poniedziałek, 18 czerwca 2018 r., 11:18
Ugo Projekt - idealne meble do kuchni na każdą kieszeń
Marzysz o nowoczesnej, pięknej, dobrze zaprojektowanej i funkcjonalnej kuchni? Szafie? Meblach do łazienki? Domu bądź biura? Sprawdź ofertę Ugo Projekt. Firma zajmuje się nie tylko projektowaniem i produkcją mebli, ale również sprzedażą okuć meblowych.

poniedziałek, 18 czerwca 2018 r., 10:40
Inwestycje pod klucz - od wykopu po wykończenie. Marbud z Sulęczyna zachęca do współpracy
Ci, którzy inwestują wiedzą, że o dobrego wykonawcę coraz trudniej. Współpraca z firmą, która najpierw wykona wykop, wyrówna teren, a później postawi i wykończy dom, czy halę, to duży atut przy mocno obciążonym rynku wykonawców. Marbud z Sulęczyna, to firma z dużym doświadczeniem, zatrudniająca wykwalifikowanych pracowników. Swoim klientom oferuje szeroki wachlarz usług remontowo - budowlanych. Od wykopów i niwelacji terenu rozpoczynając.

poniedziałek, 18 czerwca 2018 r., 10:25
Wakacje już w ten weekend! Planujesz wyjazd? Sprawdź, czy masz ważny przegląd!
Już niedługo rozpoczną się wyczekiwane od dawna wakacje, jeśli planujesz wyjazd to sprawdź w dowodzie, czy Twój samochód ma ważny przegląd. Jeśli nie, to odwiedź Stację Kontroli Pojazdów "Europak" w Dzierżążnie. Każdy klient, który zrobi przegląd rejestracyjny, otrzyma upominek gratis!

poniedziałek, 18 czerwca 2018 r., 10:13
Pamiętaj o przeglądzie komina i skorzystaj z pomocy ZUK "Kominiarz" s.c.
Okresowe czyszczenie przewodów kominowych, wentylacyjnych, dymowych i spalinowych, to obowiązek każdego właściciela budynku. Jak wynika z przepisów, powinniśmy robić to nawet cztery razy w roku. Niewywiązywanie się z obowiązku skutkować może nie tylko mandatami, ale przede wszystkim pożarami sadzy i uszkodzeniami komina. Warto zachować zdrowy rozsądek i skorzystać z profesjonalnych usług.

poniedziałek, 18 czerwca 2018 r., 09:37
Dwie osoby ranne w wypadku w Garczu
W niedzielne popołudnie doszło do wypadku w Garczu. Motocykl uderzył w volkswagena. Wskutek zderzenia do szpitala trafiły dwie osoby.

poniedziałek, 18 czerwca 2018 r., 08:53
Dla wspólnej przyjemności
Stacjonarne i internetowe sklepy erotyczne na stałe wpisały się już w polski krajobraz i w pewien sposób są efektem zmian w mentalności Polaków. Podążanie za tym, by strefa seksu w związku była istotna i satysfakcjonująca sprawia, że bez wstydu wybieramy ulubione gadżety takie jak na przykład zabawki erotyczne.

niedziela, 17 czerwca 2018 r., 23:43
Piłsudczycy wsparli Rodaków na Kresach
Kilkaset kilogramów różnych darów rodakom ze Wschodu przekazali członkowie okręgu kaszubsko-pomorskiego Związku Piłsudczyków RP. Zebrane dary były efektem świąteczno-wiosennej zbiórki prowadzonej w ramach akcji "Rodacy - Bohaterom".

niedziela, 17 czerwca 2018 r., 22:59
Świetne starty pływaków Cartusii na mistrzostwach województwa dzieci
Osiem medali, w tym dwa zdobyte w sztafecie drużynowej przywieźli młodzi pływacy Cartusii z Mistrzostw Województwa Pomorskiego Dzieci, które odbyły się w ramach Ogólnopolskich Drużynowych Mistrzostw Polski Dzieci 10-11 lat. W klasyfikacji drużynowej Cartusia uplasowała się na trzecim miejscu.

niedziela, 17 czerwca 2018 r., 18:53
OSP Goręczyno najlepsze w gminnym sporcie pożarniczym
18 zespołów członków czynnych oraz młodzieżowych drużyn pożarniczych rywalizowało w niedzielę o miano najsprawniejszej w gminie Somonino. Bezkonkurencyjni okazali się reprezentanci OSP Goręczyno, którzy w klasyfikacji generalnej niemal w każdej z kategorii stawali na najwyższym stopniu podium.

niedziela, 17 czerwca 2018 r., 18:00
X Olimpiada Sportowa Osób Niepełnosprawnych WTZ
7 czerwca 2018 Miechucinie, odbyła się X Olimpiada Sportowa Osób Niepełnosprawnych WTZ woj. Pomorskiego. W rywalizacji sportowej uczestniczyły zespoły, które reprezentowały warsztaty terapii zajęciowej.