poniedziałek, 7 listopada 2016 r., 14:50
Siatkarki Wieżycy lepsze od Mistrza Polski
Wieżyca Stężyca sprawiła miłą niespodziankę i świetnie spisała się w ostatnim meczu pomorskiej ligi kadetek. Zespół wygrał z dotąd niepokonanym zespołem ligi - aktualnym Mistrzem Polski APS Rumia i to w stosunku 3:0.

poniedziałek, 7 listopada 2016 r., 14:41
Sukcesy zawodników Cartusii w Ogólnopolskim Wyścigu Kolarskim
Kolarze Cartusii świetnie spisali się na Ogólnopolskim Wyścigu Kolarskim w kolarstwie przełajowym, który w ostatni weekend października odbył się w Strzelcach Krajeńskich.

poniedziałek, 7 listopada 2016 r., 14:09
Diana Malotka-Trzebiatowska zdobyła Puchar Gdyni w strzelectwie
Zawodniczki z KS "Dziesiątka" nie zawiodły podczas Pucharu Gdyni. Diana Malotka-Trzebiatowska z drugiego miejsca dostała się do finału, w którym startowali juniorzy, juniorki, juniorzy młodsi i juniorki młodsze.

poniedziałek, 7 listopada 2016 r., 13:57
Karate. Pierwsze miejsce KS Gokken na zawodach w Bolszewie
Pod koniec października klub sportowy Gokken z Chwaszczyna uczestniczył w dwóch imprezach sportowych. Podczas zawodów karate w Bolszewie ekipa Gokkenu zdobyła pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej.

piątek, 4 listopada 2016 r., 11:52
Pomorska Gala Żeglarska odbędzie się w Kartuzach - pośród nominowanych lokalni żeglarze
Na początku grudnia po raz pierwszy w Kartuzach odbędzie się Pomorska Gala Żeglarska. Pośród nominowanych na tej prestiżowej imprezie znalazł się między innymi klub UKŻ Lamelka Kartuzy, jego trener, Grzegorz Formela.

czwartek, 3 listopada 2016 r., 10:30
Somonino. Ex Siedlce Gdańsk zwycięzcą Turnieju Piłki Halowej
W sobotę, 29 października na hali w Somoninie odbył się turniej piłki nożnej halowej zorganizowany dla drużyn juniorskich rocznika 2007 i młodszych przy współpracy Zespołu Szkół w Somoninie oraz GPRU w Sławkach. Był to inauguracyjny turniej cyklu SOMONINO CUP, który odbywa się pod patronatem Wójta Gminy Somonino.

środa, 2 listopada 2016 r., 12:31
Młodzi piłkarze Raduni świetnie spisali się w Lidze Juniorów E 2
Dobiegły końca rozgrywki turniejowe organizowane przez Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku w Lidze Juniorów E 2 - grupa 9. Doskonale spisali się w nich piłkarze trenera Ireneusza Stencla z rocznika 2007 i 2008.

piątek, 28 października 2016 r., 13:08
Sierakowice. Mistrzostwa gminy w Halowej Piłce Nożnej Szkół Wiejskich
W piątek w Szkole Podstawowej w Sierakowicach odbyły się Halowe Mistrzostwa Gminy Sierakowice Szkół Wiejskich. Zgłosiło się do nich osiem szkół podstawowych z terenu gminy.

czwartek, 27 października 2016 r., 11:45
Uczniowie kartuskiej Dwójki na ogólnopolskich zawodach
Uczniowie trenujący zapasy ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kartuzach uczestniczyli w finale ministerialnego programu "Zapasy sportem wszystkich dzieci" w Krotoszynie. Reprezentacja Kartuz uległa drużynie, która ostatecznie zdobyła pierwsze miejsce.

czwartek, 27 października 2016 r., 11:20
XII Masters Kaszëbë o Mistrzostwo Pomorza
23 października w Sierakowicach, odbył się XII Masters Kaszëbë o Mistrzostwo Pomorza. Turniej zdominował Ryszard Koziróg oraz Baśka Białogóra, którzy wygrali wszystkie klasyfikacje turniejowe.