Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Ponoć komisja była organizowana tego samego dnia co był konkurs, ludzie nie znający się na teatrze. Myślę że można było postawić 3 krzesła i powiedzieć że alkohol to samo zło i też byłoby super. Niski poziom, nuda, choć były 4 zespoły które posługiwał na uwagę. Szymbark lub Kamienica to zespoły które wiedzą co to teatr. Faktycznie co roku gorzej.
Niby konkurs teatralny a liczyli się disco polo i żarty z dozynek. Słabe to. Co rok to gorzej. Powinna wygrać Kamienica albo Szymbark. No ale jeśli profilaktycznym jest pokazanie pijaka na scenie to nie mam już nic do dodania.
Gratuluję Pani Kasi! Staniszewskie dzieci są fajowskie!
Krasnale z Kiełpina górą!!!!
A wygrała drużyna z kopią kabaretu neonowki....
Cały konkurs został źle zorganizowany... komisja pominęła do oceny dwie grupy
Ponoć komisja była organizowana tego samego dnia co był konkurs, ludzie nie znający się na teatrze. Myślę że można było postawić 3 krzesła i powiedzieć że alkohol to samo zło i też byłoby super. Niski poziom, nuda, choć były 4 zespoły które posługiwał na uwagę. Szymbark lub Kamienica to zespoły które wiedzą co to teatr. Faktycznie co roku gorzej.
Niby konkurs teatralny a liczyli się disco polo i żarty z dozynek. Słabe to. Co rok to gorzej. Powinna wygrać Kamienica albo Szymbark. No ale jeśli profilaktycznym jest pokazanie pijaka na scenie to nie mam już nic do dodania.
Gratuluję Pani Kasi! Staniszewskie dzieci są fajowskie!