Banino. Pijana 46-latka doprowadziła do kolizji

piątek, 10 sierpnia 2018 r., 17:09
fot. archiwum

Szczęśliwie bez osób poszkodowanych zakończyło się zdarzenie, do którego doszło w piątkowe popołudnie w Baninie. kierująca citroenem najechała tam na tył alfy romeo. Jak się okazało, sprawczyni kolizji była pijana. Wydmuchała 2,5 promila alkoholu!

Do zdarzenia doszło tuż przed godziną 14. w Baninie, przy miejscowej szkole. Jak informuje, st. sierż. Karolina Jędrzejczak, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, kierująca citroenem 46-letnia kobieta najechała tam na tył samochodu marki Alfa Romeo, którym kierował 47-letni mężczyzna.

Oboje kierujących poddano badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Sprawczyni kolizji wydmuchała 2,5 promila alkoholu!

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.