poniedziałek, 9 września 2019 r., 18:51
Borowo. Zderzenie dwóch aut - dwie osoby poszkodowane
Do groźnego wypadku w poniedziałkowe popołudnie doszło w Borowie na drodze wojewódzkiej 211. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. W wyniku wypadku zostały poszkodowane dwie osoby, które przetransportowane do szpitala.

poniedziałek, 9 września 2019 r., 11:34
22-latek kierował fiatem bez uprawnień i promilami
W niedzielny poranek policjanci udaremnili dalszą jazdę kierującemu fiatem. 22-latek nie tylko nie posiadał uprawnień do kierowania, ale poddany badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzy wydmuchał około 1,8 promila.

poniedziałek, 9 września 2019 r., 11:15
Żukowo. Zderzenie trzech pojazdów - dwoje dzieci trafiło do szpitala
W sobotnie popołudnie służby interweniowały w Żukowie, gdzie doszło do wypadku drogowego. Kierujący VW Transporterem najechał tam na tył mitsubishi, a to siłą odrzutu uderzyło w VW Beetle. Wskutek zdarzenia do szpitala przetransportowano dwoje dzieci.

poniedziałek, 9 września 2019 r., 11:02
Trzy osoby zatrzymane z amfetaminą i kokainą
W miniony weekend policjanci zatrzymali aż trzy młode osoby, które miały przy sobie środki odurzające. Zatrzymani w Kosach 25-latką i 22-latek posiadali amfetaminę i kokainę, z kolei ujęty w Sierakowicach 21-latek miał przy sobie amfetaminę.

piątek, 6 września 2019 r., 10:35
Ręboszewo. Audi zahaczyło o suzuki i rozbiło się na drzewie
Szczęśliwie tylko na uszkodzonych pojazdach zakończyło się poranne zdarzenie, do którego doszło na trasie Brodnica Górna - Ręboszewo. Kierujący audi podczas wyprzedzania zahaczył o suzuki, a następnie uderzył w przydrożne drzewo.

piątek, 6 września 2019 r., 10:25
Kiełpino. 13-letni motorowerzysta ranny po nieudanym wyprzedzaniu forda
W czwartkowe popołudnie służby interweniowały w Kiełpinie, gdzie kierujący motorowerem 13-latek został ranny podczas wyprzedzania forda. Nastolatka przetransportowano do szpitala.

poniedziałek, 2 września 2019 r., 10:04
Trzech nietrzeźwych kierujących zatrzymanych
Kolejnych trzech nietrzeźwych kierujących zatrzymano w miniony weekend na drogach powiatu kartuskiego. Weekendowy rekordzista wydmuchał około dwóch promili alkoholu, a został zatrzymany w sobotni wieczór w Borczu.

sobota, 31 sierpnia 2019 r., 14:46
Niebezpieczne zdarzenie w trakcie Pikniku na Wyspie Łabędziej. Drzewo spadło na pomost
W trakcie głośnych zabaw i śmiechów, które towarzyszyły Piknikowi Rodzinnemu na Wyspie Łabędziej, w pewnym momencie zgromadzeni usłyszeli huk. Okazało się, że na jeden z pomostów spadło drzewo. Nikomu nic się nie stało. Na miejsce w ciągu kilku minut przybyli strażacy.

piątek, 30 sierpnia 2019 r., 11:11
37-latek stracił prawo jazdy - kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości
W czwartkowe popołudnie w ręce funkcjonariuszy wpadł nietrzeźwy kierowca. 37-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego został zatrzymany w Sierakowskiej Hucie. Wydmuchał około promila alkoholu.

czwartek, 29 sierpnia 2019 r., 09:14
Brodnica Górna. Zderzenie samochodu z motocyklem - ranny 55-latek
55-letni motocyklista został przetransportowany do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w środowe popołudnie w Brodnicy Górnej. Kierujący fordem wymusił tam pierwszeństwo na motocykliście.