piątek, 10 listopada 2017 r., 18:21
Silny wiatr nad Kaszubami - wydano ostrzeżenie
W piątek wieczorem i nocą oraz w sobotnie przedpołudnie na Pomorzu wystąpić ma silny wiatr. W związku z prognozami Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie I stopnia.

piątek, 10 listopada 2017 r., 10:08
Kartuzy. Pożar pustostanu przy ul. Sędzickiego - nocowały w nim osoby bezdomne
W czwartek wieczorem doszło do pożaru opuszczonego budynku gospodarczego przy ul. F. Sędzickiego. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że w pustostanie nocowały osoby bezdomne.

środa, 8 listopada 2017 r., 20:02
Zajezierze. Osobówka uderzyła w drzewo
W środę wieczorem doszło do wypadku w Zajezierzu. Osobówka uderzyła w drzewo. W zderzeniu poszkodowana została jedna osoba - kierująca pojazdem kobieta.

środa, 8 listopada 2017 r., 12:04
Kolejna próba oszustwa - ostrzeż rodziców i dziadków
W środę w godzinach przedpołudniowych na ternie Kartuz doszło do kolejnej próby oszustwa metodą na policjanta. Na szczęście osoba, którą wybrał złodziej nie dała się oszukać i szybko powiadomiła policję. Funkcjonariusze apelują, by zachować szczególną ostrożność i proszą, by ostrzec osoby starsze, gdyż oszuści najczęściej w jednej lokalizacji podejmują nawet kilkanaście prób wyłudzeń pieniędzy.

środa, 8 listopada 2017 r., 11:56
Przodkowo-Czeczewo. Audi wypadło z drogi po zderzeniu z oplem
Jedna osoba została poszkodowana wskutek zdarzenia, do którego doszło w środowe przedpołudnie na trasie Przodkowo-Czeczewo. Audi po zderzeniu z oplem, wypadło z trasy i zatrzymało się kilkadziesiąt metrów dalej na przydrożnej łące.

wtorek, 7 listopada 2017 r., 22:09
Dachowanie osobówki w Somoninie
W poniedziałek doszło do kolizji w Somoninie. Młody kierowca golfa wpadł w poślizg, auto następnie dachowało.

poniedziałek, 6 listopada 2017 r., 16:03
Żukowo. W piecu zagotowała się woda - omal nie doszło do wybuchu
W poniedziałkowe popołudnie doszło do niebezpiecznego zdarzenia w jednym z budynków mieszkalnych w Żukowie. Woda w znajdującym się w nim piecu zagotowała się do tego stopnia, że pojawiło się zagrożenie wybuchem. Na miejsce wezwano strażaków.

poniedziałek, 6 listopada 2017 r., 14:09
Kartuzy. Kolizja na ul. Kościerskiej
W poniedziałek rano na ul. Kościerskiej w Kartuzach doszło do kolizji. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

piątek, 3 listopada 2017 r., 07:13
Tragiczny wypadek w Tuchomiu - kobieta zginęła pod kołami skody
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w piątkowy poranek w Tuchomiu na K20. Kierujący skodą potrącił tam w rejonie przejścia dla pieszych kobietę. Zatrzymał się dopiero kilkadziesiąt metrów dalej. W stojący pojazd uderzył kolejny samochód, powodując tym samym to, że skoda przejechała po ciele kobiety. 52-latka poniosła śmierć na miejscu.

czwartek, 2 listopada 2017 r., 16:08
Łapalice. Zderzenie busa ze skodą - dwie osoby w szpitalu
Dwie osoby trafiły do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w czwartkowe popołudnie w Łapalicach. Czołowo zderzyła się tam skoda z busem. W związku ze zdarzeniem kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu.