wczoraj, 10:00
Pomoc drogowa START 24/7 - holowanie, wynajem, Auto Naprawa
Potrzebujesz pomocy drogowej? Szukasz transportu na terenie kraju oraz Europy? Planujesz zakupić auto i szukasz przewoźnika? A może nie potrzebujesz kierowcy tylko samą autolawetę?

wczoraj, 09:43
Nietrzeźwy czwartek na drogach powiatu kartuskiego
Aż pięciu nietrzeźwych kierujących minionej doby wyeliminowali z ruchu kartuscy policjanci. Rekordziści wydmuchali blisko 3 promile alkoholu. Do zatrzymań doszło w Klukowej Hucie, Kiełpinie, Baninie, Sierakowicach i Kartuzach.

wczoraj, 09:22
Aleksander Mielewczyk w sobotę powalczy o medal Mistrzostw Świata w zapasach w Talinie
W Tallinie, stolicy Estonii zapaśnicy i zapaśniczki z całego świata walczą o medale Mistrzostw Świata Juniorów 2019. W tym tygodniu zakończyli już swoje boje ,,wolniacy'', aktualnie z dużymi szansami na medale walczą dziewczyny, a w sobotę wystartuje przedstawiciel GKS Cartusia Kartuzy Aleksander Mielewczyk w kartuskiej kategorii tj. 67kg

wczoraj, 09:19
Stężyca. Kolejne remonty dróg
Kolejne drogi w gminie Stężyca zyskają nową jakość. Właśnie ruszył projekt pod nazwą "Przebudowa dróg na terenie gminy Stężyca", który ma usprawnić uczestnictwo w ruchu drogowym. Odcinki dróg aż w ośmiu miejscach w gminie zostaną wyremontowane. Wykonawcą inwestycji jest przedsiębiorstwo DROMOS.

wczoraj, 08:59
Materiałowa torba z nadrukiem jako gadżet reklamowy w firmie
Gadżety reklamowe są tym elementem, który może zdziałać bardzo wiele pozytywnego. Reklama to nie tylko media, internet, telewizja czy też radio oraz billboardy. Bardzo skutecznym sposobem kreowania dobrej pozycji marki, przypominaniem się w świadomości klienta są właśnie gadżety reklamowe. Można z nimi zetknąć się przy okazji robienia zakupów w różnych miejscach, w różnych firmach. Jednocześnie też owe gadżety bardzo dobrze funkcjonują w relacjach pomiędzy kontrahentami, pomiędzy partnerami biznesowymi.

wczoraj, 08:54
Gabinet dentystyczny Wołów -  stomatologia estetyczna i nowoczesne metody leczenia
Współczesna stomatologia może się poszczycić bardzo wieloma różnymi metodami związanymi zarówno z leczeniem zębów jak również z dbaniem o ich naturalny wygląd, o piękny, biały uśmiech. Nowoczesne metody jak również i nowoczesne materiały stomatologiczne dają znacznie większe możliwości niż jeszcze kilka lat wstecz. Tym samym dbałość o zęby jest znacznie łatwiejsza. Ponadto również bardzo mocno rozwinął się w ostatnim czasie taki dział, jakim jest stomatologia estetyczna.

czwartek, 15 sierpnia 2019 r., 19:53
Muzyka gospel zabrzmiała na kartuskim Rynku
W niedzielne popołudnie w centrum Stolicy Kaszub odbył się koncert muzyki gospel. Kartuska publiczność miała okazję posłuchać pełnej energii i radości chrześcijańskiej muzyki w wykonaniu zespołu John Tillery & Living Sacrifice.

czwartek, 15 sierpnia 2019 r., 17:39
Rolnicy z gminy Stężyca dziękują za tegoroczne plony
Uroczysta msza święta dziękczynna, barwny dożynkowy korowód, dzielenie się chlebem, konkurs na najpiękniejszą koronę żniwną, uhonorowanie rolników, liczne występy, czy turniej sołectw - tak rolnicy z gminy Stężyca świętują tegoroczne święto plonów. Mieszkańców gminy w tym roku gości Wygoda Łączyńska. Gwiazdą wieczoru będzie kabaret K2..

czwartek, 15 sierpnia 2019 r., 10:00
Szkoła Pływania DELFIN zaprasza - ruszyły zapisy na naukę i doskonalenie pływania w semestrze od września
Chcesz nauczyć się pływać lub swoje dzieci? Skorzystaj z oferty Szkoły Pływania DELFIN - firmy z tradycjami i osiągnięciami sportowymi jej trenerów. Zapisy na naukę i doskonalenie pływania od września 2019 właśnie trwają.

czwartek, 15 sierpnia 2019 r., 10:00
Eko Patrol Riviery
Jak nie produkować nadmiernej ilości odpadów i jak je ponownie wykorzystać? Ekopatrol zdradzi Wam tajniki skutecznej segregacji i recyklingu, za który będziemy przyznawać nagrody.