piątek, 18 listopada 2016 r., 13:20
I Mistrzostwa  Pomorza Drużyn Sołeckich LZS
W niedzielę 13 listopada na obiektach GOSRiT Luzino odbyły się I Mistrzostwa Pomorza Drużyn Sołeckich LZS o Puchar Wojewody Pomorskiego w halowa piłkę nożną. Z zaproszenia Piotra Klecha- przewodniczącego Pomorskiego LZS skorzystało 13 drużyn sołeckich, które po raz pierwszy rywalizowały o tytuł najlepszej drużyny na Pomorzu. Zawody te przyniosły wiele emocji piłkarzom amatorom, którzy zostawili na luzińskiej hali wiele zdrowia walcząc o każdy kawałek boiska.

czwartek, 17 listopada 2016 r., 15:55
Karatecy z Gokkenu znów triumowali
Aż 68 medali przywieźli zawodnicy KS Gokken Chwaszczyno z turnieju Grand Prix Karate, który 12 listopada odbył się w Lęborku. Gokken zdobył też pierwsze miejsca w tabeli klubowej i w zmaganiach drużynowych

środa, 16 listopada 2016 r., 12:24
Siatkarki Wieżycy triumfowały nad Atomem Trefl Malbork
Siatkarki Wieżycy zanotowały kolejną niespodziankę w Pomorskiej Lidze Kadetek. Tym razem przed własną publicznością wygrały z zespołem Atomu Trefla Malbork 3:2.

środa, 16 listopada 2016 r., 12:19
Komplet medali dla pływaków Tropsa
Pływacy Tropsa- Martyna Piepiórka i Janek Cieśliński zostali medalistami Ogólnopolskich Zawodów Pływackich w kategorii juniorów młodszych. Odbyły się one z Okazji Święta Niepodległości w Słupsku. Do rywalizacji przystąpiło prawie 300 zawodników z 11 klubów.

środa, 16 listopada 2016 r., 09:07
Andrzej Drewa Mistrzem Polski młodzików w zapasach
Ostatnie zawody w sezonie 2016 o randze Mistrzostw Polski odbyły się w Żukowie. Najmłodsi adepci sztuki zapaśniczej wyłonili mistrzów Polski w dziesięciu kategoriach. Ton rywalizacji nadawali zawodnicy województwa pomorskiego, które w punktacji ogólnej zajęło pierwsze miejsce. W punktacji klubowej najsilniejszym zespołem z naszego regionu okazała się GKS Cartusia Kartuzy, która zajęła drugie miejsce w mocnej rywalizacji czterdziestu siedmiu klubów tuż przed ZKS Granica Gdańsk. Organizator zawodów - Fundacja Morena Żukowo uplasowała się na 16-17 miejscu.

środa, 16 listopada 2016 r., 08:41
Emocjonujący Turniej Piłki Siatkowej Kobiet o Puchar Firmy BAT
W sobotę, 12 listopada Hala Sportowa Sokolnia stała się areną siatkarskich zmagań kobiet. Turniej odbywał się pod patronatem Starosty Powiatu Kościerskiego oraz Burmistrza Miasta Kościerzyna. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie i dostarczał sporo emocji zarówno samym zawodniczkom, jak i zgromadzonej w hali publiczności, która dopingowała drużynom.

wtorek, 15 listopada 2016 r., 11:36
Turniej Piłki Nożnej Halowej w Kiełpinie rocznika 2008
W niedzielę, 6 listopada na hali w Kiełpinie odbył się turniej piłki nożnej halowej zorganizowany dla drużyn juniorskich rocznika 2008 i młodszych przy współpracy Zespołu Szkół w Kiełpinie oraz Amatora Kiełpino. Był to inauguracyjny turniej z cyklu Kiełpino Cup, który odbywa się pod patronatem Burmistrza Gminy Kartuzy.

poniedziałek, 14 listopada 2016 r., 14:49
Stężyca. Ruszyły zapisy na Garmin Iron Triathlon 2017
Rozpoczęła się już rejestracja do cyklu Garmin Iron Triathlon 2017. Jedna z imprez w jego ramach odbędzie się 2 lipca w Stężycy. Zapisać się na zawody można za pośrednictwem internetu.

poniedziałek, 14 listopada 2016 r., 13:19
Nocny Maraton Szachowy  - Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Kartuz
Dziewięć godzin, 59 zawodników i 1200 rozegranych partii - tak w liczbach wyglądał nocny maraton szachistów, którzy mierzyli się w Turnieju Szachowym o Puchar Burmistrza Kartuz.

poniedziałek, 14 listopada 2016 r., 11:09
Jakub Skierka w czołówce Grand Prix Pucharu Polski w Łodzi
Kartuska wizytówka polskiego pływania, czyli Jakub Skierka swoje ostatnie zawody może zaliczyć do udanych. Po okresie przerwy w treningach, spowodowanej chorobą, wraca do formy i podczas Pucharu Polski rozgrywanego tym razem w Łodzi dzielnie walczył z rywalami o najwyższe miejsca w konkurencjach.