środa, 10 października 2018 r., 11:00
Wyjeżdżasz zagranicę - sprawdź jaką ochronę musi mieć Twoje auto
Niezależnie od tego, czy wyjeżdżasz zagranicę w celach rekreacyjnych, czy biznesowych, powinieneś się dobrze przygotować do podróży. Pamiętaj nie tylko o bagażach i sprawdzeniu sprawności auta, ale również o ubezpieczeniach. W poniższym artykule wyjaśniamy, jakie polisy trzeba i warto mieć ze sobą zagranicą.

środa, 10 października 2018 r., 10:44
"Pięć Pudełek" sprawi, że nie będziesz gotować, liczyć kalorii, szukać pomysłu na swoje menu
Pięć Pudełek Catering Dietetyczny zrodził się z pasji do dobrego i zdrowego jedzenia. Z pasji, która stała się sposobem na życie oraz siłą napędowa do promowania racjonalnego odżywiania i aktywnego stylu życia.

środa, 10 października 2018 r., 10:10
Gmina Somonino zasługuje na więcej - KWW Wspólnota dla Gminy
Gmina SOMONINO - gminą, która łączy, a nie dzieli, która zbliża ludzi dla osiągnięcia wspólnego celu, która się nie zamyka. Gminą, w której potrzeby każdego człowieka brane są pod uwagę i wysłuchane. Gminą, która w zbliżającym się nowym budżecie unijnym może pozyskać środki m.in. na drogi i infrastrukturę i która zadba o rozwój lokalnej gospodarki, turystyki oraz naprawi niełatwą sytuację finansową.

środa, 10 października 2018 r., 08:51
Gościniec Malinówka - Mistrz Smaku 2018
W samym sercu Szwajcarii Kaszubskiej, malowniczo położone wśród jezior, pagórków i lasów, znajduje się miejsce wyjątkowe. Wyborna kuchnia, przytulne wnętrza, fantastyczna obsługa i zjawiskowe widoki - to tylko niektóre z zalet Gościńca Malinówka w Krzesznej. Każdy kto gościł tu raz, wraca z przyjemnością. Przy restauracji i pensjonacie, działa też "Malinowy Raj" - nowa, piękna sala bankietowa na 130 osób - idealna na wesela i różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, a także przystosowana do szkoleń i konferencji.

wtorek, 9 października 2018 r., 19:28
Policyjny pościg za motocyklem. Kierującemu grozi 5 lat więzienia
Kara nawet pięciu lat pozbawienia wolności grozi 32-letniemu motocykliście, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej i podjął próbę ucieczki. Okazało się, że kierował motocyklem mimo cofniętych uprawnień.

wtorek, 9 października 2018 r., 15:12
Przodkowo. Uroczyste otwarcie biblioteki po kompleksowej modernizacji
Biblioteka Publiczna w Przodkowie od dawna borykała się z ciasnotą. Mieszkańcy nie tylko przychodzą wypożyczać książki, ale dla nich placówka organizuje mnóstwo imprez. Odbywają się tam liczne konkursy, spotkania i imprezy okolicznościowe. Wówczas czytelnia pękała w szwach. Po modernizacji nie ma już tego problemu. W poniedziałkowe popołudnie odbyło się uroczyste przecięcie wstęgi.

wtorek, 9 października 2018 r., 14:24
Przyjaźń. Na rowerach uczcili 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości
Około czterdziestu osób w niedzielne popołudnie wzięło udział w Kaszubskiej Paradzie Rowerowej, która towarzyszyła finałowi cyklu Kaszuby Biegają i ostatnim biegu w jego ramach w Przyjaźni. Wydarzenie wpisało się również w obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

wtorek, 9 października 2018 r., 13:54
Debata z kandydatami na burmistrza Żukowa - zobacz relację!
Za nami debata wyborcza z udziałem kandydatów na burmistrzów. Pretendenci do objęcia najważniejszego stanowiska w gminie Żukowo zmierzyli się z pytaniami dziennikarzy, mieszkańców, jak również mieli okazję zadać pytanie swojemu kontrkandydatowi.

wtorek, 9 października 2018 r., 11:13
Najmodniejsze obuwie na jesień! Poznaj nasze typy!
Nowy sezon rozpoczęty, a my już teraz możemy oznaczyć nasze typy -HITY tego sezonu. Botki i kozaki to jednak zdecydowani liderzy, jeśli mówimy o trendach obuwniczych. Jednak jak wiemy, ile osób tyle gustów i nie zawsze są one ostateczną opcją.

wtorek, 9 października 2018 r., 10:50
Skład opału Węglopol w Kartuzach - wysoka jakość w atrakcyjnych cenach
W składzie firmy Węglopol na Burchardztwie w Kartuzach znaleźć można wysokiej jakości drewno opałowe, kominkowe i węgiel w korzystnych cenach. Warto zaplanować zakup opału na zimę w okresie letnim, gdyż w tym czasie ceny są niższe.