sobota, 28 października 2017 r., 09:00
Siedem złotych medali dla zapaśników Cartusii w Elblągu
Pod koniec października w Elblągu odbył się XXXI Memoriał T. Jaworskiego i W. Tańczyna w zapasach. Podczas zawodów duży sukces odnieśli zawodnicy z klubu GKS Cartusia, zdobyli kilka pierwszych miejsc, a także medal srebrny i brązowy.

piątek, 27 października 2017 r., 15:50
Uczniowie z "Dwójki" w finale wojewódzkim szachów drużynowych
Uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kartuzach odnoszą sukcesy w turniejach szachowych. Młodym zawodnikom udało się zająć czwarte miejsce w rozgrywkach na szczeblu wojewódzkim.

środa, 25 października 2017 r., 17:49
Dziesięć medali dla Rebelii na Polish Fighter Cup
W miniony weekend osiemnaścioro zawodników PCPN Rebelii Kartuzy wzięło udział w zawodach Pucharu Polski - Polish Fighter Cup w Szczecinie. Uczestniczyło w nich prawie trzysta osób z sześćdziesięciu klubów z całego kraju. Grupa wróciła na Kaszuby z dziesięcioma krążkami.

środa, 25 października 2017 r., 17:06
Jakub Skierka rozpoczął treningi w nowym klubie. Z Cartusią pożegnał się zdobywając 5 medali w Bremie
Jakub Skierka odnotował swój ostatni start jako zawodnik kartuskiego klubu. Utalentowany pływak rozpoczął treningi w barwach AZS AWF Warszawa. Z Cartusią pożegnał się startem na mitingu pływackim w Bremie - zdobył tam pięć medali i ustanowił nowy rekord w historii klubu.

niedziela, 22 października 2017 r., 19:22
Sierakowice. Pobiegli wokół Ołtarza Papieskiego
"Jan Paweł II orędownikiem życia rodziny w trzeźwości" - takie motto przyświecało XVII Biegom Ulicznym "Wokół Ołtarza Papieskiego". Zawody rozegrane zostały w niedzielę w Sierakowicach. Na starcie mimo niesprzyjającej, deszczowej aury pojawiło się kilkuset zawodników,

czwartek, 19 października 2017 r., 12:03
Angelika Liczberska z brązem Młodzieżowych Mistrzostw Polski
Zawodniczka GKS Cartusii Kartuzy - Angelika Liczberska, w miniony weekend wystartowała w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Osielsku. Z zawodów wróciła z brązowym medalem. Był to debiut zawodniczki w kartuskich barwach. To nie jedyny start zawodników Cartusii w ostatnim czasie. Tydzień wcześniej startem w Pucharze Polski w Radomiu sezon zakończyli kadeci. Gor Houspyan zajął tam trzecie miejsce.

poniedziałek, 16 października 2017 r., 11:41
Sukcesy młodych pływaków Cartusii na międzynarodowym mitingu w Bremen
Dziewiętnastoosobowa grupa młodych pływaków Cartusii w dniach 7-8 października miała okazję po raz pierwszy zmierzyć się na zawodach Międzynarodowego Mitingu Pływackiego MARU w niemieckim Bremen. Debiut był bardzo udany - z zawodów przywieźli sporo krążków.

piątek, 13 października 2017 r., 13:30
Żukowscy szczypiorniści przegrali z MKS Nielba Wągrowiec
8 października swój kolejny mecz ligowy rozegrali piłkarze ręczni SPR GKS Żukowo. Rywalem był zespół MKS Nielba Wągrowiec. Rozgrywka między zawodnikami była bardzo zacięta.

piątek, 13 października 2017 r., 11:11
Mistrzostwa Polski Północnej w kickboxingu udane dla grupy PCNP Rebelia Kartuzy
Kilka dni temu w klubie Fight Gym w Gdańsku odbyły się Mistrzostwa Polski północnej w kickboxingu. Na turniej zjechali przedstawiciele 7 klubów. Zawodnicy rywalizowali w trzech grupach wiekowych kadet, junior i senior.

piątek, 13 października 2017 r., 09:50
Michalina Pazik odnosi sukcesy w jeździectwie
Michalina Pazik uprawia jeździectwo w dyscyplinie - skoki przez przeszkody. Odniosła już kilka sukcesów, między innymi bardzo dobre starty podczas zawodów regionalnych w Damaszce. Ponadto zdobyła już uprawnienia III stopnia, dzięki temu ma możliwość startów w wyższych konkursach.