wtorek, 16 lipca 2019 r., 10:00
Czym jest pożyczka pozabankowa? Poznaj ten instrument finansowy
Zdarzają się w życiu sytuacje, kiedy potrzebny jest zastrzyk gotówki. Temu dedykowane są instrumenty finansowe, które pozwalają otrzymać środki finansowe na dany cel, a spłata następuje w późniejszym terminie lub jest rozłożona w czasie. Do takich instrumentów finansowych należą m.in. kredyt bankowy oraz pożyczka pozabankowa. Pożyczka udzielana przez podmiot pozabankowy jest bardzo korzystną formą wsparcia finansowego dla klientów, bo można ją dostać szybko, z minimum formalności i na elastycznych zasadach. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji zaciągnąć szybkiej pożyczki lub masz wątpliwości, co do tego, jak działa, to przeczytaj artykuł.

wtorek, 16 lipca 2019 r., 10:00
Ubezpieczasz swój dom? Pamiętaj! Ubezpieczenie nie działa bez ważnego przeglądu kominiarskiego!
Okresowe czyszczenie przewodów kominowych, wentylacyjnych, dymowych i spalinowych, to obowiązek każdego właściciela budynku. Jak wynika z przepisów, powinniśmy robić to nawet cztery razy w roku. Niewywiązywanie się z obowiązku skutkować może nie tylko mandatami, ale przede wszystkim pożarami sadzy i uszkodzeniami komina. Bez ważnego przeglądu kominiarskiego nie działa również ubezpieczenie domu. Warto zachować zdrowy rozsądek i skorzystać z profesjonalnych usług.

poniedziałek, 15 lipca 2019 r., 17:21
Jazdę bez uprawnień zakończył w rowie. Miał 2,5 promila
W miniony weekend policjanci zatrzymali aż czworo nietrzeźwych kierujących. Troje z nich miało ponad dwa promile. W Rątach, 26-latek, który wsiadł za kierownicę pod wpływem i bez uprawnień, zakończył jazdę w przydrożnym rowie.

poniedziałek, 15 lipca 2019 r., 16:47
Policjanci poszukują w Ramlejach zagnionego 71-latka z Gdańska
Policjanci poszukują 71-letniego Zdzisława Ślaza z Gdańska. Mężczyznę widziano po raz ostatni w niedzielę około godz. 18 w Ramlejach. Do chwili obecnej nie wrócił do domu ani nie skontaktował się z rodziną. Osoby, które mogą posiadać informacje, które pomogą w odnalezieniu poszukiwanego proszone są o kontakt z policją.

poniedziałek, 15 lipca 2019 r., 15:59
Challenge: Szwecja w jeden dzień. Misja: zwiedzić jak najwięcej
Marzysz o zagranicznej wycieczce, ale nie możesz poświęcić na nią zbyt wiele czasu? Nie martw się! Wystarczy tylko jeden dzień, by oderwać się od codzienności i zobaczyć Szwecję. Myślisz, że to niemożliwe? Przekonaj się, jak wiele można zwiedzić (i przeżyć!) w jeden doskonale zaplanowany dzień!

poniedziałek, 15 lipca 2019 r., 11:56
Drugi koncert jubileuszowego Żukowskiego Lata Muzycznego
W niedzielne popołudnie na dziedzińcu kościoła pw. WNMP w Żukowie wystąpili wyjątkowi artyści - zespół muzyczny Duan i warszawski zespół tańca irlandzkiego Treblers. Podczas X edycji festiwalu widzowie mogli delektować się melodiami tanecznymi, tradycyjnymi balladami irlandzkimi i szkockimi, a także porywającym stepem irlandzkim, za wykonanie którego publiczność nagrodziła artystów gorącymi oklaskami.

poniedziałek, 15 lipca 2019 r., 11:43
Seweryn Rychert - żołnierz z Somonina ukończył XXI Selekcję
Seweryn Rychert ma dopiero 23 lata, studiuje, na co dzień jest żołnierzem Wojsk Obrony Terytorialnej i jako jeden z nielicznych ukończył XXI Selekcję - ekstremalną grę terenową.

poniedziałek, 15 lipca 2019 r., 11:36
Nowoczesne rozwiązanie dla e-commerce - czy już z niego korzystasz?
Branża e-commerce ciągle się rozwija i z roku na rok staje cię coraz ważniejszym elementem naszej gospodarki. Podmioty oferujące tego typu usługi mogą skorzystać z opcji, jaką jest plik produktowy. Co kryje się pod tym terminem i jaki to ma wpływ na zwiększenie konwersji? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w naszym tekście.

poniedziałek, 15 lipca 2019 r., 10:09
DCC - płać kartą za granicą bez obaw
W kwestiach finansowych często próbujemy być ostrożni, mamy wrażenie, że ktoś próbuje nas oszukać. Nawet wymiana walut w tradycyjnym kantorze nie zawsze zdaje się należeć do komfortowych sytuacji. Kto z nas nie miał chociaż raz myśli, czy aby na pewno osoba po drugiej stronie okienka w kantorze na pewno poprawnie przeliczyła nasze pieniądze? Nowe rozwiązanie DCC eliminuje podobne problemy. DCC - płać kartą za granicą bez obaw.

poniedziałek, 15 lipca 2019 r., 10:00
Centrum Ogrodniczym Garden Life - donice idealne na każdą przestrzeń
Jako wielbiciele designu i artykułów dekoracyjnych, wciąż poszukujemy nietuzinkowych rozwiązań i pomysłów na aranżację wnętrz. Odzwierciedleniem tych zainteresowań jest STREFA DEKOR którą poszerzamy by inspirować Państwa do samodzielnego zagospodarowania domowej przestrzeni i tworzenia własnych zachwycających kompozycji.