wczoraj, 10:00
Kolejne NOWE marki w Madison
Galeria Madison - pierwsza butikowa galeria handlowa w Trójmieście systematycznie uzupełnia ofertę handlową zgodnie z konceptem marki - wygodnego śródmiejskiego centrum spełniającego codzienne potrzeby zabieganych mieszkańców miasta. Ze względu na lokalizację w samym sercu Gdańska, obiekt jest w naturalny sposób przemierzany przez rzesze mieszkańców i turystów o każdej porze dnia.

wczoraj, 10:00
Centrum Ogrodnicze Garden Life - piękne donice i dekoracje
Jako wielbiciele designu i artykułów dekoracyjnych, wciąż poszukujemy nietuzinkowych rozwiązań i pomysłów na aranżację wnętrz. Odzwierciedleniem tych zainteresowań jest STREFA DEKOR którą poszerzamy by inspirować Państwa do samodzielnego zagospodarowania domowej przestrzeni i tworzenia własnych zachwycających kompozycji.

wczoraj, 08:59
"Śpiewające fortepiany" na trzecim koncercie Żukowskiego Lata Muzycznego
Wspaniałą ucztę muzyczną miała publiczność podczas niedzielnego koncertu, który odbył się w Spichlerzu. Po raz pierwszy gościł w Żukowie duet pianistów Czesław Majewski i Janusz Tylman, znani z programu telewizyjnego "Śpiewające Fortepiany". Towarzyszyli im wokaliści Joanna Stefańska - Matraszek i Ireneusz Miczka. W programie były utwory muzyki klasycznej, melodie popularnych musicali, światowe przeboje muzyki rozrywkowej i znane arie operetkowe.

niedziela, 21 lipca 2019 r., 13:44
Smołdzino. "Dzień dobry sąsiedzie" - biesiada dla całego sołectwa
Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych "Jezioranki" po raz trzeci zorganizowało imprezę dla mieszkańców Smołdzina. Tegoroczna biesiada odbyła się pod nazwą "Dzień dobry sąsiedzie". Organizatorki przygotowały oryginalne niespodzianki muzyczne. Przed uczestnikami zaprezentował się zespół Taraban, grający na cajonach i djembe. Na tych ostatnich również nauczyły się grać "Jezioranki", aby po raz pierwszy móc wystąpić w takiej roli przed swoimi mieszkańcami.

niedziela, 21 lipca 2019 r., 13:08
Tysiące pątników przybyło do Sianowa. Trwa odpust Matki Bożej Szkaplerznej
Tysiące Kaszubów z różnych zakątków regionu przybyło do Sianowa, by wspólnie modlić się u stóp swojej Królowej. Uroczystej sumie pontyfikalnej przewodniczył biskup diecezjalny Ryszard Kasyna. Uroczystości odpustowe potrwają do poniedziałku, 29 lipca.

niedziela, 21 lipca 2019 r., 12:52
Zachwycający finał festiwalu akordeonowego w Sulęczynie
Trzy fantastyczne koncerty, a każdy pełen zupełnie innych brzmień, znakomici artyści, przepiękna muzyka - tak najkrócej podsumować można siedemnastą edycję Międzynarodowego Festiwalu Akordeonowego w Sulęczynie. W sobotni wieczór na scenie pojawili się Dikanda z Marko Kukobatem, legenda tanga wprost z Buenos Aires - Rodolfo Mederos oraz Czesław Mozil.

niedziela, 21 lipca 2019 r., 10:05
Festyn Przyjaźń - zabawa wypełniona atrakcjami i koncertami
Koncerty gwiazd, konkursy, stoiska wypełnione smakołykami i wesołe miasteczko - kolejna edycja Festynu Przyjaźń wypełniona była ciekawą muzyką i wieloma atrakcjami. Tradycyjnie podczas imprezy można było również wesprzeć Pomorskie Hospicjum dla Dzieci.

niedziela, 21 lipca 2019 r., 10:00
Od zamrożenia do idelnej sylwetki
Niska temperatura potrafi zdziałać cuda! Pod jej wpływem komórki tłuszczowe ulegają rozpadowi, skóra staje się jędrniejsza, a cellulit mniej widoczny. Dzięki tej przełomowej metodzie pożegnasz zbędne kilogramy a rezultat odchudzania pozostanie już z Tobą na zawsze. To alternatywa dla liposukcji. Na czym polega kriolipoliza - i jak pozbyć się tłuszczu za pomocą zimna?

niedziela, 21 lipca 2019 r., 10:00
Słoneczny Patrol Riviery
Czy wiecie, że Polskę i Hawaje dzieli ponad 12 000 km?! Wyjazd na wakacje w to miejsce to naprawdę spory dystans do przebycia. Na szczęście mamy na wyciągnięcie ręki piękne, polskie plaże, na których już wkrótce pojawi się Słoneczny Patrol Riviery! We wtorek 23 lipca oraz w sobotę 27 lipca spotykamy się w Gdyni.

niedziela, 21 lipca 2019 r., 09:41
W Kamienicy Królewskiej dzielili się krwią już po raz 11.
18,45 litrów drogocennego płynu, najcenniejszego lekarstwa udało się zebrać podczas sobotniej akcji oddawania krwi w Kamienicy Królewskiej. Płynem dającym nadzieję i ratującym życie podzieliło się 41 osób, choć chętnych do podarowania daru krwi było o wiele więcej.