poniedziałek, 13 sierpnia 2018 r., 10:00
"Do szkoły z Izobudem"
Wrzesień zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim powrót do szkoły. Chcielibyśmy umilić uczniom ten moment, dlatego postanowiliśmy do dokonanych u nas zakupów wręczyć wyprawkę szkolną.

poniedziałek, 13 sierpnia 2018 r., 09:11
Najlepsze biura podróży w Polsce
Wybierając ofertę dobrego biura podróży klienci mogą sporo zaoszczędzić, a jednocześnie zyskują wówczas pewność, że wszystkie elementy wycieczki zostaną dopięte na przysłowiowy ostatni guzik. Trudno więc zrozumieć klientów, którzy nie chcą korzystać z takich udogodnień i zamiast tego tracą długie godziny na samodzielne zorganizowanie wakacji dla siebie i swoich bliskich.

poniedziałek, 13 sierpnia 2018 r., 09:08
Przyszłość na wyciągnięcie ręki...
Niezależnie od tego, czy stoimy przed koniecznością podjęcia ważnej, życiowej decyzji, czy jesteśmy na życiowym zakręcie, czy może w przededniu jednego z donioślejszych wydarzeń takich jak zaręczyny, ślub. Niezależnie od tego, czy jesteśmy w pełni zdrowia i odnosimy sukcesy zawodowe, czy walczymy z chorobą a sytuacja w pracy jest daleka od doskonałości. Niezależnie od tych wszystkich czynników, każdemu z nas zdarza się czuć niepokój, potrzebę skonsultowania z kimś swojej decyzji, zajrzenia w przyszłość.

poniedziałek, 13 sierpnia 2018 r., 09:03
Termin płatności faktury - dobre obyczaje i regulacje prawne
Wystawiasz faktury swoim kontrahentom? Jeśli tak, upewnij się, że wyznaczysz odpowiedni termin płatności. Jak to zrobić? Warto wyważyć między zasadami kultury biznesu a regulacjami prawnymi - tak, aby z jednej strony nie zniechęcić kontrahenta do współpracy, a z drugiej - nie utracić własnej płynności finansowej.

poniedziałek, 13 sierpnia 2018 r., 08:52
Sklepy zamknięte, lodówka pusta a Ty nie masz nastroju na wycieczkę do restauracji? Zobacz, jakie masz możliwości
Niedziela handlowa czy niehandlowa? Ty też zapomniałeś, że dzisiaj sklepy są nieczynne? Nic w tym dziwnego. Zmiany w tej kwestii jeszcze nie zadomowiły się w świadomości Polaków. Chcąc, nie chcąc jednak - gdy Twoja lodówka świeci pustkami, a wizyta w restauracji nie wydaje Ci się najlepszym planem, musisz zastanowić się, jakie masz opcje. Czy to tylko jedzenie z dostawą? W Gdańsku i wielu innych miastach to najlepsze rozwiązanie.

poniedziałek, 13 sierpnia 2018 r., 08:43
Pluskwy - plaga XXI wieku
Blokowiska i wielopiętrowe wieżowce, są kuszącym celem dla pluskiew łóżkowych, które kochają miejsca z dużą ilością potencjalnych ofiar. Czy higiena i wiek budynku ma dla nich jakieś znaczenie? Z pewnością trudniej przejść z jednego mieszkania do drugiego, jeśli nie ma pęknięć w ścianach, jednak pluskwy doskonale poradzą sobie z kanałami wentylacyjnymi i przeskoczą na ubranie kolejnego mieszkańca budynku w windzie lub na klatce schodowej. 

poniedziałek, 13 sierpnia 2018 r., 08:42
Vernitex w Kartuzach - profesjonalna mieszalnia farb, lakierów i tynków
"W każdym kolorze na każde podłoże" - to domena firmy Vernitex. To miejsce, w którym znajdziesz farby i lakiery na każdą powierzchnię. Firma specjalizuje się w szczególności w mieszaniu farb. Zajmuje się tym profesjonalnie od kilkunastu lat. Tu uzyskasz idealny kolor, jak i najlepszą możliwą mieszankę dobraną do rodzaju podłoża.

niedziela, 12 sierpnia 2018 r., 18:00
Szymbark. VI Wielka Parada Konnych Sikawek Strażackich
Paradny przejazd zabytkowych konnych sikawek strażackich, prezentacje ich sprawności, pokaz strażackie oraz wspólna biesiada przy kapeli kaszubskiej - między innymi takie atrakcje czekały na uczestników VI Wielkiej Parady Konnej Sikawek Strażackich.

niedziela, 12 sierpnia 2018 r., 10:00
Firma Intrans w Kartuzach - wysokiej jakości pellet w dobrej cenie
Przedsiębiorstwo Intrans to firma, która prowadzi w Kartuzach skład opału. Ma w swojej ofercie wysokiej jakości pellet oraz różne rodzaje węgla. Oferuje również czarnoziem do ogrodu, a także usługi koparko-ładowarką. Sprawdź szczegóły.

niedziela, 12 sierpnia 2018 r., 08:00
Zmieniła Kaszuby i ich mieszkańców. Jak wygląda życie rok po nawałnicy?
Kilka tysięcy hektarów zniszczonego lasu, kilometry uszkodzonych linii energetycznych, pozrywane dachy z budynków mieszkalnych i gospodarczych, drzewa poprzewracane na obiekty i samochody, nieprzejezdne drogi - tak wyglądał poranek 12 sierpnia 2017 roku. Mija rok od kiedy, trwający zaledwie kilkadziesiąt minut, żywioł zmienił krajobraz Kaszub i życie ich mieszkańców. Sprawdziliśmy, czy rok wystarczył, by mieszkańcy powrócili do życia sprzed nawałnicy, czy w ogóle jest to możliwe?