czwartek, 23 maja 2019 r., 10:48
Zderzenie motocykla z passatem - ranna kobieta
Jedna osoba została ranna w wypadku, do którego doszło w środę po południu w Chwaszczynie. Volkswagen passat zderzył się tam z motocyklem.

czwartek, 23 maja 2019 r., 10:41
Kompletnie pijany 26-latek wtargnął pod koła autobusu
W środowy wieczór doszło do wypadku w Chwaszczynie. Pijany mężczyzna wtargnął pod autobus.

czwartek, 23 maja 2019 r., 10:27
Scena Riviery: "Kajtuś Czarodziej"
Najwyższa pora trochę poczarować! Spędźcie magiczną niedzielę ze swoimi dziećmi, podczas wyjątkowego spektaklu dla całej rodziny! Tym razem na deskach Sceny Riviery wystąpi, dobrze już Wam znany, Teatr Czwarte Miasto z przedstawieniem "Kajtuś Czarodziej" - na podstawie książki Janusza Korczaka, w reż. Macieja Konopińskiego. Czarowanie rozpoczniemy w niedzielę, 26 maja, o godz. 12:00, przy Strefie Fontanna.

czwartek, 23 maja 2019 r., 10:19
Vernitex w Kartuzach - najlepsze tynki na Kaszubach
Vernitex to najlepszy na Kaszubach specjalista w mieszaniu farb, lakierów i tynków. Tu znajdziesz farby i lakiery na każdą powierzchnię. Firma ma w swojej ofercie m.in. doskonałej jakości produkty marki Barlet, która wytwarza tynki, farby fasadowe i tynki mozaikowe.

czwartek, 23 maja 2019 r., 10:00
Izobud zaprasza na II Konferencję dla Dekarzy - już 31 maja w Miszewku
Firma Izobud zaprasza przedstawicieli firm budowlanych na II Konferencję dla Dekarzy. Spotkanie jest okazją do poznania nowości w branży dekarskiej, wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Konferencja odbędzie się 31 maja w restauracji Mulk w Miszewku. Udział w niej jest bezpłatny.

czwartek, 23 maja 2019 r., 10:00
TOP Grzybno - bramy, drzwi i napędy na 100 lat
Szukasz rzetelnej i sprawdzonej firmy oferującej wysokiej jakości bramy, drzwi i napędy? Oferującej profesjonalny montaż i sprawdzony serwis? Wszystkie te oczekiwania spełni firma TOP z Grzybna autoryzowany serwis firmy Hörmann.

czwartek, 23 maja 2019 r., 10:00
Adam Kornacki z TVN Turbo poprowadzi Targi Motoryzacyjne w Galerii Metropolia!
Jesteś miłośnikiem motoryzacji? Kochasz nie tylko najnowsze modele samochodów i motocykli, ale także dobre klasyki? Śledzisz nowinki z branży? A może po prostu chcesz spędzić przyjemny czas pełen atrakcji ze swoją rodziną?

czwartek, 23 maja 2019 r., 09:45
Utrata zęba - co dalej?
Ząb można utracić na różne sposoby - poprzez działanie choroby, upadek, uderzenie. Niezależnie od sposobu, najbardziej istotny jest efekt - utracony ząb, który należy zrekonstruować lub zastąpić.

czwartek, 23 maja 2019 r., 09:12
BetClic Zakłady Bukmacherskie - co przygotowali dla polskich graczy w 2019?
Jak wiadomo wszystkim, którzy interesują się bukmacherką, niedawno na polski rynek powrócił francuski bukmacher BetClic. Należą oni do BetClic Everest Group, największej grupy hazardowej na świecie będącej spółką holdingową dla bet-at-home, Expekt, Everest i oczywiście opisywanej przez nas Grupy BetClik.

czwartek, 23 maja 2019 r., 09:08
Jak wybrać odpowiedni produkt z feromonami?
Choć dla niektórych nadal pozostają mrzonką z podręcznika uwodzenia dla nieudaczników, wpływ feromonów na ludzki organizm potwierdzają liczne badania naukowe. A ich współczesne zastosowania wykraczają daleko poza okazje do szybkiego podrywu.