wczoraj, 11:17
Skoki spadochronowe dla początkujących - wybierz tandem!
Pomyśl o skoku w przestworzach, podczas którego możesz zaznać na własnej skórze oszałamiający pęd powietrza. Przetestuj swoją odwagę i poczuj buzującą adrenalinę. To wszystko gwarantują skoki spadochronowe w tandemie, które obecnie są dostępne praktycznie dla każdego.

wczoraj, 11:10
Dywany shaggy - miękkość i ciepło we wnętrzu
Puszysty, miękki dywan dodaje przytulności każdemu wnętrzu. Nadają mu także indywidualnego charakteru i wyrazu. Dywany shaggy spełniają obie te funkcje doskonale. Dzięki długiemu, zwartemu włosiu są bardzo miękkie i przyjemne w dotyku. Stanowią ozdobę każdego pomieszczenia, sprawiając, że wydaje się cieplejsze i bardziej przytulne.

wczoraj, 09:01
Sprawdź swój samochód z "Europakiem" i upewnij się, że jest sprawny
Pełen zakres okresowych i pierwszych badań technicznych, naprawa i legalizacja tachografów analogowych oraz cyfrowych, a także i doradztwo w sprawach dotyczących badań technicznych pojazdów - to tylko niektóre z usług oferowanych przez sieć Stacji Kontroli Pojazdów "Europak".

niedziela, 22 stycznia 2017 r., 21:08
Żukowo. Plastyczne, kulinarne i teatralne ferie z OKiS-em
Pierwszy tydzień zimowych ferii w żukowskim Ośrodku Kultury i Sportu upłynął pod hasłem "Dzień Babci i Dziadka świętuje nasza gromadka". Dla kilkudziesięcioosobowej grupy dzieci przygotowano m. in. zajęcia plastyczne, kulinarne, wizytę w bibliotece oraz wycieczkę do Gdańska. Przed uczestnikami jeszcze cały tydzień feryjnej laby pod hasłem "Zaczytani - zaczarowani".

niedziela, 22 stycznia 2017 r., 14:25
Życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka
W ten weekend swoje wyjątkowe święto obchodzą najukochańsze osoby na świecie - nasze kochane Babcie i nasi kochani Dziadkowie. Z tej okazji wszystkim, którzy występują w tej szczególnej roli składamy najserdeczniejsze życzenia. Zgodnie z obietnicą publikujemy specjalną galerię życzeń przesłanych od naszych Czytelników.

niedziela, 22 stycznia 2017 r., 13:21
Uroczysty pokot w Pażęcach z udziałem 17 kół łowieckich
Po raz piąty członkowie kół łowieckich z Kaszub wzięli udział we wspólnym polowaniu na lisy. W sobotę myśliwi spotkali się w Pażęcach na uroczystym pokocie. W trakcie tegorocznych łowów ustrzelono aż 209 lisów, kunę i tchórza.

niedziela, 22 stycznia 2017 r., 11:01
GRANIT - prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo budowlane poszukuje nowych współpracowników
Przedsiębiorstwo budowlane Granit to jedna z najprężniej rozwijających się firm w powiecie kartuskim. Spółka może poszczycić się wieloma udanymi realizacjami. W tej chwili buduje największy w Polsce Północnej wieżowiec Olivia Star należący do kompleksu Olivia Business Centre. Dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa zaowocował stworzeniem nowych miejsc pracy. Granit obecnie poszukuje osób i brygad do stałej współpracy.

niedziela, 22 stycznia 2017 r., 10:47
Egiertowo - Połęczyno. Renault rozbiło się na drzewie
Kierująca renault została poszkodowana po tym, jak kierowany przez nią pojazd uderzył w drzewo. Do zdarzenia doszło niedzielnym wczesnym porankiem na trasie Egiertowo - Połęczyno.

sobota, 21 stycznia 2017 r., 21:39
Kolonia. Spłonęła przydomowa sauna
W sobotni wieczór strażacy interweniowali przy pożarze w Koloni (gm. Kartuzy). W ogniu stanął tam budynek drewniany, w którym mieściła się sauna.

sobota, 21 stycznia 2017 r., 17:41
Kamienica Królewska. Dzielili się cząstką siebie, by pomóc Pawłowi
Mieszkańcy Kamienicy Królewskiej, jak i okolicznych miejscowości licznie odpowiedzieli na zaproszenie do udziału w sobotniej akcji zbiórki krwi, która była dedykowana walczącemu z ostrą białaczką limfoblastyczną 36-letniemu Pawłowi z Mojusza. W sumie udało się zebrać blisko 33 litry płynu ratującego życie, a cząstką siebie podzieliły się 73 osoby.