poniedziałek, 19 czerwca 2017 r., 11:57
Żybko - pomoc drogowa 24/7 na terenie kraju i Europy
Najnowocześniejszy sprzęt, szeroki zakres prowadzonych napraw i usług, wykwalifikowany zespół, Profesjonalna pomoc drogowa na terenie całego kraju i Europy oraz strzeżony parking - to Auto Serwis Żybko z Grzybna. Zaufaj profesjonalistom i sprawdź ich ofertę.

poniedziałek, 19 czerwca 2017 r., 11:18
Miechucino. IX Olimpiada Sportowa Osób Niepełnosprawnych
W Zespole Szkół w Miechucinie odbyła się IX Olimpiada Sportowa Osób Niepełnosprawnych województwa Pomorskiego. Do rywalizacji przystąpiło łącznie 112 zawodników, reprezentujących 14 drużyn. W tym roku zwycięstwo odniósł WTZ Bytów. W zawodach brać udział mogły wszystkie chętne niepełnosprawne osoby. Celem olimpiady było upowszechnianie sportu i rekreacji wśród osób niepełnosprawnych, poprzez udział w rywalizacji sportowej.

poniedziałek, 19 czerwca 2017 r., 10:25
Kartuska Pływalnia Neczk zatrudni ratowników wodnych
Kartuska Pływalnia NECZK poszukuje ratowników wodnych do pracy na pływalni na umowę o pracę od 1 sierpnia 2017.

poniedziałek, 19 czerwca 2017 r., 09:09
Dwa medale Diany na III Rundzie Pucharu Polski w Zielonej Górze
W pierwszy weekend czerwca w Zielonej Górze odbyła się III Runda Pucharu Polski. W zawodach wzięły udział trzy zawodniczki KS LOK ,,Dziesiątki" z Kartuz. Diana Malotka-Trzebiatowska odnotowała tam kolejne sukcesy - ustrzeliła dwa medale - złoty z karabinka pneumatycznego i brązowy karabinka sportowego 3x20.

poniedziałek, 19 czerwca 2017 r., 09:05
Szukasz wysokiej jakości ogrodzeń? Sprawdź ofertę Limexu
Limex to sprawdzony, polski producent ogrodzeń. Wytwarza wysokiej jakości siatki powlekane lub ocynkowane, a także słupki ogrodzeniowe. Zdobyte przez blisko ćwierć wieku doświadczenie, uplasowało przedsiębiorstwo w ścisłej czołówce producentów szerokiej gamy siatek ogrodzeniowych i słupków. Zapoznaj się z ofertą firmy i znajdź najlepsze dla siebie rozwiązanie, w przystępnej cenie.

niedziela, 18 czerwca 2017 r., 23:35
Wędkarskie święto dzieci z żukowskim kołem Gryf
W pierwszy weekend czerwca członkowie koła wędkarskiego nr 82 Gryf Żukowo spotkali się, by tradycyjnie zawodami uczcić Dzień Dziecka. Z tej okazji rozegrali zawody w dyscyplinie spławikowej w kategoriach junior i senior.

niedziela, 18 czerwca 2017 r., 22:48
Zawody sportowo-pożarnicze w Chmielnie - wśród członków czynnych najlepsi druhowie z Miechucina
W niedzielę na stadionie gminnym w Chmielnie o miano najsprawniejszej jednostki rywalizowało 18 zespołów członków czynnych oraz młodzieżowych drużyn pożarniczych. W klasyfikacji generalnej członków czynnych najlepsze było OSP Miechucino.

niedziela, 18 czerwca 2017 r., 21:15
Warzenko. Jubileuszowy piknik rodzinny z atrakcjami dla uczestników w każdym wieku
Piknik zorganizowano po raz piąty. W tegorocznym programie czterogodzinnej imprezy były propozycje zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Najmłodsi mogli cieszyć się udziałem w wielu konkursach, które kończyły się słodkimi nagrodami. Mogły też bez limitu korzystać z karuzeli i dmuchanej zjeżdżalni. Strażacy prezentowali sprzęt pożarniczy, a panie z KGW zadbały o słodki poczęstunek.

niedziela, 18 czerwca 2017 r., 12:59
Skład węgla Intrans w Kartuzach - opał w dobrej cenie
Okres letni to najlepszy czas na zakup opału - jest teraz suchszy i można go nabyć w korzystniejszych cenach. Sprawdź ofertę kartuskiego składu opału firmy Intrans - zaopatrz się w opał teraz, a sporo zaoszczędzisz.

sobota, 17 czerwca 2017 r., 18:22
Przodkowo. VW Golf uderzył w drzewo - ranny kierowca
65-letni mężczyzna śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego został przetransportowany do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło w sobotnie popołudnie w Przodkowie. VW Golf uderzył tam w drzewo.