wtorek, 9 października 2018 r., 10:39
Ocieplenie poddasza pianką poliuretanową - rozwiązanie do każdego domu
Ocieplenie poddasza pianką poliuretanową - rozwiązanie do każdego domu. Odpowiednio wykonana izolacja cieplna poddasza jest niezbędna. Zwłaszcza gdy mieszkańcy domu zaczynają zauważa utratę ciepła i energii. Nieocieplony dach powoduje aż 35-procentowe ubytki energii, co przekłada się na komfort życia. Jednym z materiałów, które doskonale nadają się do izolacji cieplnej, jest pianka poliuretanowa. Sprawdź, kiedy warto ją zastosować i jakich korzyści możesz się spodziewać.

wtorek, 9 października 2018 r., 10:30
Legalni bukmacherzy w Polsce
Zakłady sportowe to popularna rozrywka, ale także sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy i okazja do przeżycia dodatkowej porcji emocji towarzyszącej naszemu ulubionemu sportowemu wydarzeniu. Warto jednak zwrócić uwagę na to, aby wrażenia związane z obstawianiem kuponu były jedynymi, jakie nam będą towarzyszyć - granie z nielegalnym operatorem to nie tylko stres, ale także ryzyko bliskiego i niekoniecznie przyjemnego spotkania z urzędem skarbowym.

wtorek, 9 października 2018 r., 10:24
Porządne rękawice taktyczne w dobrej cenie
Planując zakup rękawic taktycznych zdecydowanie warto od razu odrzucić propozycje niesprawdzonych producentów, które kuszą nieświadomych klientów niskimi cenami.

poniedziałek, 8 października 2018 r., 14:47
Mezowo. Sprawca napadu wciąż na wolności
Prokuratura wszczęła śledztwo, a funkcjonariusze Policji wciąż prowadzą działania mające na celu ustalenie i zatrzymanie mężczyzny, który w niedzielne przedpołudnie dokonał rozboju na ekspedientkę sklepu w Mezowie. Ukradł pieniądze, papierosy oraz zeszyt dłużników.

poniedziałek, 8 października 2018 r., 14:36
Debata z kandydatmi na burmistrza Kartuz. Zobacz relację!
Za nami debata wyborcza z udziałem kandydatów na burmistrzów. Pretendenci do objęcia najważniejszego stanowiska w gminie Kartuzy zmierzyli się z pytaniami dziennikarzy, mieszkańców, jak również będą mieli okazję zadać pytanie swojemu kontrkandydatowi.

poniedziałek, 8 października 2018 r., 14:23
Wypadek w Tuchlinie - dwie osoby w szpitalu
Dwie osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło w nocy z soboty na niedzielę w Tuchlinie.

poniedziałek, 8 października 2018 r., 14:15
Dwie kolizje spowodowane przez nietrzeźwych kierujących
W weekend na drogach powiatu kartuskiego doszło do dwóch kolizji spowodowanych przez nietrzeźwych kierujących. Na szczęście, choć jazda pod wpływem alkoholu mogła skończyć się tragicznie, nikomu nic się nie stało.

poniedziałek, 8 października 2018 r., 14:02
Donald Tusk złożył wizytę w Szkole Podstawowej w Chmielnie
15 października Szkoła Podstawowa w Chmielnie świętować będzie jubileusz 200-lecia swojego istnienia. Z tej okazji placówkę w poniedziałek odwiedził szczególny gość - Przewodniczący Rady Europejskiej - Donald Tusk, który wcześniej wielokrotnie Chmielno odwiedzał i przyczynił się m.in. do powstania tamtejszej hali sportowej.

poniedziałek, 8 października 2018 r., 13:00
Czeczewo. Sołtysuję, bo mam potrzebę służenia mieszkańcom
Na ostatnim wrześniowym zebraniu wiejskim po raz kolejny wybrano Zofię Toporek na sołtysa i to jednogłośnie. Od tego momentu rozpoczęła się jej czwarta już kadencja. Pełni też funkcję naczelnika kobiecej drużyny OSP. Od dzieciństwa zajmowała się pracą na roli, bez której nie wyobraża sobie życia. Kocha zwierzęta. Jej ulubieńcem jest czworonożny przyjaciel Lucek.

poniedziałek, 8 października 2018 r., 11:39
Sulęczyno. 200 mieszkańców bawiło się na dorocznym Dniu Seniora
W czwartek w Ośrodku Szkoleniowo-Rehabilitacyjnym Ostrów Mausz odbyły się doroczne obchody Dnia Seniora. W uroczystości wzięło udział około 200 osób. Nie zabrakło poczęstunku, długich rozmów w gronie znajomych, a także seniorzy mieli możliwość skorzystać z badań poziomu cukru we krwi, porad dietetyków i innych specjalistów.