niedziela, 23 lipca 2017 r., 14:36
Przyjaźń. Zderzenie skody z oplem
W niedzielne przedpołudnie służby interweniowały w Przyjaźń, gdzie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Poszkodowany został kierujący skodą.

niedziela, 23 lipca 2017 r., 13:28
Zadbaj o zdrowie, witalność i figurę, szanuj swój czas! Sprawdź ofertę Pięciu Pudełek!
Żyjemy dziś szybko - jesteśmy zapracowani, zabiegani, zmęczeni. W codziennej gorączce często zapominamy o zapewnieniu swojemu organizmowi niezbędnych elementów do dobrego funkcjonowania. Ogromny wpływ na życie i jego jakość ma żywienie. Odpowiednio skomponowana i zbilansowana dieta może bardzo wiele zmienić. W dobie współczesności mamy jednak coraz mniej czasu na to, by spędzać go w kuchni. Takim osobom z pomocą przychodzi catering dietetyczny "Pięć Pudełek", to nowy projekt realizowany przez świetnych specjalistów żywieniowych z Żukowa.<

niedziela, 23 lipca 2017 r., 09:47
Maciej Hirsz nie zwalnia tempa
Przed Maćkiem Hirszem kolejne ważne starty. Po zawodach cyklu Arnold Amateur Strongman w Stanach Zjednoczonych (Mistrzostwa Świata) i zwycięstwie w RPA, strongman z Kaszub znów będzie walczył na prestiżowych turniejach.

niedziela, 23 lipca 2017 r., 07:27
Dzierżążno. Mężczyzna potrącony przez pociąg
Śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Gdańsku został przetransportoway mężczyzna, który w niedzielny poranek został potrącony przez pociąg. Do zdarzenia doszło nieopodal stacji w Dzierżążnie.

niedziela, 23 lipca 2017 r., 01:51
Grupa Mirami gwiazdą sobotniej odsłony Jarmarku Kaszubskiego
Mirami, czyli trio urodziwych wokalistek z Ukrainy było gwiazdą wieczoru pierwszego dnia Jarmarku Kaszubskiego. Dziewczęta rozkołysały publiczność w rytmach muzyki pop i dance.

niedziela, 23 lipca 2017 r., 01:11
Mieszkańcy Kartuz nadal solidarnie protestują
Kilkadziesiąt osób w sobotę wieczór ponownie pojawiło się pod Sądu Rejonowego w Kartuzach, aby zaakcentować swój sprzeciw wobec zmian w ustawie o Sądzie Najwyższym. Od czwartku kartuzianie licznie gromadzą się przed budynkiem wymiaru sprawiedliwości, by pokazać swój brak zgody na to, co się dzieje w kraju. Zapowiadają, że będą przychodzić nadal.

niedziela, 23 lipca 2017 r., 00:14
Karolina Czarnecka i Vshood na finał ChillOut Fest w Chmielnie
Energetycznym koncertem w mocno dubstepowym klimacie zakończono drugą edycję ChillOut Fest na plaży w Chmielnie. Gwiazdą wieczoru była Karolina Czarnecka i grupa Vshood.

sobota, 22 lipca 2017 r., 20:26
Kartuzy. Pierwszy dzień Jarmarku Kaszubskiego
W sobotę w Kartuzach rozpoczęła się dwudziesta szósta edycja Jarmarku Kaszubskiego. To coroczne, kartuskie święto kultury regionalnej. W tym roku wyjątkowo uwagę przyciągają liczne stoiska, jak na prawdziwy jarmark przystało. W Parku Solidarności pojawiło się kilkadziesiąt punktów twórców ludowych, artystów oraz kół gospodyń wiejskich.

sobota, 22 lipca 2017 r., 19:47
Chmielno. Wybory Bursztynowej Miss Lata 2017
Imprezie ChillOut Fest na chmieleńskiej plaży towarzyszyły ogólnopolskie wybory Bursztynowej Miss Lata. Konkurs odbył się już po raz drugi. O tytuł najpiękniejszej w tym roku ubiegało się dwanaście kandydatek.

sobota, 22 lipca 2017 r., 16:59
Mojusz. Zderzenie opla z busem - nie żyje 39-latka. Kierowca busa pijany
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na trasie Mojusz - Sierakowice. Opel zderzył się tam z busem, a następnie uderzył w drzewo. Wskutek zdarzenia śmierć na miejscu poniosła młoda kobieta. Trzy osoby zostały ranne. Droga jest zablokowana. Strażacy kierują na objazdy.