wtorek, 25 kwietnia 2017 r., 10:10
Młodzi zawodnicy KMX Kaszuby na międzynarodowych mistrzostwach w motocrossie dziecięcym
Młodzi motocrossowcy z klubu KMX Kaszuby wzięli udział w pierwszej rundzie Międzynarodowych Mistrzostw Lubelszczyzny. Zawody były inauguracją sezonu w dziecięcym motocrossie w Polsce. Reprezentanci Kaszub świetnie się spisali - zdobyli aż dwa miejsca na podium.

wtorek, 25 kwietnia 2017 r., 09:03
Co warto wiedzieć o przechowywaniu żywności?
Robiąc zakupy w dużych sklepach widzimy, że poszczególne grupy artykułów rozmieszczone są na półkach, w ladach chłodniczych, zamrażarkach lub specjalnych regałach na pieczywo. To efekt przestrzegania zasad przechowywania żywności.

poniedziałek, 24 kwietnia 2017 r., 18:52
Somonino. Seat najechał na tył peugeota
Dwie osoby zostały poszkodowane wskutek zdarzenia, do którego doszło w poniedziałkowe popołudnie na drodze wojewódzkiej w Somoninie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

poniedziałek, 24 kwietnia 2017 r., 16:03
Gotówka w 15 minut? Z internetową pożyczką to możliwe!
Gdy do wypłaty pozostało jeszcze kilka dni, a w sklepie trafia się niesamowita promocja, puste konto bankowe może być powodem prawdziwej frustracji. Tymczasem zamiast złościć się, że wyjątkowa okazja przejdzie nam koło nosa, lepiej wejść do internetu. Tutaj brakującą gotówkę można po prostu pożyczyć i to w zaledwie 15 minut!

poniedziałek, 24 kwietnia 2017 r., 16:00
Czy warto ubezpieczać pożyczkę?
Przy zaciąganiu pożyczki online lub pożyczki gotówkowej istnieje możliwość ubezpieczenia swojego zobowiązania finansowego. To bardzo przydatna usługa w przypadku, gdy nagle staniemy się niewypłacalni i nie będziemy w stanie spłacić pożyczki w terminie. Należy wiedzieć, że ubezpieczenie pożyczki to dodatkowy koszt. Czy w takim razie warto rozważać takie ubezpieczenie?

poniedziałek, 24 kwietnia 2017 r., 15:41
Bilety na PKM są dostępne także przez internet
Podróżujący Pomorską Koleją Metropolitalną mogą teraz kupić bilety na pociąg również drogą internetową. SKM Trójmiasto, które jest przewoźnikiem na linii PKM wprowadziła długo oczekiwane udogodnienie dla pasażerów. Uruchomiła specjalną platformę za pośrednictwem, której szybko i łatwo można kupić bilet.

poniedziałek, 24 kwietnia 2017 r., 15:30
Nowe solarium w Kartuzach z innowacyjną metodą opalania! Darmowe seanse na otwarcie!
Jędrna i sprężysta skóra, redukcja blizn, rozstępów i cellulitu, łagodzenie objawów trądziku oraz oczyszczenie skóry - to tylko niektóre z efektów jakie daje korzystanie z lamp kolagenowych. Można w nich skorzystać w nowym Solarium na Piłsudskiego w Kartuzach. Nowe studio solaryjne już działa. Z okazji wielkiego otwarcia na klientów i klientki czekają atrakcyjne promocje. W poniedziałek i wtorek do 10 minut opalania za darmo! Sprawdź szczegóły!

poniedziałek, 24 kwietnia 2017 r., 15:26
Zawodniczki Expert Pantery na Klubowych Mistrzostwach Polski w piłce nożnej
Drużyna Olimpico Malbork wraz z reprezentantkami powiatu kartuskiego, uczestniczyła w turnieju eliminacyjnym do Klubowych Mistrzostw Polski Młodziczek U-13 w Wałczu. Dzięki dobrej grze, zakwalifikowała się do 1/18 rozgrywek.

poniedziałek, 24 kwietnia 2017 r., 15:13
Sierakowice. W ciężarówce pękła opona - doszło do pożaru
W poniedziałkowe przedpołudnie strażacy z Sierakowic interweniowali na ulicy Lęborskiej, gdzie w ciężarówce pękła opona, a następnie uległa zapaleniu. Szczęśliwie nikt nie ucierpiał w zdarzeniu.

poniedziałek, 24 kwietnia 2017 r., 15:12
Wkrótce rozpocznie się budowa drogi Podjazy-Widna Góra
Około 2 miliony złotych będzie kosztować kolejny etap budowy drogi gminnej, prowadzącej z Podjaz do Widnej Góry. Prace rozpoczną się w ciągu kilku dni i potrwają do 7 lipca.