środa, 28 lutego 2018 r., 12:49
Piłkarki z Żukowa z sukcesami w pomorskiej lidze kobiet
Zawodniczki GKS Żukowo po dwóch turniejach Pomorskiej Ligi Halowej Kobiet, prowadziły w tabeli w kategorii seniorek, natomiast w kategorii młodziczek są na drugim miejscu.

środa, 28 lutego 2018 r., 12:37
Radunia Stężyca na Przystań Cup w Malborku
W niedzielę, 18 lutego w Malborku odbył się turniej Przystań Cup dla rocznika 2009. W zawodach wystartował team Radunia Stężyca, który ostatecznie uplasował się na piątej pozycji.

środa, 28 lutego 2018 r., 12:22
Sprawdź, komu przyznano stypendia sportowe starosty
Aż 43 utalentowanych sportowców z powiatu kartuskiego otrzymało wsparcie finansowe starosty kartuskiego. Stypendia za wysokie wyniki sportowe otrzymali zawodnicy takich dyscyplin jak zapasy, żeglarstwo, piłka nożna, kickboxing, kolarstwo, a także jeździectwo, golf, a nawet motocross.

wtorek, 27 lutego 2018 r., 22:25
Zakończyły się rozgrywki juniorów w żukowskiej lidze futsalu
Dobiegła końca II edycja Żukowskiej Ligi Futsalu Junior. Rozgrywki odbywały się w trzech kategoriach wiekowych, w których udział wzięło prawie 300 zawodników zrzeszonych w 24 drużynach. Liga rozegrana została w czterech turniejach i rozpoczęła się w listopadzie 2017 roku. W sobotę 17 lutego 2018, w hali widowiskowo sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Żukowie, rozegrany został turniej finałowy.

wtorek, 27 lutego 2018 r., 21:32
Poznaliśmy wyniki żukowskich lig futsalu - w czwartek uroczyste podsumowanie
18 lutego w hali widowiskowo sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Żukowie, rozegrana została ostatnia kolejka sezonu 2017/2018 rozgrywek Superligi Żukowskiej Ligi Futsalu.

wtorek, 27 lutego 2018 r., 19:39
Kartuska Halowa Liga Piłki Nożnej po ostatniej kolejce
Zakończyła się ostatnia kolejka KHLPN, w której zapadły ostateczne rozstrzygnięcia. Miejsce pierwsze zajął Markbud Grzybno, który w ostatnim meczu wygrał najważniejsze spotkanie w tym sezonie. W meczu o złoto nowo mianowany mistrz wyraźnie pokonał dotychczasowego lidera Kwiaciarnię Zaremba Kartuzy 10:1. Dla Kwiaciarni była to pierwsza jednak bardzo bolesna porażka w sezonie. Po niej pozostaje cieszyć się ze srebrnych medali, które wkrótce zawisną na szyi jej zawodników.

wtorek, 27 lutego 2018 r., 13:28
Zapaśnicy Cartusii zdobyli 19 medali w Mistrzostwach Wybrzeża
Zawodnicy GKS Cartusii Kartuzy zdominowali Mistrzostwa Wybrzeża o Puchar Burmistrza Kartuz, które w dniach 17-18 lutego odbyły się w stolicy Kaszub. W zawodach uczestniczyło 77 zawodników z Polski i Rosji.

poniedziałek, 26 lutego 2018 r., 12:32
Młodzież rywalizowała w turnieju "Dwie rakiety"
Dwudziestu zawodników z pięciu szkół ponadgimnazjalnych powiatu kartuskiego wzięło udział w turnieju tenisa stołowego "Dwie rakiety", który odbył się w Goręczynie. W klasyfikacji drużynowej pierwsze miejsce zdobył Zespół Szkół Technicznych w Kartuzach.

poniedziałek, 26 lutego 2018 r., 12:11
Koszykarki z UKS BAT Kartuzy walczą w pomorskiej lidze zuchów
Trzecią rundę w pomorskiej lidze zuchów u-11 koszykarki UKS BAT Kartuzy mogą zaliczyć do udanych. Podczas turnieju w Sierakowicach wygrały dwa spotkania.

niedziela, 25 lutego 2018 r., 17:31
Wspólna kąpiel na finał VII Biegu Morsa
Wspólna kąpiel zwieńczyła niedzielne wielkie święto morsów w Garczynie. Do jeziora Garczyn po biegach i marszobiegach wskoczyło kilkuset miłośników zimowych kąpieli. Każdy uczestnik, który odważył się wejść do lodowatej wody, został nagrodzony pamiątkowym medalem.