Za kierownicą mimo dożywotniego zakazu i po użyciu alkoholu

piątek, 3 sierpnia 2018 r., 10:52
fot. archiwum

Wsiadł za kierownicę mimo dożywotniego zakazu prowadzenia pojazdów i po użyciu alkoholu. Dalszą jazdę udaremnili mu policjanci.

W czwartek policjanci zatrzymali 31-letniego mieszkańca powiatu kartuskiego, który pomimo orzeczonego sądownie dożywotniego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych prowadził pojazd marki renault. Jak poinformowała, st. sierż. Karolina Jędrzejczak, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, mężczyzna dodatkowo znajdował się w stanie po użyciu alkoholu wynoszącym około 0,5 promila.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.