czwartek, 21 września 2017 r., 10:30
Przygotuj samochód na jesień z Auto Serwis Żybko z Grzybna
Najnowocześniejszy sprzęt, szeroki zakres prowadzonych napraw i usług, wykwalifikowany zespół, szkolenia dla operatorów żurawi i kierowców sztaplarek oraz strzeżony parking - to Auto Serwis Żybko z Grzybna. Zaufaj profesjonalistom i sprawdź ich ofertę.

czwartek, 21 września 2017 r., 09:23
Kościerski szpital z ponad milionową dotacją na wykrywanie i leczenie zapalenia stawów
Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie pozyskał stuprocentowe dofinansowanie na realizację projektu, którego celem jest wczesne wykrywanie i leczenie Reumatoidalnego Zapalenia Stawów. Projektem objęte zostaną trzy województwa - pomorskie, kujawsko-pomorskie oraz warmińsko-mazurskie. Wartość projektu to ponad 1,2 mln zł.

czwartek, 21 września 2017 r., 09:00
Jesienna Giełda Mam w Kartuzach już w sobotę!
Już w najbliższą sobotę w Kartuzach po raz ósmy odbędzie się Giełda Mam. Jesienna odsłona imprezy pozwoli zaopatrzyć się mamom w ciuszki i akcesoria dla maluszków na kolejny sezon.W trakcie giełdy można sprzedać bądź nabyć m.in. ubranka dziecięce i ciążowe, zabawki, wózki, nosidełka, łóżeczka, książeczki i wiele innych akcesoriów.

czwartek, 21 września 2017 r., 08:55
Czy suplementy diety pomagają w skutecznym odchudzaniu?
W telewizji, prasie, w internecie - reklamy suplementów diety na odchudzanie dostępne są obecnie niemalże wszędzie. Czy jednak w ich stosowanie rzeczywiście potrafi przynieść oczekiwane rezultaty?

środa, 20 września 2017 r., 20:12
Trzebno. Balon miał wpaść do wody - interweniowali strażacy
Do nietypowej interwencji w środowy wieczór wezwane zostały służby ratunkowe. Według zgłoszenia do akwenu wodnego między Goręczynem a Ostrzycami miał wpaść balon. Na szczęście okazało się, ż podróżujący balonem szczęśliwie wylądowali na trawie.

środa, 20 września 2017 r., 16:34
Kiełpino. Wymusiła pierwszeństwo. Samochód uderzył w wiatę przystankową
W środę o godzinie 10. w Kiełpinie doszło do nietypowego wypadku. Na drodze wojewódzkiej nr 224 samochód osobowy zderzył się najpierw z innym samochodem, po czym wjechał z impetem w wiatę przystankową. Poszkodowana została jedna osoba.

środa, 20 września 2017 r., 16:18
Leon Kąkol patronem Szkoły Podstawowej w Grzybnie
We wtorek odbyło się oficjalne nadanie Szkole Podstawowej w Grzybnie imienia Leona Kąkola oraz przekazanie poświęconego sztandaru. Dzięki nadaniu imienia placówka zyskała własną tożsamość, piękny sztandar, tablicę pamiątkową oraz wzbogaciła się o hymn szkoły autorstwa Damroki Kwidzińskiej.

środa, 20 września 2017 r., 15:22
Policja poszukuje zaginionej 16-latki
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie poszukują zaginionej Julii Góreckiej lat 16 z miejscowości Podłęcze (powiat gryficki). Dziewczyna 17 sierpnia 2017 r. podczas pobytu z ojcem w Kwidzynie oddaliła się i do chwili obecnej nie powróciła oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionej, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie.

środa, 20 września 2017 r., 09:07
Obwodnica Metropolitalna wykreślona z listy inwestycji. Interweniuje KE
Budowa Obwodnicy Metropolitalnej została wykreślona z listy inwestycji do realizacji. Jak informuje samorząd województwa pomorskiego, ważą się także losy pozostałych odcinków S6. W związku z tymi działaniami, wyjaśnień od polskiego rządu zażądała Komisja Europejska.

środa, 20 września 2017 r., 08:44
Mistrzowie parkowania w akcji
Po raz kolejny za sprawą naszych Czytelników powracamy do tematu mistrzów parkowania. W tej odsłonie prezentujemy głównie zaparkowane samochody na chodnikach, ścieżkach rowerowych, czy utrudniające przejazd innym pojazdom.