Mściszewice. 11-latek na rowerze wjechał wprost pod wyprzedzającego go forda

piątek, 20 kwietnia 2018 r., 18:37
fot. nadesłane/OSP Sulęczyno

Śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Gdańsku został przetransportowany 11-latek, który jadąc na rowerze zderzył się fordem. Do zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie w Mściszewicach (gm. Sulęczyno).

Zgłoszenie o wypadku w Mściszewicach dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach otrzymał około godziny ok. 17.50.

- Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 11-letni chłopiec jadąc na rowerze nie upewnił się co do możliwości bezpiecznego wykonania manewru skrętu w lewo, w wyniku czego zderzył się z wyprzedzającym go pojazdem marki ford, którym kierował 34-letni mieszkaniec Torunia - informuje st. sierż. Daria Olchowik, o.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Jak dodaje, kierujący fordem był trzeźwy. Chłopca przetransportowano śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Gdańsku.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.