piątek, 18 stycznia 2019 r., 10:05
30-latka trafiła do szpitala po zatruciu tlenkiem węgla
Jest niezwykle niebezpieczny - nie da się go wyczuć ani zobaczyć. Zatrucie tlenkiem węgla, potocznie zwanym czadem może doprowadzić do śmierci. W czwartek strażacy interweniowali w związku z ulatnianiem się tej substancji w Chwaszczynie. Do szpitala trafiła jedna osoba.

piątek, 18 stycznia 2019 r., 10:00
21-dniowe fit wyzwanie: jedz, chudnij i zgarnij pieniądze
Wyzwanie z Klubem Zdrowego Stylu Życia "Apetyt na Zdrowie" w Galerii na Wzgórzu w Kartuzach to 21 dni wsparcia, motywacji i odpowiedniej strategii, żeby osiągnąć NOWĄ, LEPSZĄ WERSJĘ SIEBIE! Nie dość tego, że będziemy zdrowsi, szczuplejsi i osiągniemy zgrabną sylwetkę to można zgarnąć pieniądze w formie nagrody. Starujemy 21/01 dołącz do nas! Zostały jeszcze 4 wolne miejsca.

czwartek, 17 stycznia 2019 r., 21:00
Wypoczynek wyniesiony na wyższy poziom, czyli systemy modułowe do zadań specjalnych
Salon to miejsce, które projektujesz z nastawieniem na codzienny relaks i wypoczynek. Czasy niewygodnych kanap już dawno się skończyły, ustępując miejsca nowoczesnym, pięknym i praktycznym systemom modułowym. W obliczu tak wielkiej zmiany postanowiliśmy przybliżyć nieco możliwości, jakie przygotowała branża meblarska. Oto kilka wskazówek.

czwartek, 17 stycznia 2019 r., 12:58
Najlepsi polscy komicy wystapią w Kartuzach.
Nie znasz jeszcze stand-upu? Walaszczak, Banaś i Puzyr - jeśli nic nie mówią Ci wymienione nazwiska to przyjdź w poniedziałek do Disco Club Rampa i przekonaj się, że jest to ogromna porcja znakomitej rozrywki. Nie ma lepszej imprezy stand-upwej w okolicy, dzięki której możesz zobaczyć to co w polskim stand-upie najlepsze.

czwartek, 17 stycznia 2019 r., 12:52
Czekamy na życzenia dla babć i dziadków
W przyszłym tygodniu świętować będziemy Dni Babci i Dziadka. Z tej okazji, tak jak w latach poprzednich zachęcamy do złożenia życzeń na naszych łamach. Przesyłajcie do naszej redakcji zdjęcia dziadków i wnucząt i złóżcie życzenia na łamach kartuzy.info.

czwartek, 17 stycznia 2019 r., 12:11
Sierakowice. Granty na edukację i sport dla NGO przyznane
Sierakowicki samorząd rozstrzygnął konkurs ofert dla organizacji pozarządowych w zakresie kultury fizycznej, sportu i rekreacji oraz nauki, edukacji, oświaty i wychowanie. Te dwa obszary dofinansowane zostaną łączną kwotą 627.220 zł.

czwartek, 17 stycznia 2019 r., 10:05
Atom Goręczyno wiceliderem Somonińskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej
W sobotę odbyła się ósma kolejka spotkań Somonińskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej. Atom Goręczyno wygrał mecz z Gruntcase Żukowo o tytuł wicelidera grupy.

czwartek, 17 stycznia 2019 r., 10:00
Stacja Orion w Kobysewie - wysokiej jakości olej opałowy w dobrej cenie
Stacja Orion w Kobysewie zajmuje się m.in. sprzedażą hurtową i detaliczną oleju opałowego. Zapatrując się w olej w Orionie zyskasz gwarancję tego, że kupujesz najwyższej jakości produkt w najkorzystniejszej cenie. Teraz ceny oleju możesz sprawdzić również on-line.

środa, 16 stycznia 2019 r., 20:00
Gdzie nocować w Warszawie?
1,7-milionowa Warszawa, jak na stolicę przystało, jest jednym z kluczowych celów podróżniczych w kraju. Odwiedzają ją nie tylko turyści z Polski, ale i zza granicy, których przybywa z roku na rok.

środa, 16 stycznia 2019 r., 19:47
Czym są legalne zakłady bukmacherskie w Polsce?
Taka już natura człowieka, że lubi się zakładać. Łącząc to z pasją do śledzenia rozgrywek sportowych, dostajemy rzesze fanów rozmaitych dyscyplin, którzy wykorzystują swoją wiedzę na temat dalej ligi, drużyny czy zawodnika do poprawnego typowania wyników. Jest to forma hazardu, co niekoniecznie oznacza, że granie u bukmachera jest czymś niezgodnym z prawem. Legalne firmy bukmacherskie w Polsce istnieją i są bardzo popularne, a przy tym granie u takich buków nie jest niczym niebezpiecznym. Oczywiście każdy gracz musi być pełnoletni i powinien znać umiar, lecz w najmniejszym stopniu nie łamiemy przy tym prawa.