14 minut temu
Festyn sołecki w Staniszewie za nami
Radośnie, aktywnie, a przede wszytkim rodzinnie upłynął już czwarty festyn sołecki w Staniszewie. Uczestnicy bawili się podczas ciekawych konkurenci rodzinnych, mieli możliwość przejażdżki nietypowymi rowerami, a także zabawy do późnych godzin wieczornych.

Kuchnia twoich marzeń w korzystnej cenie - sprawdź ofertę Ugo Projekt
Marzysz o nowoczesnej, pięknej, dobrze zaprojektowanej i funkcjonalnej kuchni? Szafie? Meblach do łazienki? Domu bądź biura? Sprawdź ofertę Ugo Projekt. Firma zajmuje się nie tylko projektowaniem i produkcją mebli, ale również sprzedażą okuć meblowych.

dzisiaj, 09:04
Domy Wrocław - Północ Wrocławia zmienia się nie do poznania - sprawdź co zyskujesz mieszkając w tej części miasta!
Zasadniczo Wrocław, jako całość jest postrzegany i bardzo piękne miasto. Poza tym również jest to miasto rozwojowe, miasto otwarte na ludzi, na różne nowości, na różne inwestycje. Północna część miasta to kilka szczególnych dzielnic. Dlaczego? De facto wskazać należy na jedną konkretną dzielnicę, na Brochów, w którym zlokalizowane są nowoczesne domy. Krzyki - pod taką nazwą można spotkać również nazwę tej dzielnicy, gdyż z takim nazewnictwem miano do czynienia w przeszłości.

dzisiaj, 08:37
Droga w Ramlejach zmodernizowana
Modernizacja odcinka drogi transportu rolnego między Ramlejami a Goręczynem jest już zakończona. Inwestycja kosztowała ponad 356 tys. złotych.

dzisiaj, 08:01
Policjanci skontrolowali obozy harcerskie
W czasie letnich wakacji kartuscy policjanci z wydziału prewencji skontrolowali, czy miejsca w których odpoczywają harcerze są prawidłowo zabezpieczone. Funkcjonariusze rozmawiali o zasadach bezpiecznego wypoczynku nad wodą i w lesie. Ponadto utrzymują bieżący kontakt z komendantami obozów harcerskich.

wczoraj, 19:04
Grzebieniec. Wypadek na gospodarstwie - ranny 67-latek
Śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Gdańsku został przetransportowany 67-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego. Mężczyzna został przygnieciony przez balot słomy.

wczoraj, 12:34
Festiwal Tradycji Kaszubskich w Chmielnie - Robert Jakubek Mistrzem Polski w zażywaniu tabaki
W niedzielne popołudnie w Chmielnie odbyła się kolejna edycja Festiwalu Tradycji Kaszubskich. Imprezie towarzyszyły siedemnaste Mistrzostwa Polski w zażywaniu tabaki. Złotą Tabakierę w tym roku zdobył Robert Jakubek.

wczoraj, 11:40
Francais i Natalia Lubrano wystąpili z francuskim repertuarem na kartuskim Rynku
W niedzielę kartuski Rynek zamienił się we francuską oazę muzyki. W ramach cyklu Muzyka Świata na Rynku odbył się kolejny koncert. Na scenie wystąpiło duo Francais wspólnie z Natalią Lubrano.

wczoraj, 10:28
Cartusia 1923 na fali zwycięstw
Piłkarze Cartusii w ubiegłym tygodniu rozegrali dwa spotkania w ramach IV ligi. W czwartek udali się do Karsina gdzie pokonali miejscową Gwiazdę 1:0. W niedzielę grając na własnym boisku wygrali z Jantarem Ustką 4:2.

wczoraj, 10:00
Grille WEBER - oferta promocyjna w Centrum Ogrodniczym Garden Life
Jesteś fanem grillowania ? Musisz skorzystać z promocyjnej ofert Garden Life! Specjalnie dla Naszych klientów przygotowaliśmy Specjalny RABAT -10 proc. na cały asortyment marki WEBER.Oferta obowiązuje w terminie 12.08.2019 - 31.08.2019.