Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Zabierac samochody Obojetnie czy sa wlasnoscia tego pijaka czy cpuna tez te uzyczone Nikt by nie pozyczal auta takim pod wplywem Zlikfidowano by 9o% takich zatrzyman pijanych kiererowcow
Po co tu wypisywać to wszystko ? Skoro Policja czy Sąd i tak Swoje zrobi. Wy możecie Sobie tylko ulżyć tu z tymi słowami ale i tak nic nie wskóracie !
dlaczego 50000 po co rodzinę karać za jednego pijaka jak ktoś pisał paka i prace społeczne
Przede wszystkim to powinien dostac od kazdego strzała w pysk
Powinien płacić 50.000 tys i zabrać auto i by płakał
Bo za takie coś są zbyt małe kary.
najgorsze od lat jeżdżą po dopalaczach i wiedzą że to nie do wykrycia
Dotkliwa kara finansowa i przepadek samochodu na rzecz skarbu państwa. Jeśli samochód użyczony postępowanie czy użyczający miał świadomość tego że kierujący ma zabrane uprawnienia. W konsekwencji dotkliwa kara finansowa użyczającemu + przepadek mienia.
Dla takich to przymusowe prace społeczne. Oczywiście nieodpłatne. Po co do więzienia i jeszcze takiego darmozjada utrzymywać??
I co z nim teraz zrobimy? Moze 15lat w wiezieniu takiego potencjalnego zabójca naprawi? chociaz szczerze to watpie ....
Zabierac samochody Obojetnie czy sa wlasnoscia tego pijaka czy cpuna tez te uzyczone Nikt by nie pozyczal auta takim pod wplywem Zlikfidowano by 9o% takich zatrzyman pijanych kiererowcow
Po co tu wypisywać to wszystko ? Skoro Policja czy Sąd i tak Swoje zrobi. Wy możecie Sobie tylko ulżyć tu z tymi słowami ale i tak nic nie wskóracie !
dlaczego 50000 po co rodzinę karać za jednego pijaka jak ktoś pisał paka i prace społeczne