sobota, 30 marca 2019 r., 10:24
Zwycięstwo AP Marko-Gol Gdańsk na turnieju Somonino CUP 2010
W niedzielę 17 marca na hali sportowej w Kiełpinie odbył się turniej piłki nożnej halowej zorganizowany dla drużyn juniorskich rocznika 2010 i młodszych. Był to dwudziesty czwarty turniej z cyklu Somonino Cup. Zwycięstwo odniósł zespół AP Marko-Gol Gdańsk, na drugim miejscu uplasowali się zawodnicy Santana Wielki Klincz, podium zamknęła drużyna FC Gowidlino.

piątek, 29 marca 2019 r., 11:33
Koszykarki I LO w Kartuzach srebrnymi medalistkami Wojewódzkiej Liceliady
W piątek w Starogardzie Gdańskim odbył się Finał Wojewódzkiej Licealiady w koszykówce dziewcząt. Koszykarki I LO z Kartuz wywalczyły drugie miejsce.

piątek, 29 marca 2019 r., 10:23
Podsumowano Żukowską Ligę Siatkówki. EPO Project ponownie zwycięzcą
W sobotę odbyło się zakończenie Żukowskiej Ligi Siatkarskiej. Tytuł mistrza obroniła drużyna EPO Project. Po ośmiu kolejkach i fazie play-off zeszłoroczny zwycięzca w finale nie dał szans debiutującym w lidze Volley Team Kościerzyna wygrywając do 19 i 18.

czwartek, 28 marca 2019 r., 09:34
Michalina Grzech i Amelia Skorowska złotymi medalistkami mistrzostw młodzików
Na pływalni gdańskiego MOSiRu odbyły się międzywojewódzkie Mistrzostwa Pływackie Młodzików. Doskonałą formę w tych zawodach zaprezentowali kartuscy pływacy, którzy w klasyfikacji drużynowej uplasowali się na drugim miejscu. Michalina Grzech oraz Amelia Skorowska zdobyły po dwa złote medale.

środa, 27 marca 2019 r., 11:54
Patryk Borzestowski brązowym medalistą mistrzostw Polski w Trójboju Siłowym
W miniony weekend w Zalesiu odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polskiej Unii Trójboju Siłowego. Patryk Borzestowski reprezentujący Klub Radunia Stężyca, jako jedyny na świecie niewidomy zawodnik Trójboju na świecie, w zawodach wywalczył brązowy medal.

środa, 27 marca 2019 r., 09:42
Karatecy Gokkenu najlepsi na Grand Prix Tczew
W Tczewie odbył się kolejny turniej rankingowy do kadry narodowej Pucharu Unii Karate. Zawodnicy KS Gokken po emocjonujących i bardzo dobrych walkach zdobyli 12 złotych, 5 srebrnych oraz 19 brązowych medali. W klasyfikacji generalnej klubów zajęli pierwsze miejsce.

wtorek, 26 marca 2019 r., 13:00
Armin Wilczewski mistrzem Polski w formule Light - Contact
Mistrzostwa Polski Light-contact w Kickboxingu dla zawodnika Rebelii Armina Wilczewskiego z Tokar błyszczały w kolorze złotym. Podopieczny Patryka Zaborowskiego po raz drugi w tym roku zdobył złoty medal i tytuł mistrza Polski, tym razem w formule Light-Contact.

wtorek, 26 marca 2019 r., 11:32
MKS Lew Lębork zwycięzcą turnieju Somonino Cup 2008. Vigo Tuchom tuż za podium
W sobotę 16 marca na hali w Somoninie odbył się turniej piłki nożnej halowej zorganizowany dla drużyn juniorskich rocznika 2008 i młodszych. Był to dwudziesty trzeci turniej z cyklu Somonino CUP, w którym zwycięstwo odniósł MKS Lew Lębork, tuż za podium uplasował się zespól Vigo Tuchom.

niedziela, 24 marca 2019 r., 20:33
Żukowo. Piłkarze ręczni SPR przegrywają w starciu z Meblami Wójcik Elbląg
W niedzielne popołudnie SPR GKS Żukowo podejmowało na swoim parkiecie drużynę Meble Wójcik Elbląg. Mentalnie zostaliśmy w szatni - mówił trener Jakub Bonisławski po spotkaniu. Wbrew oczekiwaniom gospodarze przegrali z elblążanami 29:31.

niedziela, 24 marca 2019 r., 09:55
Udane zakończenie sezonu narciarskiego Cartusii w kraju i zagranicą
Na ostatni start narciarski w tym sezonie zawodnicy Cartusii udali się do Białki Tatrzańskiej, gdzie zostały przeprowadzone Ogólnopolskie Igrzyska Dzieci i Młodzieży SZS. .Reprezentanci z Kartuz w zawodach, wypadli dobrze, plasując się w środku stawki. Seniorzy klubu swoich sil spróbowali za granicą, biorąc udział w prestiżowych biegach narciarskich w Szwajcarii, Rosji i Norwegii.