Gowidlino. Zderzenie dwóch pojazdów na skrzyżowaniu - dwie osoby w szpitalu

piątek, 22 marca 2019 r., 15:44
fot. nadesłane/KPP Kartuzy

Dwaj kierujący pojazdami mężczyźni zostali przetransportowani do szpitala po tym, jak jeden z nich wymusił pierwszeństwo przejazdu na skrzyżowaniu. Do zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie tuż za Gowidlinem.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach otrzymał w piątek około godziny 14.20. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej relacji Gowidlino-Słupsk z drogą w kierunku miejscowości Smolniki.

- Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierujący volkswagenem 48-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu w kierunku Słupska pojazdowi marki Renault, którym kierował 21-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego - informuje st. sierż. Daria Olchowik, rzecznik kartuskiej policji.

W wyniku zdarzenia obaj kierujący zostali przetransportowani do szpitala, w tym jeden śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.