poniedziałek, 3 lipca 2017 r., 12:53
Już 23 lipca Bieg Twardego - ekstremalny bieg dla prawdziwych twardzieli
Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja biegu dla wytrwałych - Biegu Twardego. Zawodnicy będą mierzyć się z bagnami, tonami żwiru i własnymi słabościami. Podejmij wyzwanie. Dołącz do silnych ciałem i niezłomnych duchem i zapisz się na bieg!

niedziela, 2 lipca 2017 r., 18:25
Ludzie z żelaza rywalizowali na Garmin Iron Triathlon 2017 w Stężycy
Kilkuset wyjątkowych miłośników aktywności fizycznej przybyło w niedzielę do Stężycy, by zmierzyć się w jednej z najbardziej wymagających dyscyplin sportowym. Już po raz trzeci Nadraduńskie Centrum Sportowo-Rekreacyjne gościło uczestników Garmin Iron Triathlon.

wtorek, 27 czerwca 2017 r., 11:55
Udane zakończenie sezonu zawodników Gokkenu
W pierwszy weekend czerwca w Żukowie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików strefy A strefy A, na które zjechały się kluby z województw zachodniopomorskiego, pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego. W tym czasie zorganizowano również kolejną edycję Gokken Cup. Uczestniczyli w nim zawodnicy z Polski, Rosji i Czech.

niedziela, 25 czerwca 2017 r., 21:03
Przodkowo. 15 jednostek walczyło o miano zwycięzcy gminnych zawodów sportowo - pożarniczych
Dwie i pół godziny 120 zawodników wchodzących w skład sześciu zespołów członków czynnych oraz dziewięciu drużyn młodzieżowych rywalizowało o miejsce na podium w niedzielne popołudnie na stadionie w Przodkowie. Na najlepszych czekały puchary, dyplomy i nagrody finansowe, które wręczał wójt Andrzej Wyrzykowski.

niedziela, 25 czerwca 2017 r., 19:21
Strażacy z Gowidlina najlepsi wśród członków czynnych w gminnym sporcie pożarniczym
20 zespołów członków czynnych i młodzieżowych drużyn pożarniczych z terenu gminy Sierakowice wzięło udział w niedzielnych zawodach w sporcie pożarniczym. W regulaminowych konkurencjach najlepszymi wśród członków czynnych okazali się druhowie z Gowidlina, z kolei w ćwiczeniu alarmowo-bojowym równych sobie nie mieli strażacy z Mojusza. Tradycyjnie zarówno w sztafecie, jak i ćwiczeniu bojowym zaprezentowała się dziecięca drużyna z OSP Tuchlino.

niedziela, 25 czerwca 2017 r., 10:57
Za nami Brama Pomorza - turniej gry w Baśkę
18 czerwca w Zespole Szkół Nr 7 w Chojnicach, odbył się turniej sportowy Brama Pomorza. Turniej został rozegrany pod honorowym patronatem Starosty Chojnickiego. Turniej był rozgrywany wg obowiązujących przepisów gry - Baszka Méster Sport z Asem trefl.

sobota, 24 czerwca 2017 r., 17:51
Zapaśnicy szlifowali w Chmielnie formę na Mistrzostwa Europy
Tradycyjnie po Międzynarodowym Pucharze Kaszub w zapasach w stylu klasycznym Kadra Narodowa Kadetów oraz spora część uczestników tych zawodów spotkała się na zgrupowaniu sportowym w Chmielnie.

sobota, 24 czerwca 2017 r., 17:42
Wysoka pozycja juniorów Cartusii 1923 Kartuzy i powołanie na Letnią Akademię Młodych Orłów
Na początku czerwca młodzi piłkarze Cartusii 1923 Kartuzy z rocznika 2004/2005 trenujący w ramach programu Piłkarska Przyszłość z Lotosem pod wodzą trenera Jerzego Meissnera zakończyli rozgrywki. Kartuski zespół gra w najwyższej, I lidze wojewódzkiej juniorów. Sezon zakończyli na wysokiej, czwartej pozycji w tabeli, ustępując jedynie takim klubom jak Lechia Gdańsk S.A., Jaguar Gdańsk oraz Chojniczanka Chojnice.

sobota, 24 czerwca 2017 r., 17:14
Rekordowe Mistrzostwa Polski w grze w Baśkę
11 czerwca 2017 roku w Szemudzie w Gminnym Centrum Kultury Sportu i Rekreacji, odbyły się Mistrzostwa Polski. Turniej zgromadził rekordową liczbę 444 zawodników i był świętem miłośników Polskiej Baśki sportowej.

poniedziałek, 19 czerwca 2017 r., 09:09
Dwa medale Diany na III Rundzie Pucharu Polski w Zielonej Górze
W pierwszy weekend czerwca w Zielonej Górze odbyła się III Runda Pucharu Polski. W zawodach wzięły udział trzy zawodniczki KS LOK ,,Dziesiątki" z Kartuz. Diana Malotka-Trzebiatowska odnotowała tam kolejne sukcesy - ustrzeliła dwa medale - złoty z karabinka pneumatycznego i brązowy karabinka sportowego 3x20.