wtorek, 16 maja 2017 r., 11:34
Siatkarki z Wieżycy w finale Mistrzostw Polski Młodziczek
Siatkarki GKS Wieżyca 2011 Stężyca zajęły drugie miejsce w półfinale mistrzostw Polski młodziczek w Aleksandrowie Łódzkim. Tym samym zawodniczki awansowały do finału rozgrywek i znalazły się w grupie ośmiu najlepszych zespołów w kraju.

poniedziałek, 15 maja 2017 r., 17:56
Międzynarodowy Dzień Rodziny w Kartuzach - radosne świętowanie na wspólnym pikniku
15 maja w wielu krajach na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Rodziny. Od dwóch lat z tej okazji organizowany jest również festyn w Kartuzach. Tegoroczna edycja odbyła się w poniedziałkowe popołudnie w Parku Solidarności.

poniedziałek, 15 maja 2017 r., 16:06
Udane starty zapaśników Cartusii w kadrze Polski i na Mistrzostwach LZS
Obfity w starty weekend mieli zapaśnicy GKS Cartusia Kartuzy. Aleksander Mielewczyk i Krzysztof Niklas zajęli wysokie miejsca na Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym. Obaj reprezentanci znaleźli się w pierwszej piątce. Pozostali zapaśnicy z kartuskiego klubu startowali w Mistrzostwach Polski LZS, zdobywając trzy medale.

poniedziałek, 15 maja 2017 r., 13:57
Wiosenne grillowanie w toku
Jak co roku z utęsknieniem czekaliśmy na prawdziwie ciepłe, majowe słońce. W końcu z przyjemnością możemy spędzić wolny czas poza czterema ścianami. Wszyscy doskonale wiemy jak wpływa przebywanie na świeżym powietrzu na nasz apetyt. Tak więc? …..... Czas na grillowanie!!!

poniedziałek, 15 maja 2017 r., 13:43
50-latek z zarzutem zabójstwa 47-letniej kobiety
Nawet dożywocie grozi 50-letniemu mężczyźnie, którzy w sobotnie popołudnie zadał śmiertelny cios nożem swoje 47-letniej konkubinie. Mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa. Prokuratura będzie wnioskować o jego tymczasowy areszt.

poniedziałek, 15 maja 2017 r., 13:43
Kamil Mateja triumfował na FEN 17 Baltic Storm
Kamil Mateja wygrał pojedynek na gali Fight Exclusive Night w kickboxingu. Zawodnik PCNP Rebelii skrzyżował rękawice z Alanem Kwiecińskim, dwukrotnym wicemistrzem świata w K1. Dzięki zwycięstwu zapewnił sobie kontrakt na kolejne walki.

poniedziałek, 15 maja 2017 r., 12:09
Naprawa może Cię sporo kosztować - zobacz, dlaczego warto mieć to ubezpieczenie
Nowoczesny i skomputeryzowany samochód to większy komfort i bezpieczeństwo, ale także częstsze i droższe wizyty u mechanika. W przypadku niektórych samochodów powiedzieć, że naprawa szyby w aucie nie należy do najtańszych, to jak powiedzieć, że na zakup mieszkania w centrum Warszawy nie każdy może sobie pozwolić, albo że smog to zjawisko wyłącznie teoretyczne. Słowem - gigantyczne niedopowiedzenie.

poniedziałek, 15 maja 2017 r., 12:06
Jaki dom będzie dla nas lepszy? Nowoczesny czy tradycyjny?
Planujemy wybudować dom, ale wiemy, że zanim to zrobimy, czeka nas kwestia wyboru projektu. I tu właśnie trzeba się zastanowić nad tym, jakie budynki nas interesują, czy bardziej nowoczesne, które są coraz bardziej popularne, a może jednak ważniejsza jest dla nas tradycja?

poniedziałek, 15 maja 2017 r., 12:04
Jak powinna wyglądać dobra ulotka?
Mogłoby się wydawać, że w erze zaawansowanych technologii standardowe rozwiązania marketingowe nie mają już żadnych zastosowań. Fakt, można z nich korzystać doraźnie, ale budowanie na nich swojej strategii marketingowej to prosta droga do porażki. Takie założenie jest jednak bardzo błędne. Całe mnóstwo narzędzi reklamowych które wydają się nam dziś zbyt "proste" może przynieść doskonałe efekty, jeśli wykorzystamy je w odpowiedni sposób.

poniedziałek, 15 maja 2017 r., 12:01
Letnia Giełda Mam w Kartuzach już 3 czerwca! Ruszyły zapisy
3 czerwca w Szkole Podstawowej nr 1 w Kartuzach już po raz siódmy odbędzie się wielka Giełda Mam. Impreza jest okazją do tego, by przejrzeć szafy przed sezonem letnim i pozbyć się zbędnych akcesoriów i zabawek oraz ubranek, z których już wyrosły pociechy. Mamy, które chciałyby wziąć udział w giełdzie już mogą się zapisywać.