W Kiełpinie świętowano Dzień Matki i Ojca

czwartek, 13 czerwca 2019 r., 18:54
fot. SG

W czwartkowe popołudnie na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Kiełpinie świętowano Dzień Matki i Ojca. We wspaniałej atmosferze pełnej radości i wzruszeń, mamy oraz tatusiowe podziwiali swoje pociechy na scenie.

Milusińscy w przedstawieniu pt. "Bajka z życzeniami", zabrali swoich rodziców w bajkowy świat Jasia i Małgosi, Trolli, Czerwonego Kapturka, Wróżek, Kota w Butach i Krasnali. Przedszkolaki z przejęciem recytowały wiersze i śpiewały piosenki takie jak: "Witajcie w naszej bajce", "My jesteśmy krasnoludki" oraz "Tata i mama". Rodzice z podziwem i wzruszeniem oklaskiwali swe pociechy.

- My również dołączamy się do życzeń dzieci i przede wszystkim życzymy Państwu dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności oraz radości i dumy ze swoich pociech. Składamy także podziękowania za miłość, poświęcenie i trud włożony w wychowanie - podsumowała na koniec Magdalena Gawkowska.

Po zakończonym występie kochane mamy i kochanych tatusiów zaproszono na słodki poczęstunek do sal i wręczono upominki wykonane pod okiem nauczycielek.

Część artystyczną przygotowały nauczycielki: Magdalena Gawkowska, Magdalena Pettka, Karolina Wolska i Barbara Moskal.

SG

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.