wczoraj, 10:00
Jesień już za oknami - jak przygotować do niej samochód?
Kalendarzowe lato już za nami, a warunki na drogach w ostatnim czasie bardzo się pogorszyły. Pomorskie Stacje Diagnostyczne Europak przedstawiają poradnik, w jaki sposób przygotować samochód do jesiennych wyjazdów.

sobota, 12 października 2019 r., 10:00
Odbierz 10 % rabatu na depilację laserową w studiu modelowania sylwetki Body Evolution w Baninie
Jesień to najlepszy okres na rozpoczęcie depilacji laserowej, by latem cieszyć się idealnie gładkim ciałem. Depilacja laserowa jest metodą trwałą. Powinna jednak być odpowiednio zaplanowana, ponieważ konieczne jest wykonanie serii zabiegów z zachowaniem określonych odstępów w zależności od obszaru, jaki depilujemy. Istnieje wiele urządzeń wykorzystywanych do laserowego usuwania owłosienia. Studio modelowania sylwetki Body Evolution w Baninie oferuje usługi depilacji z zastosowaniem lasera diodowego Palomar Vectus.

piątek, 11 października 2019 r., 14:48
Najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej najserdeczniejsze życzenia dyrektorom, nauczycielom oraz pracownikom oświaty składa Piotr Karczewski - Doradca Prezydenta RP oraz Radny Sejmiku Województwa Pomorskiego.

piątek, 11 października 2019 r., 10:00
Firma Intrans w Kartuzach - tu kupisz dobrej jakości opał w korzystnej cenie
Przedsiębiorstwo Intrans to firma, która prowadzi w Kartuzach skład opału, jednak w swojej ofercie ma nie tylko sprzedaż jego różnych gatunków, ale też inne usługi. To znajdziesz również dobrej jakości czarnoziem do ogrodu. Sprawdź szczegóły

piątek, 11 października 2019 r., 10:00
Skutecznie dla Kaszub
Szanowni Państwo, najbliższe wybory stawiają przed nami pytanie o to jakiej Polski chcemy dla nas i naszych dzieci. Ja odpowiadam, że ma być to Polska, która wszystkim daje równe szanse i możliwości.

piątek, 11 października 2019 r., 09:06
Zdrada małżonka? Udowodnij ją z podsłuchem Android
W pracy, w internecie, na siłowni bądź w klubie - to tylko niektóre z miejsc, w których poznajemy swoich kochanków i kochanki. Jak dowodzą statystyki, z roku na rok rozpada się coraz więcej małżeństw, a jedną z najczęstszych przyczyn rozwodów okazuje się zdrada. O tym, że nasz partner nie jest nam wierny, może świadczyć wiele sygnałów. Są to między innymi zmiana zachowania, większa niż dotychczas dbałość o ubiór, nerwowość i maniakalne chowanie telefonu lub zakładanie na nim hasła. Wyjaśniamy, jak potwierdzić swoje obawy i udowodnić współmałżonkowi zdradę.

czwartek, 10 października 2019 r., 14:25
Premier do mieszkańców Kaszub: Zachęcam do głosowania na Piotra Müllera!
Premier Mateusz Morawiecki zachęca mieszkańców Kaszub do głosowania na swojego bliskiego współpracownika Piotra Müllera - kandydata PiS, obecnego posła na Sejm RP oraz rzecznika rządu.

czwartek, 10 października 2019 r., 12:34
Andrzej Bystron - Twój reprezentant w Sejmie. Nowa energia w walce o sprawy ważne dla Kaszub i Pomorza
Dał się poznać jako aktywny, zaangażowany i przede wszystkich wsłuchujący się w głos mieszkańców samorządowiec oraz społecznik, wykorzystujący pokłady niespożytej energii dla dobra mieszkańców. Walczy o przywrócenie bezpośredniego połączenia drogowego Kaszub z lotniskiem. Z równie dużym wysiłkiem, zapałem i determinacją stara się o pozyskanie środków na budowę niezwykle istotnej i potrzebnej inwestycji dla wszystkich mieszkańców - hospicjum. Postanowił też zawalczyć o mandat Posła na Sejm RP, chcąc pożytkować swoją wiedzę, doświadczenie i potencjał w walce o sprawy ważne dla Kaszubów, Pomorzan i Polaków. Mowa o Andrzeju Bystronie, który w rozmowie z nami przybliżył cele jakie stawia sobie do osiągnięcia jako poseł ziemi kaszubskiej.

czwartek, 10 października 2019 r., 10:00
Andrzej Leyk - przedstawiciel Kaszubów w Sejmie
Szanowni Państwo, nazywam się Andrzej Leyk, mam 55 lat, wspaniałą żonę Sylwię i trójkę cudownych dzieci: dwóch synów Mateusza i Rafała (28 i 26 lat) oraz córeczkę Julkę (13 lat). Urodziłem się w gminie Sulęczyno, mówię po kaszubsku, jestem mieszkańcem gminy Kartuzy. Ludzie mnie znają.

czwartek, 10 października 2019 r., 10:00
Sprzedaż atrakcyjnych działek budowlanych  w Nowej Karczmie
Gmina Nowa Karczma przeznacza do sprzedaży działki inwestycyjne w miejscowości Nowa Karczma pod zabudowę mieszkaniową i pod działalność usługową. Nieruchomości zbywane będą w drodze przetargu nieograniczonego. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej Gminy www.nowakarczma.pl.