niedziela, 5 sierpnia 2018 r., 20:22
Za nami kolejny "bezpieczny festyn" w Chmielnie
W niedzielę chmieleński stadion na kilka godzin zmienił się w strażacko-policyjne miasteczko. Odbyła się tam jubileuszowa, piętnasta już edycja festynu "Wspólnie - Bezpieczne Chmielno". Impreza jest okazją do tego, by lepiej poznać zawód policjanta i strażaka oraz przekonać się, jak na co dzień wygląda ich praca.

niedziela, 5 sierpnia 2018 r., 18:45
Na podbój świata, na dwóch kółkach
15 państw zwiedzonych rowerem, kilkanaście tysięcy przejechanych kilometrów, setki godzin spędzonych samotnie na rowerze. Mowa o Pawle Serkowskim, który wykorzystał ostatnie kilka lat oddając się rowerowej pasji.

niedziela, 5 sierpnia 2018 r., 10:20
Skład opału Intrans w Kartuzach - dobrej jakości opał w korzystnej cenie
Przedsiębiorstwo Intrans to firma, która prowadzi w Kartuzach skład opału, jednak w swojej ofercie ma nie tylko sprzedaż jego różnych gatunków, ale też inne usługi. To znajdziesz również dobrej jakości czarnoziem do ogrodu. Sprawdź szczegóły.

sobota, 4 sierpnia 2018 r., 19:42
Rozpoczęło się Ostrzyckie Lato 2018
W sobotnie popołudnie na parkingu w Ostrzycach rozpoczęła się tegoroczna edycja sztandarowej imprezy letniej gminy Somonino. Podczas Ostrzyckiego Lata na mieszkańców i turystów czekają dwa dni zabawy i wspólnej biesiady.

sobota, 4 sierpnia 2018 r., 19:24
Nad Kaszubami znów mogą przejść burze - wydano ostrzeżenia
W sobotni wieczór i nocą z soboty na niedzielę nad Kaszubami znów mogą przejść burze. W związku z prognozami Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie I stopnia.

piątek, 3 sierpnia 2018 r., 22:13
Lisie Jamy. Audi wypadło z trasy i dachowało
Dwóch młodych mężczyzn zostało poszkodowanych wskutek zdarzenia, do którego doszło w piątkowy wieczór na trasie Szklana-Długi Kierz. Audi wypadło tam z trasy i dachowało na polu.

piątek, 3 sierpnia 2018 r., 11:39
Trwa burzenie dawnej rampy przy dworcu kolejowym w Kartuzach
W ciągu najbliższych kilku dni sąsiadujący z nowym dworcem kolejowym stary budynek rampy kolejowej zniknie. W piątek rano rozpoczęło się wyburzanie go. W jego miejscu niebawem znajdować się będą zatoczki autobusowe.

piątek, 3 sierpnia 2018 r., 10:52
Za kierownicą mimo dożywotniego zakazu i po użyciu alkoholu
Wsiadł za kierownicę mimo dożywotniego zakazu prowadzenia pojazdów i po użyciu alkoholu. Dalszą jazdę udaremnili mu policjanci.

piątek, 3 sierpnia 2018 r., 10:40
Ostrzyce. Zderzenie dostawczego fiata z audi
W czwartkowe popołudnie doszło do kolizji przy budowanej ścieżce rowerowej w Ostrzycach. Dostawczy fiat zderzył z audi. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

piątek, 3 sierpnia 2018 r., 10:05
Korzyści wynikające z marketingu szeptanego
Marketing szeptany to opcja reklamy, która dociera bezpośrednio do klienta. Praktycznie nie ma ograniczeń co do reklamowanych produktów, lub firm. W internecie jest wiele tematycznych miejsc, za pośrednictwem których dotrzeć można do docelowej grupy osób, aby się rozreklamować.