sobota, 17 czerwca 2017 r., 11:03
Młodzi piłkarze ręczni GKS Żukowo najlepsi na turnieju w Mielnie
Młodzi żukowscy szczypiorniści wzięli udział w XI Międzynarodowym Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców o Puchar Burmistrza Mielna. Rywalizowali w nim uczniowie klas piątych ze szkół podstawowych z różnych zakątków Polski. Zawodnicy GKS Żukowo spisali się fantastycznie - rozgromili wszystkich przeciwników i zdobyli I miejsce

sobota, 17 czerwca 2017 r., 10:02
Uczniowie sierakowickiego ZSP zwyciężyli w ogólnopolskim konkursie "Deutsch Hat Klasse"
Grupa uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach odniosła sukces w ogólnopolskim konkursie "Deutsch hat Klasse" organizowanym przez Goethe Institut. W jego ramach młodzież sama odmieniła wygląd swojej sali do języka niemieckiego. Ciężka praca uczniów dała wspaniałe efekty - na 96 szkół z całej Polski, które wzięły udział w projekcie, sierakowicki ZSP okazał się najlepszy.

piątek, 16 czerwca 2017 r., 17:13
Rowerem do ślubu - Natalia i Robert pojechali... ku nowej drodze życia
Takiego ślubu w Kartuzach chyba jeszcze nie było. Para Młoda wraz z barwnym orszakiem weselnym przyjechała do Urzędu Miejskiego w Kartuzach na rowerach. Świeżo poślubioną parę połączyła właśnie miłość do jednośladów. Mowa o założycielach Stowarzyszenia Rowerowe Kaszuby - Robercie Lewandowskim i Natalii Bobrowskiej, która jest jednocześnie naszą redakcyjną koleżanką.

piątek, 16 czerwca 2017 r., 12:52
Modra Sobóta: dziczyzna, gęsina i wiele innych przepyszności
Nowi właściciele zapraszają Państwa serdecznie do nowej, klimatycznej Restauracji "Modra Sobótka" w Ręboszewie k/Kartuz (6 km - droga wojew. Nr 228 Kartuzy - Bytów).

piątek, 16 czerwca 2017 r., 12:16
Glincz. Rowerzysta potrącony przez samochód. Jest w stanie ciężkim
Helikopterem LPR przetransportowano do szpitala rowerzystę, który ucierpiał wskutek zderzenia z samochodem osobowym, do którego doszło w w Glinczu. Mężczyzna jest w ciężkim stanie.

piątek, 16 czerwca 2017 r., 11:04
Kosmetyków naturalnych drogocenna moc
Moc niesamowitych właściwości płynących z serca natury odkrywamy coraz częściej. To bowiem, co naturalne, staje się pożądane i bardzo atrakcyjne - i to nie tylko dla osób, które dużo wiedzą o trendach w nowoczesnej kosmetologii, ale dla tych, którzy po prostu lubią eksperymentować i nie chcą decydować się na zakup produktów o nieznanym i często nie w pełni bezpiecznym dla zdrowia, składzie.

piątek, 16 czerwca 2017 r., 10:00
Za nami kolejna edycja Igrzysk Młodzieży w Sierakowicach
Na stadionie w Sierakowicach od 7 do 9 czerwca rozgrywano XVIII Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej, w których udział wzięli uczniowie jedenastu szkół podstawowych oraz pięciu gimnazjów z terenu całej gminy Sierakowice. W programie trzydniowych zawodów znalazły się konkurencje lekkoatletyczne oraz gry zespołowe.

piątek, 16 czerwca 2017 r., 09:57
Pożyczka - co warto wiedzieć przed podpisaniem umowy?
Najpopularniejszymi pożyczkami są dzisiaj niewątpliwe chwilówki udzielane przez internet. Według reklamujących je haseł można je otrzymać bez zbędnych formalności i to w ciągu zaledwie kilkunastu minut. Ale jak dokładnie wygląda procedura udzielania takiej pożyczki? Czy rzeczywiście jest tak prosta i szybka? Na te i inne pytania związane z zaciąganiem pożyczek online spróbujemy odpowiedzieć w niniejszym artykule.

piątek, 16 czerwca 2017 r., 08:59
Sukces zespołu School Life z Kiełpnia
Grupa School Life z Zespołu Szkół w Kiełpinie zdobyła drugie miejsce w Wojewódzkim Konkursie Muzycznym " Polska - moje miejsce, mój kraj", który w maju odbył się w Gdańsku. Wzięło w nim udział aż 400 wykonawców z całego Pomorza.

piątek, 16 czerwca 2017 r., 07:50
Połęczno. Busem w drzewo - ranny kierowca
W czwartkowe popołudnie służby ratunkowe interweniowały na trasie Egiertowo-Nowa Karczma. Kierujący busem wypadł tam z trasy i rozbił się na przydrożnym drzewie. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala.