sobota, 9 czerwca 2018 r., 20:53
Leźno. Festyn Rodzinny ze wspaniałą rozrywką, konkursami i dobrą muzyką
Szkoła Podstawowa w Leźnie wraz z Radą Rodziców przygotowały na sobotni festyn mnóstwo atrakcji. Były występy taneczne, wokalne i pokaz karate. Kusiły też stoiska rekreacyjne i gastronomiczne, a na boisku szkolnym odbywały się rozgrywki sportowe. Przez cały czas trwania imprezy czynna była kawiarenka oferująca gorącą kawę i pyszne, domowe wypieki.

sobota, 9 czerwca 2018 r., 20:07
Kartuzy. Festyn z morzem atrakcji i nie tylko
Morze atrakcji i dobra zabawa, coroczny Festyn Rodzinny przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kartuzach przyciągnął setki rodzin. Organizatorzy zadbali o muzykę, dobrą zabawę i atrakcyjne nagrody do wylicytowania. Zaprezentowała się lokalna grupa taneczna, grupa rekonstrukcyjna, kickbokserzy i inni.

sobota, 9 czerwca 2018 r., 00:48
Pełen atrakcji Kaszubski Festyn Rodzinny w kartuskiej "Dwójce"
W piątkowe popołudnie w Szkole Podstawowej nr 2 w Kartuzach odbyła się kolejna edycja rodzinnego Festynu Kaszubskiego. Dopisały zarówno pogoda, jak i frekwencja. Na piknik tłumnie przybyły całe rodziny i przyjaciele szkoły. Uczniowie umilili dzień wspaniałymi występami.

czwartek, 7 czerwca 2018 r., 21:04
Tokary. Po raz XII odbyła się biesiada babć, dziadków i wnucząt
W czwartkowe przedpołudnie na polu golfowym w Tokarach przez trzy godziny biesiadowali seniorzy i najmłodsi mieszkańcy przodkowskiej gminy. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji, przy których asystowały im babcie i dziadkowie. Milusińscy mogli wykazać się zdolnościami plastycznymi i sportowymi. Czekały na nich cenne nagrody, a wszystkich uczestników imprezy ugoszczono smakowitymi daniami.

wtorek, 5 czerwca 2018 r., 17:42
Borkowo. Dzień Dziecka z mnóstwem sportowych atrakcji
W Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Borkowie Dzień Dziecka corocznie świętowany jest w aktywnej formie dnia sportu. Uczniowie biorą udział w licznych dyscyplinach sportowych. W każdej klasie wyłoniono zwycięzców. Jednak nagrody otrzymali wszyscy uczestnicy dnia sportu.

wtorek, 5 czerwca 2018 r., 17:02
Banino. Dziecięce święto w duchu sportowej rywalizacji
W Szkole Podstawowej im. ks. prałata Józefa Bigusa w Baninie uczniowie spotkali się na boiskach szkolnych, by wziąć udział w sportowych rywalizacjach zorganizowanych z okazji Dnia Dziecka. Konkurencje sportowe wywoływały ogromne emocje, atmosfera była radosna, a pogoda wakacyjna.

wtorek, 5 czerwca 2018 r., 11:58
Sprawdź, jakie gwiazdy wystąpią na Sobótkach w Żukowie
Żukowskie sobótki to impreza z kilkudziesięcioletnią tradycją. Towarzyszące im koncerty corocznie przyciągają tłumy. Również w tym roku organizatorzy zadbali o to, by ciekawych występów nie zabrakło. 23 czerwca w Parku nad Jeziorkiem usłyszymy Future Folk, Cleo i Sarsę.

poniedziałek, 4 czerwca 2018 r., 14:58
Żukowo. Festyn z "Kotem w butach" i atrakcyjnymi konkursami
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Żukowie po raz czwarty zaprosił wszystkich chętnych na festyn integracyjny "Jesteśmy wśród was". Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem "Mamo, Tato baw się z nami". Przygotowano występy artystyczne, zabawy, konkursy, gry dla dzieci i młodzieży, kilkanaście stanowisk rekreacyjno - edukacyjnych oraz kiermasz rękodzieła wychowanków SOSW.

niedziela, 3 czerwca 2018 r., 13:48
Mojusz. Festyn Rodzinny z morzem atrakcji
Mieszkańcy Mojusza już po raz 13. spotkali się na festynie rodzinnym. Występy uczniów, iluzjonista i lokalna gwiazda - atrakcji nie brakowało. Na festynie ogłoszono wyniki konkursu plastycznego. W loterii fantowej do wygrania dwa rowery i telewizor. Dopisała pogoda i humor uczestników.

sobota, 2 czerwca 2018 r., 17:44
Rodzinna zabawa na festynie na Złotej Górze
Moc atrakcji czekała w sobotnie popołudnie na uczestników Festynu Rodzinnego na Złotej Górze. Na scenie podziwiać można było występy uczniów brodnickiej szkoły i nie tylko. Były konkursy, gry i loteria ze wspaniałymi nagrodami. Festynowi towarzyszyła też akcja charytatywna na rzecz Ani i Kasi.