poniedziałek, 20 lutego 2017 r., 17:37
Łapalice. Zderzenie VW Polo z fiatem
Jedna osoba została przetransportowana do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło poniedziałkowym popołudniem w Łapalicach. VW Polo czołowo zderzył się tam z dostawczym fiatem.

poniedziałek, 20 lutego 2017 r., 10:07
Sikorzyno. Kierowca audi miał przy sobie amfetaminę i marihuanę
Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach zatrzymali w sobotę 32-latka, który miał przy sobie środki odurzające. Mężczyzna kierował audi, niewykluczone, że prowadził pod wpływem narkotyków.

poniedziałek, 20 lutego 2017 r., 09:51
Nie daj się zaskoczyć podczas kontroli - sprawdź, czy twój samochód ma przegląd
Pełen zakres okresowych i pierwszych badań technicznych, naprawa i legalizacja tachografów analogowych oraz cyfrowych, a także i doradztwo w sprawach dotyczących badań technicznych pojazdów - to tylko niektóre z usług oferowanych przez sieć Stacji Kontroli Pojazdów "Europak".

poniedziałek, 20 lutego 2017 r., 09:37
Wojewoda karze właścicielkę Wrzosu. RPO: tortury. Prokuratura: nie ma przestępstwa
Gehenna mieszkańców Domu Seniora "Wrzos" trwa nadal. Wojewoda karze właścicielkę ośrodka za nierealizowanie jego zaleceń. Urzędnicy nie wierzą, że sytuacja mieszkańców się poprawi. Rzecznik Praw Obywatelskich nie ma wątpliwości, że sposób traktowania pensjonariuszy to tortury. Tymczasem dla prokuratury zjawiska, do których dochodzi we Wrzosie, nie są przestępstwem.

poniedziałek, 20 lutego 2017 r., 09:35
O włos od tragedii. Kierujący fordem zajeżdża drogę rowerzyście
O wielkim szczęściu może mówić rowerzysta, którego obecność na drodze, najwyraźniej nie spodobała się kierowcy Forda Focusem. Ten, jak widać na załączonym filmiki, po wyprzedzeniu rowerzysty zajechał mu drogę. Szczęśliwie rowerzysta nie stracił równowagi i nie przewrócił się.

poniedziałek, 20 lutego 2017 r., 09:33
Stacja Orion w Kobysewie - najwyższej jakości paliwo i sprzedaż hurtowa w atrakcyjnych cenach
Stacja Orion w Kobysewie to miejsce, w którym zatankujesz samochód bez obaw, że złej jakości paliwo mu zaszkodzi. Tu kupisz sprawdzone paliwo najlepszej jakości. Firma oferuje również hurtową sprzedaż oleju opałowego i paliwa w atrakcyjnych cenach. Sprawdź szczegóły!

niedziela, 19 lutego 2017 r., 21:48
Żukowo. Wiedza o historii Żukowa i zdolności plastyczne nagrodzone
W VI Powiatowym Konkursie "Historia Żukowa" im. Antoniego Grzędzickiego wzięło udział 45 uczniów z żukowskiej gminy oraz z Kartuz. Konkurs był dwuetapowy. Składał się z części plastycznej oraz wiedzy o mieście i okolicy. Dla uczestników przygotowano ponad 80 pytań. Najsolidniejszą wiedzą wykazały się dzieci z klas piątych i szóstych.

niedziela, 19 lutego 2017 r., 16:12
Spółka Komunalna Żukowo w nowej siedzibie
Niespełna rok temu wprowadzono "rewolucyjne" zmiany w funkcjonowaniu Spółki Komunalnej Żukowo. Odwołano dotychczasową i powołano nową radę nadzorczą, a prezesem zarządu został urzędnik żukowskiego magistratu - Michał Sirocki. Grudniową uchwałą rady miejskiej zdecydowano, że spółka przejmie sieć wodno - kanalizacyjną na terenie gminy. Od niedawna zmieniła się też siedziba spółki, która mieści się teraz przy ul. Pod Otomino 44.

niedziela, 19 lutego 2017 r., 09:31
GRANIT poszukuje nowych współpracowników - dołącz do zespołu prężnie rozwijającej się firmy
Przedsiębiorstwo budowlane Granit to jedna z najprężniej rozwijających się firm w powiecie kartuskim. Spółka może poszczycić się wieloma udanymi realizacjami. W tej chwili buduje największy w Polsce Północnej wieżowiec Olivia Star należący do kompleksu Olivia Business Centre. Dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa zaowocował stworzeniem nowych miejsc pracy. Granit obecnie poszukuje osób i brygad do stałej współpracy.

niedziela, 19 lutego 2017 r., 09:22
Lokal handlowo - usługowy do wynajęcia w Kartuzach
Mam do wynajęcia w Kartuzach lokal usługowo-handlowy o powierzchni 200 m kw. z niezależnym wejściem.