wtorek, 19 czerwca 2018 r., 20:55
Goręczyno-Ramleje. Doroczny bal seniora
Najstarsi mieszkańcy sołectwa spotkali się na dorocznym balu seniora. Wspólnie przy akordach kapeli bawiło się ponad 100 osób. Nie brakło wspólnych śpiewów, tańców oraz wspomnień i długich rozmów przy suto zastawionym stole.

piątek, 15 czerwca 2018 r., 11:48
Zaplanuj czas na weekend - sprawdź propozycje
Giełda Mam, zawody sportowo-pożarnicze w Leźnie i Egiertowie, jubileusz OSP Kistowo, festyny rodzinne w Grzybnie i w Żukowie - to tylko niektóre z propozycji na nadchodzący weekend. Sprawdź wszystkie i wybierz najciekawszą dla siebie.

czwartek, 14 czerwca 2018 r., 14:16
Sztuka filcem malowana - pokaz fantazyjnych tkanin w Muzeum Kaszubskim w Kartuzach
Piękne, unikatowe tkaniny autorstwa Anny Skuczyńskiej podziwiać można było w piątek, 8 czerwca w Muzeum Kaszubskim w Kartuzach podczas pokazu "Filcem malowane". Dzieła artystki zachwyciły gości przybyłych na wystawę.

wtorek, 12 czerwca 2018 r., 15:42
Pełna atrakcji zabawa na pikniku w Dzierżążnie
W słoneczne, niedzielne popołudnie społeczność uczniów, rodziców i nauczycieli Zespołu Kształcenia i Wychowania w Dzierżążnie spotkała się na corocznym festynie rodzinnym z okazji Dnia Dziecka. Na uczestników zabawy czekały liczne atrakcje, jak zwykle ogromnym wzięciem cieszyły się losy z ciekawymi nagrodami.

poniedziałek, 11 czerwca 2018 r., 15:11
Warzenko. Szósty piknik z atrakcjami dla mieszkańców w każdym wieku
Program tegorocznej edycji festynu był tak pomyślany, aby do wspólnej zabawy zachęcić dzieci, młodzież, rodziców, babcie i dziadków. Przygotowano konkursy dla milusińskich i dla dorosłych. Najmłodsi mogli też korzystać z zjeżdżalni i dmuchanego zamku. Świetną rozrywkę dla dzieci przygotowali druhowie z OSP Tokary.

poniedziałek, 11 czerwca 2018 r., 12:03
Rodzinna wspaniała zabawa w Puzdrowie
Moc atrakcji czekało na wszystkich tych, którzy w niedzielne popołudnie pojawili się przy Szkole Podstawowej w Puzdrowie. Już po raz trzeci odbył się tam festyn rodzinny. Dobrej zabawy nie było końca.

poniedziałek, 11 czerwca 2018 r., 11:50
Kamienica Królewska. Festyn rodzinny na wesoło i sportowo
Moc zabaw w pełni. W Kamienicy Królewskiej odbył się kolejny festyn rodzinny. Dmuchana zjeżdżalnia, konkursy dla całych rodzin i stoiska gastronomiczne to tylko część spośród wielu atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Mieszkańcy i nie tylko mogli spędzić razem czas na wesoło i sportowo pośród muzyki i własnych sąsiadów.

poniedziałek, 11 czerwca 2018 r., 08:33
Miechucino. Festyn rodzinny nad Jeziorem Wielkim
Już po raz ósmy społeczność Miechucina i okolicznych miejscowości bawiła się na wielkim festynie rodzinnym. Występy utalentowanych dzieci i młodzieży, moc atrakcji i wspaniała pogoda zgromadziły wielu uczestników. Organizatorzy zadbali, by nie zabrakło konkursów dla całych rodzin i niespodzianek dla najmłodszych.

niedziela, 10 czerwca 2018 r., 11:57
Glincz. Festyn Rodzinny z bajkowym pociągiem i innymi atrakcjami
W sobotnie popołudnie szkolne boisko przez kilka godzin zamieniło się w wielki plac zabaw. Na dzieci czekało mnóstwo konkursów sportowych, tanecznych i wokalnych z nagrodami. Milusińscy korzystali z dmuchanego zamku, zjeżdżalni i karuzeli. Przy muzyce zespołu Hot Line i zafundowanej przez sołectwo kawie i ciastach mieszkańcy mogli razem spędzić czas.

niedziela, 10 czerwca 2018 r., 09:00
Rodzinny Piknik Strażacki wypełniony strażackimi atrakcjami
"Ja też będę strażakiem"- po takim hasłem w sobotnie popołudnie w Amfiteatrze w Stężycy odbył się Rodzinny Piknik Strażacki. Jego uczestnicy nie mogli narzekać na nudę, bo w każdym zakątku amfiteatru czekały na nich nie lada atrakcje. Gaszenie pożarów, wspinaczka, przejście zadymionym pomieszczeniem, udzielanie pierwszej pomocy, cięcie pojazdu przy pomocy nożyc hydraulicznych, czy przejażdżka strażacką łodzią - to tylko niektóre z nich.