niedziela, 23 lipca 2017 r., 09:47
Maciej Hirsz nie zwalnia tempa
Przed Maćkiem Hirszem kolejne ważne starty. Po zawodach cyklu Arnold Amateur Strongman w Stanach Zjednoczonych (Mistrzostwa Świata) i zwycięstwie w RPA, strongman z Kaszub znów będzie walczył na prestiżowych turniejach.

piątek, 21 lipca 2017 r., 13:42
Martyna Piepiórka na Mistrzostwach Polski Juniorów
Martyna Piepiórka, zawodniczka sekcji pływackiej GKS Cartusii Kartuzy ma za sobą swój pierwszy start na Mistrzostwach Polski Juniorów 14-letnich. W dwóch z pięciu wyścigów osiągnęła obiecujące wyniki.

czwartek, 20 lipca 2017 r., 12:15
Zostań wolontariuszem i dołącz do ekipy Kaszubskiej Poniewierki
Kaszubska Poniewierka, a więc bieg dla prawdziwych twardzieli już 16 września. Wciąż trwają zapisy osób, którym niestraszny 100-kilometrowy bieg przełajowy o charakterze górskim. Jeśli ten bieg jest nie na Twoje siły, zostań wolontariuszem, dołącz do ekipy i wspieraj uczestników ostrego, maksymalnego i nieuniknionego sponiewierania! Na wolontariuszy czekają niespodzianki.

wtorek, 18 lipca 2017 r., 11:37
Zapisz się na duathlon na Złotej Górze
29 lipca na Złotej Górze odbędzie się kolejna edycja Triathlonu. Wychodząc naprzeciw mniej doświadczonym uczestnikom, organizatorzy zaplanowali także duatlon zarówno dla najmłodszych, jak i nieco starszych zawodników.

niedziela, 9 lipca 2017 r., 16:01
III Mistrzostwa Kaszub w Wyścigach na Rowerkach Wodnych
W niedzielne popołudnie nad jeziorem Ostrzyckim rozegrano III Mistrzostwa Kaszub w Wyścigach na Rowerkach Wodnych. W sumie w imprezie skierowanej do miłośników aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu wystartowały 34 załogi w trzech kategoriach.

piątek, 7 lipca 2017 r., 14:02
Za nami Promo Woman's Summer Cup w Sierakowicach
Pod koniec czerwca na sierakowickim orliku odbył się turniej piłki nożnej kobiet - Promo Woman's Summer Cup. Rywalizowało w nim sześć drużyn. Wydarzenie było jednocześnie podsumowaniem roku działalności drużyny ExpertPantery Sierakowice.

czwartek, 6 lipca 2017 r., 17:19
Narciarze Cartusii na III Festiwalu Biegów Nartorolkowych
Reprezentacja Klubu Cartusia wzięła udział w III Festiwalu Biegów Nartorolkowych, który odbył się w minioną niedzielę pod Wejherowem. Wzięło w nim udział kilkudziesięciu zawodników i amatorów z całej Polski.

środa, 5 lipca 2017 r., 10:49
Żukowo. Aktywne półkolonie z rolkami, rowerami, tańcem i reklamą
Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Jana Heweliusza w Żukowie realizowało w tym roku szkolnym projekt pn. "Bezpieczna +". Zainteresowanie uczniów zajęciami z jazdy na rolkach i na rowerach BMX było na tyle duże, że postanowiono stworzyć nowy projekt na półkolonie, tym razem pod hasłem "Aktywni = Bezpieczni". Autorkami projektu są: Monika Rychert i Aleksandra Kobiela, która pełni też funkcję koordynatorki.

wtorek, 4 lipca 2017 r., 13:27
Pantery z Sierakowic na turnieju "Mała Piłkarska Kadra Czeka"
Zawodniczki klubu ExpertPantery Sierakowice wzięły udział w finale wojewódzkim turnieju piłki nożnej "Mała Piłkarska Kadra Czeka", zorganizowanego przez wojewódzki LZS. Rywalizowały w nim dziewczęta z rocznika 2004 i młodsze. W finale prócz sierakowiczanek spotkały się piłkarki reprezentujące powiaty - pucki i wejherowski.

wtorek, 4 lipca 2017 r., 11:58
Zawodnicy Rebelii na zawodach Pucharu Świata we Włoszech
W dniach 15-18.06.2017 we włoskim Rimini odbył się Puchar Świata w Kickboxingu, kolejny z cyklu World Series. Jednymi z reprezentantów barw biało-czerwonych byli zawodnicy Pomorskiego Centrum Napraw Pojazdów Rebelia Kartuzy.