piątek, 17 lutego 2017 r., 12:08
Zaopatrzenie bani w wodę
Zbiorniki na wodę pitną wykorzystywane są nie tylko do zapewnienia domostwom dostępu do wody pitnej, ale też w konstrukcjach instalacji wodnych, na przykład w baniach lub kabinach prysznicowych. Jest to bardzo wygodne oraz bezpieczne rozwiązanie.

piątek, 17 lutego 2017 r., 12:03
Czy zarabianie w internecie to mit?
"Zarabiaj w sieci" - takie hasła można często zobaczyć na wielu stronach internetowych, ale czy to prawda? Wiele osób twierdzi, że zarabianie w internecie to tylko mit. Nie mają oni racji, bo zarabianie w sieci jest jak najbardziej możliwe! Wystarczy tylko wybrać odpowiedni sposób.

piątek, 17 lutego 2017 r., 11:03
Stanowisko Klubu Porozumienie Samorządowe w sprawie terenów pokolejowych zlokalizowanych w granicach miasta Kartuzy
Klub Porozumienie Samorządowe prezentuje swoje stanowisko w sprawie terenów pokolejowych zlokalizowanych w granicach miasta Kartuzy.

piątek, 17 lutego 2017 r., 08:13
Kawle. Opel uderzył w drzewo i stanął w płomieniach
Szczęśliwie bez osób poszkodowanych zakończyło się nocne zdarzenie na trasie Puzdrowo - Gowidlino. W miejscowości Kawle Opel Astra uderzył tam w drzewo, po czym stanęło w płomieniach. Kierowca pojazdu w porę zdążył oddalić się od płonącego samochodu.

czwartek, 16 lutego 2017 r., 21:06
Chwaszczyno. Wyprzedzał sznur pojazdów.... chodnikiem!
Wyjątkowo wysokim poziomem bezmyślności i nieodpowiedzialności wykazał się kierowca VW Passata, który chcąc ominąć korki, wyprzedzał sznur pojazdów....chodnikiem. Do tego niebezpiecznego zdarzenia doszło przed tygodniem w Chwaszczynie.

czwartek, 16 lutego 2017 r., 13:37
Projekt "Ster na zmiany" walczy o głosy w plebiscycie "Pomorskie Sztormy"
Kaszubski Uniwersytet Ludowy w Wieżycy wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Sierakowicach realizuje projekt pt. "Ster na zmiany". Został on nominowany do plebiscytu "Pomorskie Sztormy", jednak aby wygrać potrzebuje głosów. Projekt może wesprzeć każdy wystarczy chwila i jedno kliknięcie.

czwartek, 16 lutego 2017 r., 13:16
Kartuzy. W SP nr 5 ma powstać kolejna klasa sportowa o profilu pływackim
W Szkole Podstawowej nr 5 w Kartuzach powstać ma kolejna klasa sportowa o profilu pływackim. 8 marca odbędzie się spotkanie informacyjne dla rodziców zainteresowanych zapisaniem do niej swojego dziecka.

czwartek, 16 lutego 2017 r., 11:55
Jak przygotować się do budowy domu?
Decyzja o budowie własnego domu to duże wyzwanie nie tylko finansowe, ale i logistyczne. Dobre zaplanowanie wszystkich etapów gwarantuje sprawny przebieg inwestycji.

czwartek, 16 lutego 2017 r., 11:40
Twój Sklep i Serwis Rowerowy Tandem zmienia siedzibę!
Wiosna już za pasem, a wiosenna aura bez wątpienia sprzyja rowerowym wycieczkom. Warto więc już dziś pomyśleć o zakupie roweru lub dokonać przeglądu swojego jednośladu. Z pomocą przy zakupie odpowiednich dwóch kółek dla Ciebie lub Twoich najbliższych przyjdą Ci fachowcy ze Sklepu i Serwisu Rowerowego Tandem. Od 1 marca znajdziesz ich przy ulicy Książąt Pomorskich 2E w Żukowie.

czwartek, 16 lutego 2017 r., 11:07
Wiosenna Giełda Mam w Kartuzach - ruszyły zapisy
Znamy datę kolejnej kartuskiej Giełdy Mam. Jej wiosenna edycja odbędzie się już 1 kwietnia. To doskonała okazja, by pozbyć się rzeczy, które Waszym pociechom są już zbędne i zaopatrzyć się w ubranka i akcesoria na kolejny sezon.