wtorek, 9 stycznia 2018 r., 17:26
Egiertowo. Renault zderzyło się z jeleniem
Szczęśliwie bez osób poszkodowanych zakończyło się zdarzenie, do którego doszło we wtorkowe popołudnie na K20 między Hopowem a Egiertowem. Dostawczy peugeot zderzył się tam z jeleniem. Ranne zwierzę trafiło pod opiekę koła łowieckiego.

wtorek, 9 stycznia 2018 r., 14:37
W Kartuzach działała mafia paliwowa? Odbarwiali olej opałowy i prali brudne pieniądze. 9 osób zatrzymanych
Dziewięć osób w wieku od 22 do 73 lat usłyszało zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, która zajmowała się nielegalnym obrotem paliwem oraz praniem brudnych pieniędzy. Magazyn, w którym odbarwiano olej opałowy, a następnie sprzedawano jako olej napędowy, mieścił się na terenie Kartuz.

wtorek, 9 stycznia 2018 r., 10:02
Kartuzy. Wpadła w poślizg, wylądowała w jeziorze
Służby ratunkowe interweniowały we wtorkowe przedpołudnia na jeziorze Klasztornym Małym. Kierująca toyotą kobieta wpadła w poślizg na śliskiej drodze, w wyniku czego wjechała do pojazdem do akwenu.

wtorek, 9 stycznia 2018 r., 09:49
Poszukiwana 16-latka odnaleziona
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach poszukują szesnastolatki z Mezowa. Nastolatka wyszła z domu w nocy z soboty na niedzielę i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną.

piątek, 5 stycznia 2018 r., 09:22
Węsiory. Huyndai wjechał do rowu
51-letnia kobieta została poszkodowana w zdarzeniu, do którego doszło w czwartkowy wieczór na trasie Klukowa Huta-Węsiory. Prowadzony przez nią samochód wpadł w poślizg, po czym wjechał do rowu.

czwartek, 4 stycznia 2018 r., 15:00
Nie żyje 81-latka potrącona na przejściu dla pieszych w Żukowie
W środę po południu doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W Żukowie na ul. Gdyńskiej samochód potrącił 81-letnią kobietę. Niestety po przewiezieniu do szpitala na skutek obrażeń zmarła.

czwartek, 4 stycznia 2018 r., 13:59
Glincz. Zderzenie dwóch pojazdów - 10-letni chłopiec w szpitalu
10-letni chłopiec trafił do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło w środowe popołudnie w Glinczu. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

środa, 3 stycznia 2018 r., 10:09
Zderzenie dwóch pojazdów w Borowie
We wtorkowy wieczór doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na szczęście, choć początkowo sytuacja wydawała się groźna, nikt nie ucierpiał.

środa, 3 stycznia 2018 r., 10:09
Łapalice. Wjechał oplem do rowu
We wtorkowy wieczór na trasie Kartuzy-Łapalice doszło do zdarzenia drogowego. Samochód marki opel wjechał do rowu. Na szczęście nikt z podróżujących pojazdem nie ucierpiał.

wtorek, 2 stycznia 2018 r., 10:26
Najspokojniejszy weekend sylwestrowy od lat
Trzech nietrzeźwych kierujących zatrzymali policjanci na drogach powiatu kartuskiego w weekend sylwestrowo-noworoczny. Jak podkreślają funkcjonariusze był to jeden z najspokojniejszych Sylwestrów od lat. Tego dnia i w Nowy Rok nie odnotowano poważniejszych zdarzeń.