poniedziałek, 15 maja 2017 r., 13:43
Kamil Mateja triumfował na FEN 17 Baltic Storm
Kamil Mateja wygrał pojedynek na gali Fight Exclusive Night w kickboxingu. Zawodnik PCNP Rebelii skrzyżował rękawice z Alanem Kwiecińskim, dwukrotnym wicemistrzem świata w K1. Dzięki zwycięstwu zapewnił sobie kontrakt na kolejne walki.

niedziela, 14 maja 2017 r., 20:22
Maciej Hirsz zwycięzcą Pucharu Polski Strongman w Kartuzach. Sędziował Mariusz Pudzianowski
Maciej Hirsz był bezkonkurencyjny w zawodach Pucharu Polski Strongman, które w niedzielę odbyły się na Rynku w Kartuzach. O tytuł najlepszego rywalizowało w sześciu konkurencjach siedmiu siłaczy o niesamowitej sile.

piątek, 12 maja 2017 r., 09:03
Zawodniczka Raduni Stężyca w Akademii Piłkarskiej Grupy Lotos
Krystyna Lewna wzięła udział w ligowym meczu seniorek w drużynie Akademii Piłkarskiej Grupy Lotos. To debiut młodej zawodniczki, która na co dzień trenuje w Raduni Stężyca. Ekipa rywalizowała z załogą Mustanga Wielgie.

piątek, 12 maja 2017 r., 08:58
GKS Cartusia zwycięzcą memoriału im. Henryka Boreckiego i Edwarda Wojdy
W Żukowie odbył się 23. memoriał upamiętniający zapaśników Henryka Boreckiego i Edwarda Wojdę. Reprezentacja sekcji zapaśniczej GKS Cartusii Kartuzy zdobyła na nim pierwsze miejsce.

czwartek, 11 maja 2017 r., 11:33
Chmielno. Za nami I Integracyjny Turniej Warcabów
28 kwietnia w Chmielnie odbył się I Integracyjny Turniej Warcabów 100-polowych Osób Niepełnosprawnych, którego organizatorem było Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych "Żagiel" oraz Warsztat Terapii Zajęciowej w Chmielnie.

czwartek, 11 maja 2017 r., 11:32
Steżyca. V Mistrzostwa Tenisa Stołowego
W Stężycy odbyła się piąta edycja Mistrzostw Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Stężyca. Impreza przyciągnęła rzeszę uczestników nie tylko z Pomorza, ale także z Niemiec. Sportowcy zmierzyli się w pięciu kategoriach.

środa, 10 maja 2017 r., 15:28
Maciej Hirsz zwycięzcą Amateur Strongman Arnold Classic Africa 2017
Maciej Hirsz z Kartuz zdobył pierwsze miejsce na Amateur Strongman Arnold Classic Africa 2017. Dzięki temu wynikowi zawodnik wywalczył sobie bilet do USA na Mistrzostwa Świata Arnold Amateur w 2018 roku i start w przyszłorocznym turnieju PRO w Afryce.

środa, 10 maja 2017 r., 14:29
Klaudia Merchel zwyciężczynią II Ski Tour w Augustowie
Klaudia Merchel zdobyła złoto w biegu na nartorolkach podczas zawodów Ski Tour, które odbyły się w Augustowie. Zawodniczka GKS Cartusii Kartuzy była najlepsza w rywalizacji uczniów szkół podstawowych. Wystartowała na dystansie 5,5 km techniką dowolną.

poniedziałek, 8 maja 2017 r., 21:53
Żukowo. 11 medali dla Moreny na Memoriale
XXIII Memoriał Henryka Boreckiego i Edwarda Wojdy w zapasach młodzików w stylu klasycznym i minizapasy był szczęśliwy dla młodych adeptów Moreny Żukowo. Dzięki dobrej postawie udało się zebrać aż 11 medali i zająć drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej.

niedziela, 7 maja 2017 r., 22:12
Srebro wojewódzkiej gimnazjady dla siatkarek ze Stężycy
Siatkarki ze Stężycy w tym sezonie wywalczyły kolejny już trzeci srebrny medal w województwie pomorskim. Tym razem uczennice ZKiW w Stężycy stanęły na drugim stopniu podium podczas finału XVII Wojewódzkiej Gimnazjady.