wtorek, 7 marca 2017 r., 11:57
Kolejne sukcesy karateków Gokkenu
Łącznie 22 złote, 27 srebrnych i 48 brązowych medali przywieźli z ostatnich zmagań zawodnicy KS Gokken. W miniony weekend walczyli na Grand Prix Pomorza w Bydgoszczy, natomiast tydzień wcześniej w GP Karate Puck - Liga Sakura.

wtorek, 7 marca 2017 r., 11:30
Zawodnicy Rebelii na Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w Kickboxingu
Piętnaścioro zawodników Pomorskiego Centrum Napraw Pojazdów Rebelia Kartuzy wzięło udział w sobotnich Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w Kickboxingu. Reprezentanci Kaszub zwyciężyli w pięciu pojedynkach, dwa zremisowali, natomiast osiem przegrali.

niedziela, 5 marca 2017 r., 15:50
Kolejny turniej cyklu Kiełpino Cup - rywalizacja juniorów rocznika 2006
Na hali sportowej w Kiełpinie 19 lutego odbył się turniej piłki nożnej halowej zorganizowany dla drużyn juniorskich rocznika 2006 i młodszych przy współpracy Zespołu Szkół w Kiełpinie oraz Amatora Kiełpino. Był to ósmy turniej z cyklu Kiełpino Cup, który odbywa się pod patronatem Burmistrza Gminy Kartuzy.

niedziela, 5 marca 2017 r., 15:26
Somonino. Wyniki halówki po dziesiątej kolejce
W sobotę 25 lutego, odbyła się dziesiąta kolejka Somonińskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej. Była to przedostatnia seria tegorocznych rozgrywek, w której ustalone zostały wszystkie stopnie podium.

niedziela, 5 marca 2017 r., 13:28
Zakończono rozgrywki KHLPN
Zakończyły się rozgrywki Kartuskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. O tym, że mistrzem rozgrywek została drużyna New Look Kartuzy wiedzieliśmy kilka tygodni wcześniej. Natomiast dopiero ostatnia kolejka rozstrzygnęła o z tym, które z drużyn uplasowały się na pozostałych miejscach na podium I ligi, oraz kto zwyciężył w rywalizacji II ligi.

piątek, 3 marca 2017 r., 12:08
Bieg Arasmusa 2017 - już ruszyły zapisy!
17 września w Kiełpinie po raz drugi wystartuje Bieg Arasmusa. Podczas tegorocznej edycji rozegrane zostaną po raz pierwszy otwarte Mistrzostwa Województwa Pomorskiego na 5 km. Mieszkańcy Kaszub i nie tylko będą mieli okazję zmienić się z najlepszymi biegaczami, również z międzynarodowej czołówki. Zapisy już ruszyły. Zgłoś swój udział i sprawdź swoje możliwości.

czwartek, 2 marca 2017 r., 16:13
Kolejne punkty piłkarzy ręcznych GKS Żukowo w I lidze
W miniony weekend szczypiorniści GKS Żukowo gościli na swoim boisku drugi zespół w tabeli rozgrywek I ligi - OKPR Warmia Traveland Olsztyn. Spotkanie zakończyło się remisem. To kolejny udany występ piłkarzy ręcznych z Żukowa, 22 lutego sukcesem zakończyli mecz w Płocku, gdzie pokonali gospodarzy 30:33.

czwartek, 2 marca 2017 r., 11:58
Kacper Klasa z medalem Pucharu Polski
Zapaśnik reprezentujący barwy Moreny Wegi Żukowo w miniony weekend zdobył medal w I Pucharze Polski U23 w zapasach w stylu klasycznym. Na 11 zawodników reprezentant Kaszub zajął trzecie miejsce.

środa, 1 marca 2017 r., 13:21
Koszykarki BAT-u mają na koncie kolejne zwycięstwa
Zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego BAT Kartuzy w ostatnim czasie rozegrały kilka udanych spotkań. Kadetki odnotowały trzy zwycięstwa - dwa w lidze kadetek i jedno w juniorkach.

poniedziałek, 27 lutego 2017 r., 20:10
Turniej Piłki Nożnej Halowej w Somoninie rocznika 2002
18 lutego na hali sportowej w Somoninie odbył się turniej piłki nożnej halowej zorganizowany dla drużyn juniorskich rocznika 2002 i młodszych przy współpracy Zespołu Szkół w Somoninie oraz GPRU w Sławkach. Był to już dwunasty turniej z cyklu Somonino Cup, który odbywa się pod patronatem Wójta Gminy Somonino.