poniedziałek, 21 stycznia 2019 r., 10:00
Żybko - pomoc drogowa 24/7 na terenie kraju i Europy
Całodobowa pomoc drogowa czeka na Twój telefon! Jeżeli przydarzy Ci się wypadek albo awaria auta to bezwarunkowo zadzwoń do nas a my bezzwłocznie do Ciebie przybędziemy i odholujemy Twój pojazd do naszego warsztatu samochodowego, w którym zostaną wykonane wszelkie naprawy.

poniedziałek, 21 stycznia 2019 r., 09:48
Jak oryginalnie urządzić wnętrze?
Dekoracje pełnią szczególną rolę w domu. Trudno wyobrazić sobie wnętrze pozbawione elementów dekoracyjnych, gdyż nadają pomieszczeniom oryginalnego charakteru. Wszystkie dekoracje dla Twojego domu w jednym miejscu

poniedziałek, 21 stycznia 2019 r., 09:38
Pałubice. Trzy osoby ranne w wypadku - sprawca miał dwa promile
Trzy osoby trafiły do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło w nocy z soboty na niedzielę w Pałubicach. Samochód marki Honda zderzył się czołowo z renaultem. Okazało się, że 24-latek siedzący za kierownicą hondy miał w organizmie dwa promile alkoholu.

poniedziałek, 21 stycznia 2019 r., 09:33
Prawnik radzi: W jaki sposób przygotować pozew o rozwód?
Pan Krzysztof od dłuższego czasu nie mieszka ze swoją żoną. W ostatnim czasie podjął decyzję o rozwodzie. W związku z tym zastanawia się w jaki sposób należy przygotować pozew, jakie elementy powinien zawierać, a także do jakiego sądu należy go złożyć.

poniedziałek, 21 stycznia 2019 r., 09:25
Turniej Piłki Nożnej Halowej w Somoninie. Zwycięstwo FC GLA Academy
W sobotę 12 stycznia na hali sportowej w Somoninie odbył się turniej piłki nożnej halowej zorganizowany dla drużyn juniorskich rocznika 2000 i młodszych przy współpracy Szkoły Podstawowej w Somoninie, GPRU w Sławkach oraz Klubu Sportowego "Amator" Kiełpino. Był to trzynasty turniej z cyklu Somonino CUP.

poniedziałek, 21 stycznia 2019 r., 09:19
Jak powinno się dawać kwiaty?
Kwiaty uważa się za uniwersalny prezent. Pasują do prawie każdej okazji, ale w polskiej kulturze przekazuje się je raczej kobietom niż mężczyznom. Pomimo że samo dawanie kwiatów wydaje się rzeczą banalną i prostą, to jest to sztuka, w której bardzo łatwo popełnić błąd. Krótka edukacja pozwoli Ci na uniknięcie popełnienia błędu, który wprowadzi Cię w zakłopotanie lub urazi osobę, której będziesz dawać kwiaty. Sprawdź, co musisz wiedzieć, zanim wręczysz komuś kwiaty, aby nie popełnić błędu.

poniedziałek, 21 stycznia 2019 r., 09:14
Projektowanie wnętrz - zrobić to samemu, czy wynająć specjalistę?
Może się wydawać, że aranżacja funkcjonalnych i stylowych wnętrz to stosunkowo proste zadanie. W końcu w ostatnich latach powstało wiele programów telewizyjnych, które udowadniają, że to nic trudnego i że każdy powinien sobie z tym poradzić. Problem pojawia się wtedy, gdy przychodzi do aranżacji własnego mieszkania lub domu - wówczas nie wiadomo nawet od czego zacząć. Dowiedz się, kiedy warto zwrócić się do specjalisty.

poniedziałek, 21 stycznia 2019 r., 09:11
Designerskie płytki łazienkowe
Łazienka jest pomieszczeniem, które w każdym mieszkaniu spełnia wiele istotnych funkcji. To właśnie tutaj domownicy rozpoczynają każdy swój dzień od porannej toalety, tutaj również go kończą. W łazience mogą się zrelaksować, biorąc ciepłą kąpiel oraz robiąc domowe SPA. Wbrew pozorom w łazience każdego dnia spędzamy naprawdę sporo czasu, dlatego warto dobrze zastanowić się nad funkcjonalnym, ale również atrakcyjnym wizualnie urządzeniem tego wyjątkowego pomieszczenia.

niedziela, 20 stycznia 2019 r., 13:08
Sprawdź, czy nie masz wirusa HCV - wykonaj darmowe badanie
Powiat kartuski po raz kolejny zaprasza osoby w wieku 18-65 lat do skorzystania z bezpłatnych badań profilaktycznych na wykrycie wirusa HCV, powodującego wirusowe zapalenie wątroby typu C. Badania można wykonać za darmo w Kartuzach i w Żukowie. W ubiegłym roku skorzystało z nich prawie 1200 osób.

niedziela, 20 stycznia 2019 r., 10:00
Lepsza koncentracja i czytanie - łatwiejsza nauka i zapamiętywanie
Ćwiczenie koncentracji, poprawa pamięci, rozwijanie twórczego myślenia, lepsza organizacja czasu, szybkie czytanie - to główne zagadnienia kursu, dzięki któremu Ty lub Twoje dziecko możecie zdobyć narzędzia zwiększające efekty w pracy i w szkole. NIE CZEKAJ - WYPRÓBUJ BEZPŁATNĄ LEKCJĘ POKAZOWĄ I DAJ SOBIE SZANSĘ NA SUKCES.