środa, 12 grudnia 2018 r., 09:33
Sukces piłkarzy ze Stężycy w międzynarodowym turnieju na Litwie
Kolejny międzynarodowy sukces odnotowali piłkarze roczników 2007/08 Raduni Stężyca. Zawodnicy ze Stężycy otrzymali zaproszenie do udziału w międzynarodowym turnieju piłkarskim, który został rozegrany 8 i 9 grudnia na hali sportowej w Mariampolu na Litwie.

środa, 12 grudnia 2018 r., 08:40
Porażka SPR GKS Żukowo. Szczypiorniści z Kościerzyny bronią tytułu lidera grupy
We wtorek Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna podejmowała na swoim parkiecie zawodników z SPR GKS Żukowa. Jedenasta kolejka I ligi mężczyzn w grupie A zakończyła się zwycięstwem gospodarzy.

wtorek, 11 grudnia 2018 r., 09:13
Wigilijne spotkanie piłkarzy Cartusii 1923 Kartuzy
W czwartek w Hotelu Miłosz Fitness & Spa w Kartuzach odbyło się ostatnie w tym roku spotkanie piłkarzy V ligowej Cartusii 1923 Kartuzy, które było okazją do podsumowania rundy jesiennej bieżącego sezonu a także do podzielenia się opłatkiem i złożeniem sobie nawzajem świąteczno- noworocznych życzeń. W spotkaniu wzięli udział niemal wszyscy zawodnicy pierwszego zespołu a także przedstawiciele i działacze klubu z prezesem Tadeuszem Orczykowskim.

poniedziałek, 10 grudnia 2018 r., 09:18
Żukowo. Wystartuj w konkursie i zgarnij pieniądze na rozwój sportu!
Burmistrz Gminy Żukowo ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań Gminy Żukowo w 2019 roku w zakresie tworzenia warunków sprzyjających rozwojowi sportu. Przewidziana na ten cel pula to 100 tys. złotych.

piątek, 7 grudnia 2018 r., 11:48
Ruszyły zapisy na VIII Bieg Morsa
24 lutego miłośnicy morsowania i zdrowego trybu życia zjadą do Garczyna na VIII Bieg Morsa. To impreza, która rokrocznie przyciąga kilkuset amatorów tej formy dbania o zdrowie z różnych zakątków Pomorza. Zapisy na bieg właśnie ruszyły. Nie czekaj - zgłoś się dziś.

czwartek, 6 grudnia 2018 r., 09:34
Ajax Kamienica nadal liderem w rozgrywkach ligowych Somonino Cup
W sobotę odbyła się druga kolejka Somonińskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej. Dużym zaskoczeniem okazała się już druga porażka Gruntcase Żukowo.

środa, 5 grudnia 2018 r., 11:16
Somonino. Mikołajkowy turniej tenisa stołwego
W piątek odbył się X Gminny Turniej Tenisa Stołowego "Rakietą z Mikołajem", w którym udział wzięło 54 zawodników reprezentujących cztery szkoły z Gminy Somonino.

wtorek, 4 grudnia 2018 r., 12:54
Ośmiu zapaśników GKS Cartusii z medalami
W niedzielę zawodnicy GKS Cartusii zdobyli aż osiem medali na Międzynarodowym Turnieju o Puchar Wójta Gminy Kolbudy. O najwyższe miejsca na podium walczyło tutaj 67 najmłodszych adeptów sztuki zapaśniczej z 11 klubów z trzech województw i goście z Kaliningradu w Rosji. Kartuski klub reprezentowało 11 zawodników w kategorii wiekowej do 14 lat.

poniedziałek, 3 grudnia 2018 r., 10:10
Trzy złote medale dla zapaśniczek GKS Cartusii
W sobotę zawodniczki GKS Cartusii wzięły udział w otwartych Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w zapasach w stylu wolnym i zapasach kobiet. Złoty medal wywalczyły Aurelia Godzińska, Dominika Konkel, Paulina Rejter.

poniedziałek, 3 grudnia 2018 r., 09:44
Zwycięstwo Amatora Kiełpino po emocjonującym turnieju Somonino CUP
W sobotę 24 listopada na hali sportowej w Somoninie odbył się turniej piłki nożnej halowej zorganizowany dla drużyn juniorskich rocznika 2002 i młodszych przy współpracy Szkoły Podstawowej w Somoninie, GPRU w Sławkach oraz Klubu Sportowego "Amator" Kiełpino. Był to już szósty turniej z cyklu Somonino CUP, w którym zwycięstwo odniósł Amator Kiełpino.