sobota, 15 kwietnia 2017 r., 11:16
Somonino. Jeep najechał na tył passata
Jedna osoba została poszkodowana wskutek zdarzenia, do którego doszło w sobotnie przedpołudnie w Somoninie. Kierujący jeepem najechał tam tył poprzedzającego go passata.

czwartek, 13 kwietnia 2017 r., 12:27
Sierakowice. VW Passat zderzył się ze skuterem
W czwartkowe przedpołudnie służby ratunkowe interweniowały w Sierakowicach na skrzyżowaniu ulic Kartuskiej i Kościerskiej. VW Passat wymusił tam pierwszeństwo przejazdu na motorowerzyście. Kierowca jednośladu trafił do szpitala.

czwartek, 13 kwietnia 2017 r., 10:53
Przodkowo. "Czołówka" VW Polo z suzuki
Dwie osoby trafiły do szpitala na skutek zdarzenia, do którego doszło w czwartkowe przedpołudnie w Przodkowie. Czołowo zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

czwartek, 13 kwietnia 2017 r., 09:14
Cieszenie. Kolizja z udziałem czterech pojazdów
Do zdarzenia z udziałem czterech pojazdów, dwóch samochodów osobowych, busa i dostawczego volkswagena doszło w czwartkowy poranek na trasie Kożyczkowo - Cieszenie. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

środa, 12 kwietnia 2017 r., 21:53
Tokary. Pożar w piwnicy budynku wielorodzinnego
W środowy wieczór strażacy walczyli z pożarem, do którego doszło w jednej z kotłowni budynku wielorodzinnym przy ulicy Parkowej w Tokarach. Dzięki natychmiastowym i sprawnym działaniom strażaków, zagrożenie szybko udało się opanować, a tym samym zminimalizowano straty.

środa, 12 kwietnia 2017 r., 21:27
Skrzeszewo. Zderzenie dwóch pojazdów - jedna osoba w szpitalu
Jedna osoba została przetransportowana do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w środowe popołudnie w miejscowości Skrzeszewo. Zderzyły się tam dwam samochody osobowe.

środa, 12 kwietnia 2017 r., 21:27
Chwaszczyno. Kierująca BMW wymusiła pierwszeństwo - bus uderzył w drzewo
W środowe popołudnie służby ratunkowe interweniowały w Chwaszczynie na ulicy Oliwskiej, gdzie na skutek zdarzenia z udziałem VW Transportera i BMW do szpitala trafiła kobieta w ciąży.

środa, 12 kwietnia 2017 r., 15:39
Nastoletni motocyklista z zakazem zatrzymany przez policję
Policjanci ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę motocykla. W jej trakcie okazało 16-letni motocyklista ma obowiązujący zakaz sądowy prowadzenia pojazdów. Sprawą nastolatka ponownie zajmie się sąd rodzinny.

wtorek, 11 kwietnia 2017 r., 21:05
Tuchom. Pożar zakładu produkcyjnego - dwie osoby podtrute dymem
Kilka zastępów straży pożarnej walczyło z pożarem, do którego doszło na terenie zakładu produkującego kontenery w Tuchomiu. Ogniem objęta była hala produkcyjna, w której znajdowały się między inymi butle z gazami technicznymi. W wyniku podjęcia próby ugaszeia pożaru, poszkodowani zostali dwaj mężczyźni.

sobota, 8 kwietnia 2017 r., 18:25
Załęże. Zderzenie trzech pojazdów
W sobotnie popołudnie służby ratunkowe interweniowały w Załężu, gdzie doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. W wyniku zajścia poszkodowana została jedna osoba.