dzisiaj, 11:15
Bonusowo: bukmacherskie kody promocyjne w jednym miejscu
Wszyscy lubimy zaoszczędzić lub dodatkowo coś zyskać. Gdy kupujemy przez Internet szukamy kodu rabatowego, dzięki któremu uzyskamy zniżkę. Co robimy gdy rejestrujemy konto u legalnego bukmachera? Rozglądamy się za kodem promocyjnym, który pozwoli zyskać bonus na start.

dzisiaj, 11:06
4 porady dla osób, które chcą jechać na wakacje last minute
Wyjazd na wakacje last minute jest okazją do naładowania akumulatorów i cieszenia się słońcem, nawet gdy ma się nieplanowany urlop. Wczasy na ostatnią chwilę można zarezerwować nawet na dzień przed rozpoczęciem wycieczki, dlatego warto poznać kilka porad, dzięki którym przygotujesz się szybko do nieplanowanego wyjazdu.

dzisiaj, 11:03
Ekskluzywna łazienka potrafi spełnić wszystkie marzenia
Ekskluzywna łazienka potrafi niezwykle szybko zmienić szare życie w spełnienie najskrytszych marzeń. Chwila relaksu po ciężkim dniu w pracy często jest punktem kulminacyjnym, dzięki któremu naprawdę możemy poczuć się szczęśliwi. Jak jednak znaleźć sklep proponujący takie wyposażenie łazienek, by zachwyceni byli nawet ci najbardziej wymagający?

dzisiaj, 10:00
Ugo Projekt - piękne i stylowe meble do kuchni na każdą kieszeń
Marzysz o nowoczesnej, pięknej, dobrze zaprojektowanej i funkcjonalnej kuchni? Szafie? Meblach do łazienki? Domu bądź biura? Sprawdź ofertę Ugo Projekt. Firma zajmuje się nie tylko projektowaniem i produkcją mebli, ale również sprzedażą okuć meblowych.

dzisiaj, 10:00
Wspólnie stwórzmy Strategię Rozwoju Gminy Kartuzy na kolejne 20 lat!
Zaproszenie na spotkanie w sprawie opracowania strategii rozwoju gminy Kartuzy na lata 2020-2040.

wczoraj, 11:12
StyLove atrakcje w Centrum Riviera
Wiosna to najlepszy czas na zmiany! Gdy przyroda budzi się do życia, w nas również narasta potrzeba wewnętrznej i zewnętrznej odnowy. Wystarczy kilka drobnych zmian - delikatne pociągnięcie pędzlem, podcięcie włosów, nowy element garderoby - i już czujemy się inaczej, lepiej.

wczoraj, 10:38
W sobotę wielkie otwarcie Mrówki Braci Z. w Gołubiu!
Już w najbliższą sobotę, 27 kwietnia w Gołubiu otwarta zostanie Mini-Mrówka Braci Z. Lubiany i ceniony przez setki klientów sklep rozszerza swoją ofertę. Z okazji otwarcia pod nowym szyldem na klientów będzie czekać mnóstwo niespodzianek, upominki dla każdego i atrakcyjne nagrody.

wtorek, 23 kwietnia 2019 r., 12:26
Ćwiczenia dla seniorów - jak być aktywnym fizycznie na emeryturze?
Wraz z wiekiem człowiek traci chęć do aktywności fizycznej. Niestety może mieć to negatywny wpływ na zdrowie. A w wieku seniora konieczne jest dbanie o ty, by sprawność organizmu i ciała nie zmniejszyła się. Jeżeli więc chcesz być zdrowy i sprawny fizycznie, to koniecznie zadbaj o to, by codziennie mieć czas na wykonanie kilkuminutowych treningów dla seniora. Dziś opiszemy kilka ćwiczeń, które sprawią, że poprawi się praca mięśni, a stawy znacząco się wzmocnią.

wtorek, 23 kwietnia 2019 r., 10:00
Projekt Rodzinka się rozrasta!
Współczesna rodzinka? To nie zawsze 2+1! Na kolejnym spotkaniu z cyklu #ProjektRodzinka zajmiemy się życiem rodzinki wielodzietnej! Weźcie udział w warsztatach "Rodzeństwo bez kłótni i rywalizacji".

wtorek, 23 kwietnia 2019 r., 10:00
Centrum Ogrodnicze Garden Life w Kiełpinie - tu znajdziesz najlepszy sprzęt do ogrodu
Jeżeli poszukujesz niezawodnego sprzętu ogrodniczego najwyższej jakości to zapraszamy do Centrum Ogrodniczego Garden Life w Kiełpinie k/Kartuz. Posiadamy w naszej ofercie szeroki asortyment urządzeń spalinowych i elektrycznych renomowanych firm takich jak ; STIHL , CUB CADET, OLEO MAC.