poniedziałek, 6 lutego 2017 r., 13:36
Dream Team Kartuzy zwycięzcą turnieju halówki rocznika 2000
28 stycznia na hali sportowej w Somoninie odbył się turniej piłki nożnej halowej zorganizowany dla drużyn juniorskich rocznika 2000 i młodszych przy współpracy Zespołu Szkół w Somoninie oraz GPRU w Sławkach. Był to już dziewiąty turniej z cyklu SOMONINO CUP, który odbywa się pod patronatem Wójta Gminy Somonino.

poniedziałek, 6 lutego 2017 r., 12:28
Bardzo dobry start narciarzy Cartusii w Biegu Jaćwingów
Narciarze Cartusii po raz kolejny wzięli udział w Biegu Jaćwingów w Gołdapiu. W 28 edycji imprezy do rywalizacji przystąpiło około 200 zawodników. Reprezentanci Kartuz bardzo dobrze się spisali.

poniedziałek, 6 lutego 2017 r., 11:30
Żukowscy szczypiorniści wygrali turniej w Kościerzynie
GKS Żukowo zwyciężyło Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Burmistrza Miasta Kościerzyna, który odbył się w dniach 27 -28 stycznia w hali Sokolnia. Startowały w nim cztery drużyny Sokół Browar Kościerzyna - gospodarz, GKS Żukowo, Polski Cukier Pomezania Malbork oraz Spójnia Gdynia. Drużyny rywalizowały systemem "każdy z każdym". Patronat nad turniejem objął Starosta Powiatu Kościerskiego. Podczas wydarzenia zbierano środki finansowe na leczenie Kornela Woźnego z Wielkiego Klincza.

czwartek, 2 lutego 2017 r., 14:24
Kartuska liga siatkówki po ósmej kolejce
W Kartuskiej Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej rozpoczęła się II runda - mecze rewanżowe, które ostatecznie wyłonią zwycięzcę XIII edycji rozgrywek siatkarskich.

środa, 1 lutego 2017 r., 14:42
Sukces lekkoatletów z Żukowa
Bardzo udany start zaliczyli Żukowscy biegacze, którzy w minioną sobotę brali udział w Halowych Mistrzostwach Województwa Pomorskiego. Zawodnicy GKS Żukowo zdobyli na nich trzy złote krążki.

środa, 1 lutego 2017 r., 14:09
Turniej Piłki Nożnej Halowej w Kiełpinie rocznika 1998 - zwycięstwo ZST Kartuzy
Na hali sportowej w Kiełpinie 22 stycznia odbył się turniej piłki nożnej halowej zorganizowany dla drużyn juniorskich rocznika 1998 i młodszych przy współpracy Zespołu Szkół w Kiełpinie oraz Amatora Kiełpino. Był to piąty turniej z cyklu KIEŁPINO CUP, który odbywa się pod patronatem Burmistrza Gminy Kartuzy.

środa, 1 lutego 2017 r., 13:38
Promo Woman Cup w Sierakowicach
W Sierakowicach rozegrano turniej promujący kobiecą piłkę nożną. Promo Woman Cup odbył się 21 stycznia na hali przy sierakowickiej szkole podstawowej i wzięło w nim udział sześć ekip z Pomorza.

poniedziałek, 30 stycznia 2017 r., 12:04
Kolejna kolejka KHLPN - na czele I ligi New Look Kartuzy
Mimo, że do końca sezonu pozostały jeszcze cztery kolejki w rozgrywkach Kartuskiej Halowej Ligii Piłki Nożnej poznaliśmy już nowego Mistrza. Został nim New Look Kartuzy, który z przewagą 15 punktów nad Elusem Kartuzy, prowadzi w tabeli I Ligi. Mimo to emocji do końca rozgrywek nie powinno zabraknąć.

niedziela, 29 stycznia 2017 r., 10:25
Sierakowice. Zatańczyli belgijkę na lodowisku
Taniec begijka zyskuje coraz większą popularność. Coraz częściej zastępuje nawet tradycyjnego poloneza podczas studniówek. Zatańczyć w rytm piosenki 't Smidje postanowili też mieszkańcy Sierakowic i zrobili to na... lodowisku.

czwartek, 26 stycznia 2017 r., 14:51
Hokeiści z Marvin's  Oliwa Hockey Team odwiedzili Sierakowice
W sobotę, 21 stycznia na lodowisku w Sierakowicach gościli hokeiści Marvin's Oliwa Hockey Team - Łukasz Piaszczyński, Bartosz Kułak oraz Piotr Lewandowski.