wtorek, 4 lipca 2017 r., 11:38
Niebawem Triathlon na Złotej Górze - zapisz się i szykuj formę!
Lubisz jazdę na rowerze, pływanie i bieganie? Zapisz się na Kartuzy Triathlon MTB, który już 29 lipca odbędzie się na Złotej Górze. Do wyboru dwa dystanse sprint i olimpijski. Jeśli masz obawy, co do którejś z dyscyplin triathlonowych, zbierz team i pokonajcie trasę w sztafecie! Zapisy już się rozpoczęły.

wtorek, 4 lipca 2017 r., 11:09
Krzystof Niklas siódmy na Mistrzostwach Europy w Dortmundzie
W miniony weekend w Dortmundzie odbyły się Mistrzostwa Europy Juniorów. Wystartował w nich zawodnik sekcji zapaśniczej GKS Cartusii Kartuzy - Krzysztof Niklas. Był jedynym reprezentantem województwa pomorskiego w kadrze.

poniedziałek, 3 lipca 2017 r., 12:53
Już 23 lipca Bieg Twardego - ekstremalny bieg dla prawdziwych twardzieli
Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja biegu dla wytrwałych - Biegu Twardego. Zawodnicy będą mierzyć się z bagnami, tonami żwiru i własnymi słabościami. Podejmij wyzwanie. Dołącz do silnych ciałem i niezłomnych duchem i zapisz się na bieg!

niedziela, 2 lipca 2017 r., 18:25
Ludzie z żelaza rywalizowali na Garmin Iron Triathlon 2017 w Stężycy
Kilkuset wyjątkowych miłośników aktywności fizycznej przybyło w niedzielę do Stężycy, by zmierzyć się w jednej z najbardziej wymagających dyscyplin sportowym. Już po raz trzeci Nadraduńskie Centrum Sportowo-Rekreacyjne gościło uczestników Garmin Iron Triathlon.

wtorek, 27 czerwca 2017 r., 11:55
Udane zakończenie sezonu zawodników Gokkenu
W pierwszy weekend czerwca w Żukowie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików strefy A strefy A, na które zjechały się kluby z województw zachodniopomorskiego, pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego. W tym czasie zorganizowano również kolejną edycję Gokken Cup. Uczestniczyli w nim zawodnicy z Polski, Rosji i Czech.

niedziela, 25 czerwca 2017 r., 21:03
Przodkowo. 15 jednostek walczyło o miano zwycięzcy gminnych zawodów sportowo - pożarniczych
Dwie i pół godziny 120 zawodników wchodzących w skład sześciu zespołów członków czynnych oraz dziewięciu drużyn młodzieżowych rywalizowało o miejsce na podium w niedzielne popołudnie na stadionie w Przodkowie. Na najlepszych czekały puchary, dyplomy i nagrody finansowe, które wręczał wójt Andrzej Wyrzykowski.

niedziela, 25 czerwca 2017 r., 19:21
Strażacy z Gowidlina najlepsi wśród członków czynnych w gminnym sporcie pożarniczym
20 zespołów członków czynnych i młodzieżowych drużyn pożarniczych z terenu gminy Sierakowice wzięło udział w niedzielnych zawodach w sporcie pożarniczym. W regulaminowych konkurencjach najlepszymi wśród członków czynnych okazali się druhowie z Gowidlina, z kolei w ćwiczeniu alarmowo-bojowym równych sobie nie mieli strażacy z Mojusza. Tradycyjnie zarówno w sztafecie, jak i ćwiczeniu bojowym zaprezentowała się dziecięca drużyna z OSP Tuchlino.

niedziela, 25 czerwca 2017 r., 10:57
Za nami Brama Pomorza - turniej gry w Baśkę
18 czerwca w Zespole Szkół Nr 7 w Chojnicach, odbył się turniej sportowy Brama Pomorza. Turniej został rozegrany pod honorowym patronatem Starosty Chojnickiego. Turniej był rozgrywany wg obowiązujących przepisów gry - Baszka Méster Sport z Asem trefl.

sobota, 24 czerwca 2017 r., 17:51
Zapaśnicy szlifowali w Chmielnie formę na Mistrzostwa Europy
Tradycyjnie po Międzynarodowym Pucharze Kaszub w zapasach w stylu klasycznym Kadra Narodowa Kadetów oraz spora część uczestników tych zawodów spotkała się na zgrupowaniu sportowym w Chmielnie.

sobota, 24 czerwca 2017 r., 17:42
Wysoka pozycja juniorów Cartusii 1923 Kartuzy i powołanie na Letnią Akademię Młodych Orłów
Na początku czerwca młodzi piłkarze Cartusii 1923 Kartuzy z rocznika 2004/2005 trenujący w ramach programu Piłkarska Przyszłość z Lotosem pod wodzą trenera Jerzego Meissnera zakończyli rozgrywki. Kartuski zespół gra w najwyższej, I lidze wojewódzkiej juniorów. Sezon zakończyli na wysokiej, czwartej pozycji w tabeli, ustępując jedynie takim klubom jak Lechia Gdańsk S.A., Jaguar Gdańsk oraz Chojniczanka Chojnice.