środa, 10 lipca 2019 r., 14:28
Amator Kiełpino podsumowuje sezon
Klub Sportowy Amator Kiełpino w sezonie 2018/2019 reprezentowało pięć zespołów w rozgrywkach ligowych pod auspicjami Pomorskiego Związku Piłki Nożnej (jeden seniorów i cztery juniorskie).

środa, 10 lipca 2019 r., 13:54
"Osiem szlaków w osiem tygodni" - znajdź hasło i wygraj rower!
Lokalna Organizacja Turystyczna "Serce Kaszub" zaprasza do wspólnej zabawy miłośników dwóch kółek i kaszubskich szlaków rowerowych. Lubisz jazdę rowerem? Jesteś pasjonatem kaszubskich pejzaży? W osiem tygodni zdobądź osiem szlaków, znajdź odpowiedzi na pytania krzyżówki i daj sobie szansę na wygranie roweru górskiego.

niedziela, 7 lipca 2019 r., 18:46
Dwie zawodniczki KS "Dziesiątka w finale Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży
Za nami eliminacje do Finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w których startowała Magda Malotka-Trzebiatowska i Dominika Hirsz. Magda nie dała nikomu szans i zdobyła we wszystkich trzech konkurencjach złote medale, Dominika Hirsz startowała z karabinu pneumatycznego i zajęła szóste miejsce i również dostała kwalifikacje FOOM.

niedziela, 7 lipca 2019 r., 18:35
V Mistrzostwa Kaszub w Wyścigach na Rowerkach Wodnych
W niedzielne popołudnie na jeziorze Ostrzyckim rozegrano jubileuszowe V Mistrzostwa Kaszub w Wyścigach na Rowerkach Wodnych. Mimo niesprzyjającej aury, w imprezie skierowanej do miłośników aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu wystartowała rekordowa liczba ponad 40 załóg. Rywalizacja odbywała się w trzech kategoriach.

czwartek, 4 lipca 2019 r., 17:23
OSP Ostrzyce wśród najlepszych na Mistrzostwach Polski Strażaków w Ratownictwie Wodnym
Drugie miejsce w wyścigu łodzi wiosłowych, trzecie miejsce w podejmowaniu tonącego z wody do łodzi wiosłowej, co w klasyfikacji dało dobre szóste miejsce - to efekt udziału strażaków-ochotników z Ostrzyc w XIII Mistrzostwach Polski Strażaków Ochotników w Ratownictwie Wodnym i Powodziowym. W rywalizacji wzięło udział 29 załóg OSP z całej Polski.

środa, 3 lipca 2019 r., 14:44
Żukowo. Piłkarsko-biegowe święto zgromadziło setki zainteresowanych
Sportowa atmosfera, uśmiechy na twarzach i nutka rywalizacji - tak wyglądało Święto Miłośników Aktywności Fizycznej, które odbyło się w Żukowie. Pomimo niedopisującej pogody przeporwadzono dwa pasjonujące wydarzenia Biegowe Grand Prix Kaszub oraz turnej piłki nożnej. Sporotowa impreza przyciągnęła masę uczestników i widzów.

środa, 3 lipca 2019 r., 13:32
Pierwsza podopieczna Cartusii na Mistrzostwach Europy
Club Cartusia może poszczycić się w sportach walki sukcesami na szczeblu krajowym i europejskim. Tym razem wysokie miejsce udało się zdobyć Dominice Konkel, córce kartuskiego trenera. Na Mistrzostwach Europy zaprezentowała najwyższy poziom umiejętności i zdobyła VIII miejsce.

niedziela, 30 czerwca 2019 r., 15:03
200 osób na starcie Garmin SwimRun w Stężycy
Około 200 w niedzielny poranek wystartowało w Garmin SwimRun w Stężycy. Zawodnicy pokonywali trasę na przemian biegnąc i płynąc. Zmierzyli się z trzema dystansami 5 km, 10 km i 25 km.

niedziela, 30 czerwca 2019 r., 00:05
Około 450 zawodników wystartowało  w Garmin Iron Triathlon w Stężycy
W sobotę w Stężycy odbyła się kolejna odsłona Garmin Iron Triathlon. Na trzech dystansach z królową dyscyplin zmierzyło się łącznie około 450 osób. Kibice podziwiać mogli zawodników podczas pływania, jazdy na rowerze i w biegu.

czwartek, 27 czerwca 2019 r., 11:08
Ścigali się o Puchar Burmistrza Kartuz na wodach jeziora Brodno Wielkie
W miniony weekend w Centrum Promocji i Sportów Wodnych na Złotej Górze odbyły się regaty o Puchar Burmistrza Kartuz połączone z Mistrzostwami Okręgu Pomorskiego w Klasie Cadet. O miano najlepszych walczyło 80 zawodników.