wczoraj, 10:48
Kartuzy. Ważne informacje dla kierowców. Od środy zmiana organizacji ruchu!
Od środy ulica Kolejowa na odcinku pomiędzy ulicami 3 Maja i Dworcową będzie wyłączona z ruchu, a w związku z tym wprowadzona zostanie zmiana organizacji ruchu. Będzie ona obowiązywała do końca czerwca. Zamknięcie ulicy Kolejowej spowodowane jest pracami przy budowie węzła integracyjnego.

wczoraj, 10:33
"Ugotowani" w Kartuzach - Damorka Kwidzińska bierze udział w kulinarnym show
Damroka Kwidzińska, mieszkanka Kartuz i utalentowana kaszubska wokalistka stanie do kulinarnego pojedynku w popularnym telewizyjnym show "Ugotowani". Artystka zdradziła nam, dlaczego zgłosiła się do programu i jakie dania pojawią się na jej stole podczas kolacji w Kartuzach.

wczoraj, 10:06
Auto Serwis Żybko z Grzybna - Twoje centrum napraw samochodowych
Najnowocześniejszy sprzęt, szeroki zakres prowadzonych napraw i usług, wykwalifikowany zespół, szkolenia dla operatorów żurawi i kierowców sztaplarek oraz strzeżony parking - to Auto Serwis Żybko z Grzybna. Zaufaj profesjonalistom i sprawdź ich ofertę.

wczoraj, 09:04
Glincz. Pożar w budynku mieszkalnym
W poniedziałkowe późne popołudnie strażacy interweniowali przy pożarze, do którego doszło w jednym z budynków mieszkalnych w Glinczu. Spaleniu uległo część stropu, jak i podbitki dachowej.

poniedziałek, 20 lutego 2017 r., 17:37
Łapalice. Zderzenie VW Polo z fiatem
Jedna osoba została przetransportowana do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło poniedziałkowym popołudniem w Łapalicach. VW Polo czołowo zderzył się tam z dostawczym fiatem.

poniedziałek, 20 lutego 2017 r., 10:07
Sikorzyno. Kierowca audi miał przy sobie amfetaminę i marihuanę
Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach zatrzymali w sobotę 32-latka, który miał przy sobie środki odurzające. Mężczyzna kierował audi, niewykluczone, że prowadził pod wpływem narkotyków.

poniedziałek, 20 lutego 2017 r., 09:51
Nie daj się zaskoczyć podczas kontroli - sprawdź, czy twój samochód ma przegląd
Pełen zakres okresowych i pierwszych badań technicznych, naprawa i legalizacja tachografów analogowych oraz cyfrowych, a także i doradztwo w sprawach dotyczących badań technicznych pojazdów - to tylko niektóre z usług oferowanych przez sieć Stacji Kontroli Pojazdów "Europak".

poniedziałek, 20 lutego 2017 r., 09:37
Wojewoda karze właścicielkę Wrzosu. RPO: tortury. Prokuratura: nie ma przestępstwa
Gehenna mieszkańców Domu Seniora "Wrzos" trwa nadal. Wojewoda karze właścicielkę ośrodka za nierealizowanie jego zaleceń. Urzędnicy nie wierzą, że sytuacja mieszkańców się poprawi. Rzecznik Praw Obywatelskich nie ma wątpliwości, że sposób traktowania pensjonariuszy to tortury. Tymczasem dla prokuratury zjawiska, do których dochodzi we Wrzosie, nie są przestępstwem.

poniedziałek, 20 lutego 2017 r., 09:35
O włos od tragedii. Kierujący fordem zajeżdża drogę rowerzyście
O wielkim szczęściu może mówić rowerzysta, którego obecność na drodze, najwyraźniej nie spodobała się kierowcy Forda Focusem. Ten, jak widać na załączonym filmiki, po wyprzedzeniu rowerzysty zajechał mu drogę. Szczęśliwie rowerzysta nie stracił równowagi i nie przewrócił się.

poniedziałek, 20 lutego 2017 r., 09:33
Stacja Orion w Kobysewie - najwyższej jakości paliwo i sprzedaż hurtowa w atrakcyjnych cenach
Stacja Orion w Kobysewie to miejsce, w którym zatankujesz samochód bez obaw, że złej jakości paliwo mu zaszkodzi. Tu kupisz sprawdzone paliwo najlepszej jakości. Firma oferuje również hurtową sprzedaż oleju opałowego i paliwa w atrakcyjnych cenach. Sprawdź szczegóły!