Przywłaszczył łódź wartą prawie 110.000 zł. Grozi mu pięć lat więzienia

środa, 11 kwietnia 2018 r., 14:22
fot. internet/KPP Kartuzy

Kara nawet pięciu lat pozbawienia wolności grozi 30-letniemu mieszkańcowi Gdańska, którego zatrzymali funkcjonariusze z komisariatu w Żukowie. Mężczyzna przywłaszczył motorówkę z przyczepą o łącznej wartości 109 tys. zł.

30-latek dokonał przywłaszczenia w listopadzie ubiegłego roku. Nad sprawą pracowali policjanci z Komisariatu w Żukowie wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego w Kartuzach.

- Policjanci przesłuchiwali świadków, zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu i prowadzili intensywne działania operacyjne, w wyniku których ustalono, że sprawcą przywłaszczenia jest 30- letni mieszkaniec Gdańska, który w piątek został zatrzymany - informuje KPP w Kartuzach.

Mężczyzna usłyszał już zarzut przywłaszczenia mienia tj. łodzi motorowej wraz z przyczepą o wartości 109 tysięcy złotych, za co grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Co ciekawe, po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że 30 latek był poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności.

Oprac. MD-Z
Info: KPP Kartuzy

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.