sobota, 2 lutego 2019 r., 18:53
Przyjaźń. Sponął budynek mieszkalny
Dziewięć zastępów straży pożarnej walczyło z pożarem, do którego doszło w sobotę po południu w Przyjaźni. Spłonął tam budynek mieszkalny.

sobota, 2 lutego 2019 r., 13:12
Pożar zakładu produkcyjnego na Burchardztwie
W sobotę przed południem na Burchardztwie doszło do pożaru w hali produkcyjno-magazynowej z kadłubami do łodzi. Z ogniem walczyło osiem strażackich zastępów.

piątek, 1 lutego 2019 r., 22:45
Strażacy walczyli z pożarem budynku mieszkalnego w Mrozach
Pięć jednostek straży pożarnej walczyło z pożarem budynku mieszkalnego, do którego doszło w piątkowy wieczór w Mrozach. Jedna osoba ucierpiała wskutek zdarzenia.

piątek, 1 lutego 2019 r., 13:41
Kolizja trzech aut na trasie Miszewko-Tuchom
W piątek przed południem na odcinku Miszewko - Tuchom doszło do zderzenia trzech aut. Przyczepka, którą ciągnęła Kia wpadła w poślizg, zjechała na drugi pas i uderzyła w pojazdy jadące z naprzeciwka. W związku z kolizją na trasie przez około 40 minut ruch odbywał się wahadłowo.

piątek, 1 lutego 2019 r., 09:04
Pępowo. Od śmietnika płonął budynek mieszkalny
Osiem zastępów straży pożarnej walczyło w nocy z pożarem budynku mieszkalnego w Pępowie. Ogień powstał w śmietniku znajdującym się przy obiekcie i po elewacji rozprzestrzenił się także na dach. Łącznie spaleniu uległo około 40 m kw. dachu i 10 m km. elewacji budynku.

czwartek, 31 stycznia 2019 r., 11:27
Tragiczny wypadek na krajowej "7" w Żukowie - nie żyją młoda kobieta i mężczyzna
W czwartek przed południem doszło do tragicznego w skutkach wypadku na drodze krajowej nr 7. Zderzyły się tam dwa samochody, którymi łącznie podróżowały cztery osoby. Wskutek zderzenia na miejscu śmierć poniosły dwie osoby około 20-letnia kobieta i mężczyzna. Droga jest zablokowana w obu kierunkach.

środa, 30 stycznia 2019 r., 15:22
Dwie osoby ranne w wypadku w Przodkowie
Dwie osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło w środę wczesnym popołudniem w Przodkowie. Do szpitala przetransportowano 18-latka i 35-latka.

środa, 30 stycznia 2019 r., 12:38
Śmiertelne potrącenie 61-latki na ul. Zamkowej w Kartuzach - policja prosi świadków o kontakt
Kartuscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie potrącenia pieszej, do którego doszło pod koniec grudnia ubiegłego roku. Wskutek wypadku zginęła 61-letnia kobieta. Mundurowi proszą o kontakt świadków tego zdarzenia, a w szczególności kierującą czarnym samochodem, prawdopodobnie marki Skoda Octavia o początkowych numerze rejestracyjnym GKS, jadącą za Renault, który uczestniczył w zdarzeniu.

środa, 30 stycznia 2019 r., 10:51
Leźno. BMW uderzyło w drzewo
We wtorkowy wieczór doszło do kolizji na trasie Pępowo-Leźno. Kierowca BMW uderzył w drzewo, by uniknąć zderzenia z jadącym z naprzeciwka pojazdem, który nagle znalazł się na jego pasie. Kierujący tym samochodem oddalił się z miejsca.

wtorek, 29 stycznia 2019 r., 16:01
Kolejny amator jazdy na podwójnym gazie w rękach policji
Około promila alkoholu w organizmie miał 59-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego, którego za kierownicą mitsubishi zatrzymali w poniedziałek policjanci. To kolejny nietrzeźwy kierujący zatrzymany w ostatnich dniach.