poniedziałek, 9 września 2019 r., 21:32
Jak schudnąć przy siedzącym trybie życia?
Każdy z nas chciałby móc pochwalić się szczupłą sylwetką, ale tylko niewielki odsetek ma taką możliwość. Coraz więcej osób prowadzi siedzący tryb życia. Praca w biurze, jazda autem oraz odpoczynek w domu. Ciężko w XXI wieku znaleźć chwilę na aktywność fizyczną. Więc jak schudnąć przy siedzącym trybie życia, żeby przez długie lata cieszyć się atrakcyjną sylwetką?

poniedziałek, 9 września 2019 r., 18:51
Borowo. Zderzenie dwóch aut - dwie osoby poszkodowane
Do groźnego wypadku w poniedziałkowe popołudnie doszło w Borowie na drodze wojewódzkiej 211. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. W wyniku wypadku zostały poszkodowane dwie osoby, które przetransportowane do szpitala.

poniedziałek, 9 września 2019 r., 13:49
Przegrana Cartusii 1923 z Gryfem Słupsk 2:3
W sobotnie przedpołudnie, po niezwykle emocjonującym spotkaniu Cartusia 1923 Kartuzy, uległa na własnym boisku Gryfowi Słupsk 2:3 (1:1). Była to pierwsza porażka podopiecznych Błażeja Adamusa, po serii pięciu zwycięstw.

poniedziałek, 9 września 2019 r., 12:00
Medalowy początek sezonu zapaśników Cartusii
Pięć złotych, cztery srebrne i cztery brązy to dorobek medalowy ekipy Cartusii w zawodach otwarcia drugiej części sezonu zapaśniczego. Podopieczni Bartłomieja Pryczkowskiego i Marcina Dobka w klasyfikacji drużynowej zajęli drugie miejsce.

poniedziałek, 9 września 2019 r., 11:34
22-latek kierował fiatem bez uprawnień i promilami
W niedzielny poranek policjanci udaremnili dalszą jazdę kierującemu fiatem. 22-latek nie tylko nie posiadał uprawnień do kierowania, ale poddany badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzy wydmuchał około 1,8 promila.

poniedziałek, 9 września 2019 r., 11:15
Żukowo. Zderzenie trzech pojazdów - dwoje dzieci trafiło do szpitala
W sobotnie popołudnie służby interweniowały w Żukowie, gdzie doszło do wypadku drogowego. Kierujący VW Transporterem najechał tam na tył mitsubishi, a to siłą odrzutu uderzyło w VW Beetle. Wskutek zdarzenia do szpitala przetransportowano dwoje dzieci.

poniedziałek, 9 września 2019 r., 11:02
Trzy osoby zatrzymane z amfetaminą i kokainą
W miniony weekend policjanci zatrzymali aż trzy młode osoby, które miały przy sobie środki odurzające. Zatrzymani w Kosach 25-latką i 22-latek posiadali amfetaminę i kokainę, z kolei ujęty w Sierakowicach 21-latek miał przy sobie amfetaminę.

poniedziałek, 9 września 2019 r., 10:50
Nowe formy rekrutacji. Węgierski start-up wchodzi na polski rynek
MatchMaker to określenie zajęcia, które ma zrewolucjonizować polski rynek pracy. Co dobrego przyniesie dla naszych przedsiębiorców? Czy jest to również nowa perspektywa dla wszystkich tych, którzy chcą się rozwijać w branży HR? Czym jest Talentuno?

poniedziałek, 9 września 2019 r., 10:00
DOTACJA 5000 złotych, ulga podatkowa do montażu instalacji fotowoltaicznej. Okres zwrotu z inwestycji w fotowoltaikę coraz krótszy!
Podwyżki cen energii elektrycznej są już oficjalnie ogłoszone. W jaki sposób spowodować by nie odczuć tych rosnących kosztów, a wręcz się z nich ucieszyć? Odpowiedź jest prosta - Fotowoltaika! To nowoczesna instalacja do wytwarzania w ekologiczny sposób energii elektrycznej, a wszystko to dzięki zamontowanym modułom fotowoltaicznym, które przetwarzają promieniowanie słoneczne w darmowy prąd elektryczny dla naszego domu.

poniedziałek, 9 września 2019 r., 10:00
Kuchnia twoich marzeń w świetnej cenie - sprawdź ofertę Ugo Projekt
Marzysz o nowoczesnej, pięknej, dobrze zaprojektowanej i funkcjonalnej kuchni? Szafie? Meblach do łazienki? Domu bądź biura? Sprawdź ofertę Ugo Projekt. Firma zajmuje się nie tylko projektowaniem i produkcją mebli, ale również sprzedażą okuć meblowych.