Pełen atrakcji Dzień Dziecka w Żakowie

niedziela, 2 czerwca 2019 r., 10:00
fot. nadesłane

Działka gminna w Żakowie w sobotni wieczór szczególnie ku uciesze najmłodszych mieszkańców sołectwa zamieniła się w wielki plac zabaw. Odbył się tam bowiem festyn z okazji Dnia Dziecka. Na wszystkich milusińskich czekało mnóstwo atrakcji.

Dla najmłodszych sołectwa Żakowo to był niezapomniany Dzień Dziecka. Tamtejsi radni zaprosili bowiem milusińskich na wspólne świętowanie tego dnia, organizując dla nich wyjątkowe atrakcje i niespodzianki. Działka gminna zamieniła się więc w wielki plac zabaw. Sporym zainteresowaniem cieszyła się dmuchana zjeżdżalnia. Nie mniej było chętnych, by zasiąść na grzbiecie kucyków - Belli, Fiony, Hektora, czy Maksa.

Nie zabrakło też przejażdżek bryczką, malowania twarzy, pokazu sprzętu strażackiego, czy policyjnego oraz ogniska, przy którym każdy mógł upiec kiełbaskę. Aby dodatkowo osłodzić najmłodszym ich dzień, na dzieci czekały też różne słodkości. Dzięki inicjatywie radnych - Andrzeja Potracy, Piotra Szuty i Łukasza Tredera, tegoroczny Dzień Dziecka na długo pozostanie w pamięci żakowskich pociech.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.