wtorek, 5 grudnia 2017 r., 10:03
Jedna osoba ranna w wypadku w Połęczynie
51-letni mężczyzna trafił do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło we wtorkowy poranek w Połęczynie. Jego samochód uderzył w drzewo.

wtorek, 5 grudnia 2017 r., 10:00
Jak wybrać farbę do łazienki?
Farba łazienkowa ma za zadanie chronić ściany pomieszczenia przed wpływem specyficznego mikroklimatu. Poszukujemy zatem wyrobu tworzącego powłoki odporne na wilgoć oraz ścieranie. Podpowiadamy, jak wybrać farbę do łazienki i stworzyć swoją prywatną strefę relaksu.

wtorek, 5 grudnia 2017 r., 09:51
Sezonowość sprzedaży online a Google Trends
Każda działalność zarobkowa, która opiera się na sprzedaży, nieważne czy produktów, czy usług cechuje się sezonowością. W skrócie oznacza to, że można wyróżnić okresy charakteryzujące się zauważalnym wzrostem przychodów ze sprzedaży oraz takie, w których sprzedaż zwyczajnie maleje. Istnieje zaledwie wąska grupa dóbr na które popyt jest względnie stały.

wtorek, 5 grudnia 2017 r., 09:47
W poszukiwaniu trendów
Styl ulicy czy też dopełniając casual ma swoje prawa i ograniczenia. Może dlatego najlepiej czują się w nim młodzi ludzie, którzy odważnie kreują wizerunek i co najważniejsze, pozwalają sobie na nieszablonowość. Moda jako taka i wśród młodych i dojrzałych pełni bardzo ważną funkcję. Jest pewnym wyznacznikiem pochodzenia, zainteresowań i osobowości. Dlatego tak ważne jest świadome dobieranie i rzeczy, i dodatków.

wtorek, 5 grudnia 2017 r., 09:42
Sztuczna Choinka jak żywa  - trendy na rok 2017/2018
Chyba nie dziwi nas fakt, że choinka jest najbardziej rozpoznawalnym i głównym atrybutem Świąt Bożego Narodzenia. Na wstępie opiszemy skąd wziął się zwyczaj choinki podczas świąt Bożego Narodzenia.

poniedziałek, 4 grudnia 2017 r., 15:16
Kiełpino. IX Koncert Charytatywny "Dobro powraca". Zebrano 20 tys. złotych
Tegoroczna edycja cyklicznej imprezy przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów. To najwyższa kwota jaką do tej pory uzyskano. Do sukcesu przyczynił się cały Zespół Szkół w Kiełpinie, rodzice i fundatorzy. Na parkiecie hali sportowej w świątecznej scenerii zaprezentowali swoje talenty muzyczne, wokalne i taneczne uczniowie wszystkich klas. W programie nie zabrakło loterii fantowej i licytacji. W ten sposób realizowano motto, że dobro powraca.

poniedziałek, 4 grudnia 2017 r., 12:47
Kaszubianki uhonorowane nagrodą Bursztynowego Mieczyka
Gospodynie ze stowarzyszenia Kaszubianki zostały po raz kolejny docenione za swoją działalność na rzecz lokalnej społeczności. Otrzymały Bursztynowego Mieczyka w kategorii Nagroda Obywatelska. To nie jedyna organizacja wyróżniona z powiatu kartuskiego. Nagrodę Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego zdobyła Fundacja Skansenu Pszczelarskiego z Żukowa.

poniedziałek, 4 grudnia 2017 r., 11:43
Nie był w stanie dmuchnąć w alkomat - kolejny pijany kierowca w rękach policji
W miniony weekend policjanci wyeliminowali z ruchu kolejnych nietrzeźwych kierowców. Jeden z nich był tak mocno upojony alkoholem, że nie dał rady poddać się badaniu alkotestem i pobrano mu krew do badań.

poniedziałek, 4 grudnia 2017 r., 11:37
Potrącenie nastolatki na przejściu dla pieszych
Do szpitala z urazem głowy przewieziona została 15-letnia dziewczyna, którą w piątkowy wieczór potrącono na przejściu dla pieszych w Hopowie.

poniedziałek, 4 grudnia 2017 r., 10:02
Żybko - pomoc drogowa 24/7 na terenie kraju i Europy
Najnowocześniejszy sprzęt, szeroki zakres prowadzonych napraw i usług, wykwalifikowany zespół, Profesjonalna pomoc drogowa na terenie całego kraju i Europy oraz strzeżony parking - to Auto Serwis Żybko z Grzybna. Zaufaj profesjonalistom i sprawdź ich ofertę.