Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Dlatego każdy rower powinien mieć obowiązkowo zamontowane lusterka!
ad. Smutno mi - karta rowerowa jest od 10 roku życia ad. Monia - ścieżki rowerowe same w sobie nie zmniejszają liczby wypadków tylko edukacja/wiedza i umiejętność przewidywania.
Ile mniej by bylo takich wypadków, gdyby były ścieżki rowerowe.
Smutna sytuacja dla samego chłopca, jego rodziców jak i kierowcy, który tego nie mógł przewidzieć. W tym roku jest jakaś "plaga" potrąceń rowerzystów przez samochody. Uważajcie na siebie wszyscy, sezon dopiero co się rozpoczął... Szybkiego powrotu do zdrowia dla chłopca!
To przykre! Ale dzieci są trudne do upilnowania!
Karta rowerowa od jakiego roku jest ? Posiadal ? Smutno mi jak tak sie dzieje jak rodzice kupuja rower albo na przyjecie dzieci dostaja bez wczesniejszycj przygotowan w szkole co to ma byc ? Rodzice nie ucza przepisow ani w szkole byl skazany na siebie ; Poje...b.any kraj
Szybkiego powrotu do zdrowia
Dlatego każdy rower powinien mieć obowiązkowo zamontowane lusterka!
ad. Smutno mi - karta rowerowa jest od 10 roku życia ad. Monia - ścieżki rowerowe same w sobie nie zmniejszają liczby wypadków tylko edukacja/wiedza i umiejętność przewidywania.
Ile mniej by bylo takich wypadków, gdyby były ścieżki rowerowe.