czwartek, 22 lutego 2018 r., 09:20
Szukasz swojego miejsca na ziemi? Znajdziesz je na Osiedlu Piękny Zakątek
Osiedle Piękny Zakątek to rozwijający się, komfortowy kompleks mieszkalny położony w Bolesławowie pod Skarszewami. Nowoczesne, energooszczędne budynki z przestronnymi mieszkaniami to idealne miejsce dla osób w każdym wieku. Zakończył się II etap inwestycji, pozostało do sprzedaży jeszcze kilka mieszkań i garaży.

czwartek, 22 lutego 2018 r., 08:15
Banki czy firmy pozabankowe?
W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi ma problemy finansowe. Lub nie starcza im do następnej wypłaty. Często wtedy sięgamy po najbliżej znaną nam opcję pożyczania. Dodatkowy zastrzyk gotówki możemy uzyskać od firm pozabankowych, jak i od banku. Dodatkowe pieniądze możemy przeznaczyć na dowolny cel. Nie spowiadając się nikomu na co chcemy je przeznaczyć. Taka opcja pożyczania sprawia, że coraz więcej ludzi z nich korzysta.

środa, 21 lutego 2018 r., 19:52
Kosy. Ford w rowie - pasażerka w szpitalu
Pasażerka forda została przetransportowana do szpitala po tym, jak kierująca pojazdem wpadła w poślizg, wskutek czego wjechała do przydrożnego rowu. Do zdarzenia doszło na trasie Kartuzy-Kosy. Nawierzchnie dróg są śliskie. Służby apelują o zachowanie szczególnej ostrożności.

środa, 21 lutego 2018 r., 17:31
Żukowo. Ruszyła rewitalizacja starego centrum Żukowa
Pierwszym planowanym zadaniem w ramach odbudowy dawnego serca miasta jest rozpoczęta już adaptacja przestrzeni przy kościele WNMP w Żukowie. Istniejący tam stawek zostanie oczyszczony. Nad zbiornikiem wodnym powstanie drewniany pomost z ozdobną balustradą, a na kamiennym placu stanie drewniana wolnostojąca altana. Powstanie też mała architektura. Teren będzie pełnił funkcję miejskiego parku.

środa, 21 lutego 2018 r., 15:30
Szkoły średnie kusiły swoją ofertą przyszłych absolwentów gimnazjów
W Stężycy już po raz drugi odbyły się targi szkolne. Tym samym w środowe przedpołudnie aż dziesięć szkół średnich z terenu powiatów kościerskiego i kartuskiego kusiło swoją ofertą przyszłych absolwentów klas gimnazjalnych.

środa, 21 lutego 2018 r., 14:15
Gmina Sierakowice zadłuża się, by móc realizować inwestycje
Gmina Sierakowice zwiększyła swoje zadłużenie, aby móc zrealizować zaplanowane na ten rok inwestycje. Emisja obligacji na łączną kwotę 9,5 mln złotych ma dofinansować m.in. budowę przedszkola, przystani kajakowej oraz budowę dwóch dróg gminnych.

środa, 21 lutego 2018 r., 13:38
Przygody Kubusia w Centrum Riviera
Scena Riviera oraz Państwowy Teatr Lalki Tęcza w Słupsku zapraszają w niedzielę, 25 lutego, o godzinie 12.00, do Centrum Riviera w Gdyni na spektakl pt. "Przygody Kubusia".

środa, 21 lutego 2018 r., 12:49
10 sposobów na skuteczną stronę internetową
10 powodów, dlaczego Twoja strona internetowa nie przynosi korzyści. StudioGO Reklama i Marketing radzi jak to zmienić.

środa, 21 lutego 2018 r., 12:38
Dzieci spędziły w Chmielnie ferie z wyobraźnią
Dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych mieszkańców gminy cieszyły się zajęcia feryjne odbywające się w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie. Spotkanie z iluzjonistą, policjantem, warsztaty plastyczne,taneczne, fotograficzne, wspólne budowanie budek dla ptaków, zajęcia kulinarne, spektakl teatralny czy turniej gry w Fifę - to tylko niektóre z atrakcji, które GOKSiR przygotował w tym czasie.

środa, 21 lutego 2018 r., 11:34
Naprawią Twój samochód i umyją go w gratisie. TOM - MICH CAR z Borkowa zaprasza
Kompleksowa naprawa samochodów osobowych i dostawczych, wulkanizacja i zabudowy samochodowe - wszystko to na najwyższej jakości sprzęcie i z profesjonalną obsługą. Nowo otwarty warsztat TOM - MICH CAR z Borkowa zaprasza właścicieli samochodów wszystkich marek.