierowca Hondy wymusił, zgubiło go to, że tam jest podwójna linia ciągła i jest zakaz jej przekraczania, kierowca BMW powinien dostać mandat za przekroczenie podwójnej lini ciągłej, kierowca hondy za wymuszenie. Tak, wg przepisów kierowca Honda jest sprawcą, ale to wszystko wynikło z powodu tego że kierowca BMW, wyprzedzał tam gdzie nie powinno sie tego robić, zapewne predkość też na tym odcinku została przekroczona, bo wątpię aby kierowca opla jechał 30km/h, jednak za rękę go nie złapano, ale przez jakiś czas ie pojeździ sobie.
Pierdu pierdu ja posłucham. Co było wcześniej za rękę go nikt nie złapał. Honda wymusiła i nic nie zrobisz.
Kierowca BMW jechał i wyprzedzał chwile wcześniej z bardzo duża prędkością i w niedozwolonych miejscach...nie dziwne, ze tak brawurowa i głupia jazda się tak skończyła...mam nadzieje, ze kierowca Hondy nie uciepiał przez głupotę kierowcy BMW...
Drzewa przy wyjeździe mocno ograniczają widoczność. Gdybym je wyciąć, wyjazd byłby dużo bezpieczniejszy.
Człowieku modlę się żeby nie spotkać cię na drodze, jeżeli ty masz tak rozumiesz przepisy to ja bym ci nawet na walizkę z kółkami zakaz dał.
Uwaga plita w bmw