Reklama

Wypadek w Żukowie - troje dzieci trafiło do szpitala

Trójka dzieci w wieku 4, 11 i 12 lat została przetransportowana do szpitala, wskutek wypadku, do którego doszło w środę rano w Żukowie. Zderzyły się tam dwa auta osobowe. Jedno z nich siłą odrzutu zjechało na chodnik potrącając 12-letnią dziewczynkę. Do szpitala zabrał ją śmigłowiec LPR.

Do zdarzenia doszło w środę rano po godzinie ósmej w Żukowie.

- Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący pojazdem marki Hyundai, 48-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego, wykonując manewr skrętu w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu prawidłowo volkswagenowi, kierowanemu przez 19-letniego mieszkańca powiatu kartuskiego - informuje starsza sierżant Daria Olchowik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Doszło do zderzenia. W jego wyniku hyundai siłą odrzutu wpadł na chodnik, którym szła dwunastoletnia dziewczynka. Wskutek zderzenia do szpitala przetransportowano troje dzieci - dwoje podróżujących hyundaiem w wieku 4 i 11 lat oraz 12-latkę poruszającą się pieszo. Dziewczynkę do szpitala przetransportowano śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

MD-Z
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Zażenowany - niezalogowany 2018-10-13 11:47:40

    Do Mieszkanka Nie chodziło mi konkretnie o tą obecną sytuację , ale o sprawę ważności wykroczeń.. Wymuszenie jest przed przekroczeniem. Więc Włącz myślenie. Prędkości nie jest Pani w stanie stwierdzić z jaką jechał.. mógł niefortunnie trafić w drugi samochód i tyle... ALE WINA TYLKO I WYŁĄCZNIE JEST TEGO CO WYMUSIŁ.. Gdyby nie to nic by się nie stało, mimo że ten drugi mógł jechać delikatnie szybciej.. Więc skończcie tu cisnąć na Młodego, bo to żenada cisnąć na niego, bo młody.. A nie było tu jego winy. Mógł jechać 50.. jak stoisz obok na poboczu to nie odróżnisz 50 od 70 gwarantuje.. Więc "na oko" to nic stwierdzić nie można. Miałem tą samą sytuacje dzisiaj.. jechałęm 50 w miescie i jakiś starszy facet, ok 50 lat.. przed maskę sobie wymusił.. i gdyby ktoś szedł chodnikiem, uderzyłbym w jego bok co ślizgnęło by mnie na chodnik i uderzyłbym w dziecko.. MOJA WINA?! Polecam przemyśleć zanim się zacznie komentować.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Precz od młodego - niezalogowany 2018-10-13 00:24:38

    Precz od młodego.. Ciekawe kto z was jeździ przepisowo. A i kierowca z kogucika odrazu się przyznał. Do Zbulwersiwana nie życzył bym tobie źle ale za twoje słowa to aż mi się łezka w oku kręci że w ciebie nikt nie walnął. Może by było jednego debila mniej.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Wujek S - niezalogowany 2018-10-12 19:55:06

    A wystarczyłoby zrobić na całym osiedlu skrzyżowania równorzędne...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Kartuzy.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości