niedziela, 13 listopada 2016 r., 19:39
Szymon Sajnok zwycięzcą w wieloboju kolarskim w Pucharze Świata
19-letni zawodnik Cartusii Kartuzy okazał się najlepszym w omnium, a więc wieloboju kolarskim, który rozegrany został w niedzielę podczas Pucharu Świata w holenderskim Apeldoorn. Szymon Sajnok w klasyfikacji końcowej wyprzedził o trzy punkty Hiszpana Alberta Torresa.

środa, 9 listopada 2016 r., 09:57
Somonino. Turniej Piłki Nożnej Halowej rocznika 2010 i młodsi za nami
W sobotę, 5 listopada na hali sportowej w Somoninie odbył się turniej piłki nożnej halowej dla drużyn juniorskich rocznika 2010 i młodszych przy współpracy Zespołu Szkół w Somoninie oraz GPRU w Sławkach. Był to drugi turniej w ramach cyklu SOMONINO CUP, który odbywa się pod patronatem Wójta Gminy Somonino.

wtorek, 8 listopada 2016 r., 12:25
Kartuzy. Jeden klub, który skupi wszystkie sekcje sportowe?
O programie współpracy kartuskiego samorządu z organizacjami pozarządowymi, projekcie sportowej części budżetu, utworzeniu Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz powołaniu jednego klubu, skupiającego wszystkie sekcje sportowe z gminy dyskutowano w poniedziałek w Urzędzie Miejskim w Kartuzach. Odbyło się tam drugie już spotkanie Kartuskiej Gminnej Rady Sportu.

poniedziałek, 7 listopada 2016 r., 14:50
Siatkarki Wieżycy lepsze od Mistrza Polski
Wieżyca Stężyca sprawiła miłą niespodziankę i świetnie spisała się w ostatnim meczu pomorskiej ligi kadetek. Zespół wygrał z dotąd niepokonanym zespołem ligi - aktualnym Mistrzem Polski APS Rumia i to w stosunku 3:0.

poniedziałek, 7 listopada 2016 r., 14:41
Sukcesy zawodników Cartusii w Ogólnopolskim Wyścigu Kolarskim
Kolarze Cartusii świetnie spisali się na Ogólnopolskim Wyścigu Kolarskim w kolarstwie przełajowym, który w ostatni weekend października odbył się w Strzelcach Krajeńskich.

poniedziałek, 7 listopada 2016 r., 14:09
Diana Malotka-Trzebiatowska zdobyła Puchar Gdyni w strzelectwie
Zawodniczki z KS "Dziesiątka" nie zawiodły podczas Pucharu Gdyni. Diana Malotka-Trzebiatowska z drugiego miejsca dostała się do finału, w którym startowali juniorzy, juniorki, juniorzy młodsi i juniorki młodsze.

poniedziałek, 7 listopada 2016 r., 13:57
Karate. Pierwsze miejsce KS Gokken na zawodach w Bolszewie
Pod koniec października klub sportowy Gokken z Chwaszczyna uczestniczył w dwóch imprezach sportowych. Podczas zawodów karate w Bolszewie ekipa Gokkenu zdobyła pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej.

piątek, 4 listopada 2016 r., 11:52
Pomorska Gala Żeglarska odbędzie się w Kartuzach - pośród nominowanych lokalni żeglarze
Na początku grudnia po raz pierwszy w Kartuzach odbędzie się Pomorska Gala Żeglarska. Pośród nominowanych na tej prestiżowej imprezie znalazł się między innymi klub UKŻ Lamelka Kartuzy, jego trener, Grzegorz Formela.

czwartek, 3 listopada 2016 r., 10:30
Somonino. Ex Siedlce Gdańsk zwycięzcą Turnieju Piłki Halowej
W sobotę, 29 października na hali w Somoninie odbył się turniej piłki nożnej halowej zorganizowany dla drużyn juniorskich rocznika 2007 i młodszych przy współpracy Zespołu Szkół w Somoninie oraz GPRU w Sławkach. Był to inauguracyjny turniej cyklu SOMONINO CUP, który odbywa się pod patronatem Wójta Gminy Somonino.

środa, 2 listopada 2016 r., 12:31
Młodzi piłkarze Raduni świetnie spisali się w Lidze Juniorów E 2
Dobiegły końca rozgrywki turniejowe organizowane przez Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku w Lidze Juniorów E 2 - grupa 9. Doskonale spisali się w nich piłkarze trenera Ireneusza Stencla z rocznika 2007 i 2008.