Załęże. Motocyklista ranny w wypadku

czwartek, 6 września 2018 r., 14:51
fot. BK

W czwartek po południu doszło do wypadku na drodze wojewódzkiej w Załężu. Motocykl uderzył w tył samochodu osobowego. Podróżujący nim mężczyzna został śmigłowcem LPR przetransportowany do szpitala.

Do zdarzenia doszło po godz. 13 w Załężu.

- 62-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego jadąc motorowerem marki Romet z nieustalonych przyczyn najechał na tył pojazdu marki opel, którymi kierowała 26-letnia mieszkanka powiatu kartuskiego - informuje Daria Olchowik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Przed przybyciem służb, pierwszej pomocy udzielił rannemu strażak, który przejeżdżał trasą, a także lekarka, która również podróżowała tą drogą.

Oboje kierujący byli trzeźwi. Mężczyznę przetransportowano do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.