sobota, 14 stycznia 2017 r., 16:03
Żukowo. Pożar zakładu na ul. Armii Krajowej
Najprawdopodobniej zwarcie instalacji elektrycznej było przyczyną pożaru, do którego doszło w zakładzie balcharsko - lakieroniczym w Żukowie przy ulicy Armii Krajowej. W sumie pożarem objęte było około 200 metrów kw. hali usługowej. Straty oszacowano na około 120.000 zł.

piątek, 13 stycznia 2017 r., 14:42
W Gowidlinie "czołówka", w Łapalicach tir zablokował drogę
W piątkowe południe służby już dwukrotnie interweniowały przy zdarzeniach drogowych. W Gowidlinie czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe. W Łapalicach ciężarówka stanęła w poprzek drogi, tym samym blokując ruch. Padający śnieg utrudnia warunki na drogach, stąd służby apelują zachowanie szczególnej ostrożności.

czwartek, 12 stycznia 2017 r., 16:50
Babi Dół. Zderzenie BMW z renault
Dwie osoby trafiły do szpitala na skutek zdarzenia, do którego doszło w czwartkowe popołudnie na drodze krajowej nr 20 w Babim Dole. Renault zderzyły się tam z BMW.

czwartek, 12 stycznia 2017 r., 09:59
Kartuzy. Policjanci odzyskali przywłaszczony telefon
Mieszkanka powiatu wejherowskiego przywłaszczyła telefon wart kilkaset złotych. Policjantom z kartuskiej komendy udało się ją namierzyć i odzyskać urządzenie.

czwartek, 12 stycznia 2017 r., 09:40
Wyczechowo. Uszkodzili samochód, ukradli z niego portfel i radio
Policjanci z Somonina zatrzymali trzech mężczyzn, którzy kilka dni temu włamali się do samochodu, uszkodzili go i ukradli z niego portfel z dokumentami oraz radio. Grozi im nawet kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

czwartek, 12 stycznia 2017 r., 09:26
Wyczechowo. Fiat wypadł z drogi i dachował
Bez osób poszkodowanych zakończyło się zdarzenie drogowe, do którego doszło w środowe późne popołudnie w Wyczechowie. Fiat wypadł tam z trasy i dachował.

wtorek, 10 stycznia 2017 r., 14:29
Kartuzy. Ukradł sprzęt za prawie 3 tysiące złotych. Jest w rękach policji
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który włamał się do piwnicy na jednym z kartuskich osiedli i ukradł sprzęt elektroniczny wartości około 2700 złotych. Mężczyźnie może grozić kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

piątek, 6 stycznia 2017 r., 08:19
Nocna ewakuacja bloku w Żukowie - do jednego z mieszkań wrzucono butelkę z kwasem masłowym
23 osoby zostały ewakuowane w nocy z bloku przy ulicy Armii Krajowej w Żukowie, po tym jak ktoś wrzucił do jednego z mieszkań butelkę z kwasem masłowym. Po likwidacji zagrożenia, mieszkańcy, poza właścicielką lokalu, w którym rozlanono substancję, mogli powrócić do swoich mieszkań.

czwartek, 5 stycznia 2017 r., 18:18
Banino. Wypadek przy odśnieżaniu - dziecko uwięzione w odśnieżarce
Z raną szarpaną nogi do szpitala został przetransportowany chłopiec, który został wciągnięty przez odśnieżarkę. Zdarzenie miało miejsce popołudniem w Baninie.

czwartek, 5 stycznia 2017 r., 12:16
Zderzenie tira z samochodem osobowym na K20 - jedna osoba nie żyje
Kierowcy jadący drogą krajową nr 20 muszą liczyć się z utrudnieniami. Trasa jest zablokowana i może być nieprzejezdna przez kilka godzin. W Kłobuczynie tir czołowo zderzył się z samochodem osobowym. Jak podaje policja, śmierć na miejscu poniósł kierujący audi A6 - 54-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego.