Złodzieje motocykla w rękach policji

piątek, 13 kwietnia 2018 r., 16:51
fot. nadesłane/KPP Kartuzy

Kartuscy policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu kartuskiego, którzy na początku kwietnia dokonali kradzieży motocykla. Podczas zatrzymania u jednego ze sprawców znaleziono amfetaminę.

Policjanci z wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach zatrzymali w czwartek sprawców kradzieży motocykla. Skradziono go na początku kwietnia. Podczas dochodzenia policjanci przesłuchiwali świadków, zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu i prowadzili działania operacyjne. Ustalono, że sprawcami są mieszkańcy powiatu kartuskiego w wieku 24 i 25 lat. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Jak się okazało, podczas zatrzymania w miejscu zamieszkania 25-latka znaleziono narkotyki. Badanie wykazało, że była to amfetamina. Za posiadanie środków odurzających grozi mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Oprac. MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.