środa, 18 stycznia 2017 r., 12:44
Kolejny sukces Diany i awans na Mistrzostwa Europy
Diana Malotka-Trzebiatowska świetnie spisała się na zawodach strzeleckich w Czechach, które odbyły się w miniony weekend. Zdobywając srebro zapewniała sobie wyjazd na Mistrzostwa Europy.

środa, 18 stycznia 2017 r., 12:05
Somonińska liga halówki - wyniki po trzeciej kolejce
7 stycznia po trzech tygodniach przerwy odbyła się trzecia kolejka Somonińskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej, która odbywa się pod patronatem wójta gminy Somonino. W pierwszym meczu spotkały się drużyny, które do tej pory nie zdobyły punktu.

środa, 18 stycznia 2017 r., 11:43
New Look Kartuzy prowadzi w pierwszej lidze KHLPN
Drużyny startujące w rozgrywkach Kartuskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej rozpoczęły drugą rundę spotkań. W I lidze nie zwalnia lider New LOOK Kartuzy. Tym razem wysoko pokonał beniaminka I ligi Elwoz Szklana 16-2. Najwięcej emocji kibicom dostarczył pojedynek pomiędzy Markbudem Grzybno i Zbrójstalem Kartuzy.

środa, 18 stycznia 2017 r., 11:11
Miał przy sobie amfetaminę. Na widok radiowozu zaczął uciekać
Kara do trzech lat pozbawienia wolności grozi 27-latkowi, który został zatrzymany przez policyjny patrol. Na jego widok mężczyzna zaczął uciekać. Okazało się, że miał przy sobie narkotyki.

środa, 18 stycznia 2017 r., 09:48
GRANIT - prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo budowlane poszukuje nowych współpracowników
Przedsiębiorstwo budowlane Granit to jedna z najprężniej rozwijających się firm w powiecie kartuskim. Spółka może poszczycić się wieloma udanymi realizacjami. W tej chwili buduje największy w Polsce Północnej wieżowiec Olivia Star należący do kompleksu Olivia Business Centre. Dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa zaowocował stworzeniem nowych miejsc pracy. Granit obecnie poszukuje osób i brygad do stałej współpracy.

środa, 18 stycznia 2017 r., 08:06
Firma Mielewczyk oraz Dziki Zachód w Kiełpinie zapraszają na degustację produktów gotowych
Firma Mielewczyk serdecznie zaprasza na degustację produktów gotowych, która odbędzie się w pubie Dziki Zachód w Kiełpinie przy ul. Szkolnej 1 w piątek, 20 stycznia w godzinach od 17. do 20.

wtorek, 17 stycznia 2017 r., 11:43
Banino. Przemek walczy o odzyskanie sprawności. Możesz pomóc przekazując mu swój 1 proc.!
Przemek z Banina ma dziewięć miesięcy. Jest wesołym, energicznym chłopcem. Lubi bawić się i każdego dnia stara się aktywnie spędzać czas, choć jego życie już od momentu narodzin jest nieustanną walką o najmniejszy ruch rączką. Podczas jego porodu zerwany został bowiem splot ramienny. Chłopiec ma już za sobą operację. Potrzebuje jednak intensywnej rehabilitacji. A to wymaga sporych nakładów finansowych. W walce o odzyskanie sprawności możesz pomóc Przemkowi i Ty, choćby przekazując na jego leczenie 1 proc. swojego podatku!

wtorek, 17 stycznia 2017 r., 11:04
Żybko - pomoc drogowa 24/7 na terenie kraju i Europy
Najnowocześniejszy sprzęt, szeroki zakres prowadzonych napraw i usług, wykwalifikowany zespół, Profesjonalna pomoc drogowa na terenie całego kraju i Europy oraz strzeżony parking - to Auto Serwis Żybko z Grzybna. Zaufaj profesjonalistom i sprawdź ich ofertę.

wtorek, 17 stycznia 2017 r., 09:34
Wolontariusze z Banina zebrali dla WOŚP ponad 45 tys. złotych!
Już po raz dziesiąty wolontariusze z Banina zagrali z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W tym roku dzięki wielkiemu zaangażowaniu sztabu i ludzi wielkich serc udało im się zebrać aż 45.813,80 złotych.

wtorek, 17 stycznia 2017 r., 08:50
Somonino. Grali z sercem po raz dwudziesty piąty
Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie po raz kolejny włączył się w dzieło Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas 25 Finału przez całe niedzielne popołudnie w GOK-u trwały występy i licytacje, wolontariusze natomiast od wczesnego rana kwestowali w różnych zakątkach gminy.