poniedziałek, 12 marca 2018 r., 16:15
Policja udostępniła nagranie z napadu w Żukowie - sprawdź, czy rozpoznajesz sprawcę
Komenda Powiatowa Policji w Kartuzach udostępniła materiały wideo z czwartkowego napadu na placówkę bankową w Żukowie. Osoby, które mogą zidentyfikować sprawcę proszone są o kontakt z policją.

poniedziałek, 12 marca 2018 r., 13:18
Wirus wciąż atakuje - rekordowa liczba zachorowań na grypę w powiecie
Sezon zachorowań na grypę i przeziębienia trwa. Tylko w lutym w powiecie kartuskim odnotowano ponad 9.222 przypadków grypy i podejrzeń zachorowań na grypę lub ostre infekcje układu górnych dróg oddechowych. Sytuacja nie polepsza się. Tylko od 1 do 7 marca w powiecie odnotowano ponad 3.500 przypadków zachorowań.

poniedziałek, 12 marca 2018 r., 12:23
Policjanci apelują do kierowców w sprawie napadu w Żukowie
Poszukiwania sprawcy czwartkowego napadu na placówkę bankową w Żukowie trwają. W związku z tym, policjanci proszą o kontakt wszystkich kierowców, którzy mają w samochodach kamerki i w dniu napadu między godziną 13.45 a 14.30 przejeżdżali ulicami Książąt Pomorskich, Gdyńską lub Gdańską.

poniedziałek, 12 marca 2018 r., 11:33
Żukowo. Skradziono VW Golfa VI
W nocy z 10 na 11 marca w Żukowie skradziono VW Golfa VI. Osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje w tej sprawie, zaobserwowały coś niepokojącego w okolicy proszone są o kontakt.

poniedziałek, 12 marca 2018 r., 11:25
"Pięć Pudełek" sprawi, że: nie będziesz gotować, liczyć kalorii, szukać pomysłu na swoje menu
Pięć Pudełek Catering Dietetyczny zrodził się z pasji do dobrego i zdrowego jedzenia. Z pasji, która stała się sposobem na życie oraz siłą napędowa do promowania racjonalnego odżywiania i aktywnego stylu życia.

poniedziałek, 12 marca 2018 r., 10:46
Zwrot podatku VAT, a weryfikacja firmy
Osoby prowadzące działalność gospodarczą zastanawiają się, czy jego firma zostanie poddana weryfikacji, jeśli wystąpi on o zwrot VAT. W przypadku tego przedsiębiorcy nadwyżka jest wynikiem zakupu środka trwałego na dużą kwotę. Odpowiedzi udzielił ksiegowygdynia.pl.

poniedziałek, 12 marca 2018 r., 10:44
Ranking smartfonów, czyli najlepsze modele godne uwagi!
Telefon komórkowy, czyli urządzenie, bez którego nie wyobrażamy sobie życia we współczesnym świecie. Służy nie tylko do dzwonienia i pisania smsów, ale także do wysyłania maili, pracy zdalnej, szybkiego kontaktu ze znajomymi przez internet. Dziś jest bardzo mało telefonów, które nie zaoferowałby takich usług. Dodatkowo każdy z nich coraz śmielej wychodzi naprzeciw pasjonatom fotografii i osób, które są bardzo aktywne, a co za tym idzie - wymagają telefonu z solidną baterią, która wytrzyma dłużej niż jeden dzień.

poniedziałek, 12 marca 2018 r., 10:40
Gdzie można ukryć kamerę szpiegowską?
Przed tobą ważne spotkanie, od którego wiele zależy. Chcesz się do niego przygotować jak najlepiej. Czy oprócz odpowiednich dokumentów, zaopatrzysz się również w przyrządy szpiegowskie, a konkretnie kamerę szpiegowską? Dlaczego nie! Takie urządzenie możesz mieć zawsze przy sobie, ponieważ jest bardzo dyskretne. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że przyniesie to sporo korzyści.

poniedziałek, 12 marca 2018 r., 10:00
Największy wybór donic. Super ceny !!! Centrum Ogrodnicze Garden Life zaprasza
Donice ogrodowe to nieodzowny element wyposażenia każdego tarasu, balkonu czy ogrodu. Powinny spójnie pasować do stylu naszej przestrzeni, odpowiednio eksponować rośliny i zapewniać im prawidłowe warunki rozwoju.

niedziela, 11 marca 2018 r., 12:25
Oferta na miarę możliwości i potrzeb. Z Judytą Kroskowską o GOK-u w Sierakowicach
Z głową pełną pomysłów, ale świadoma rzeczywistości, w której będzie pracować. Judyta Kroskowska, nowa dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Sierakowicach, w rozmowie o tym, jak wyobraża sobie funkcjonowanie placówki.