wtorek, 9 lipca 2019 r., 11:41
Czy oświetlenie LED sprawdzi się w łazience?
Łazienka to pomieszczenie, które zazwyczaj jest stosunkowo mało doświetlone. Dlatego w większości domów znajduje się tam lampa wisząca bądź też żyrandol, oraz dodatkowe oświetlenie obok lustra. Nad lustrem są to małe lampki, dzięki którym możemy lepiej siebie widzieć podczas wykonywania makijażu czy też nakładania jakiejś maseczki.

wtorek, 9 lipca 2019 r., 10:50
W Dzierżążnie znaleziono ciało 64-letniego mężczyzny
Na terenie dawnej żwirowni nad Jeziorem Mezowskim w Dzierżążnie ujawniono ciało mężczyzny.

wtorek, 9 lipca 2019 r., 10:00
Zapraszamy do Alior Banku
Placówka Partnerska Alior Banku przy ul. Gdańskiej 21 (przy rondzie) w Kartuzach zaprasza do zapoznania się z ofertą banku oraz sprawdzeniem zdolności kredytowej (za sprawdzenie zdolności kredytowej upominek).

wtorek, 9 lipca 2019 r., 10:00
Kuchnia twoich marzeń w korzystnej cenie - sprawdź ofertę Ugo Projekt
Marzysz o nowoczesnej, pięknej, dobrze zaprojektowanej i funkcjonalnej kuchni? Szafie? Meblach do łazienki? Domu bądź biura? Sprawdź ofertę Ugo Projekt. Firma zajmuje się nie tylko projektowaniem i produkcją mebli, ale również sprzedażą okuć meblowych.

poniedziałek, 8 lipca 2019 r., 21:31
Skuteczny Marketing B2B
Zaopatrzasz inne firmy w produkty lub usługi niezbędne do ich funkcjonowania? W takim razie na pewno wiesz, czym jest marketing B2B, czym różni się od B2C i jakie niesie za sobą korzyści. Jeśli jednak do tej pory nie interesowałeś się sprawami marketingowymi, zapraszamy do przydatnej lektury!

poniedziałek, 8 lipca 2019 r., 14:05
Somonino. "Tajemnice Afryki" Marcina Zawadzkiego
Do piątku 26 lipca w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Somoninie można oglądać wystawę Marcina Zawadzkiego "Tajemnice Afryki". Wernisaż wystawy odbył się w czwartek, 4 lipca.

poniedziałek, 8 lipca 2019 r., 13:28
Gołubie. MAN skasował słup energetyczny i uderzył w opla
Dwie osoby zostały poszkodowane wskutek zdarzenia, do którego doszło w poniedziałkowe przedpołudnie w Gołubiu. Kierujący MAN-em zjechał na pobocze, kasując słup energetyczny i ogrodzenie posesji, a następnie uderzył w bok jadącego z przeciwległego kierunku opla.

poniedziałek, 8 lipca 2019 r., 10:26
Połęczyńskie Disco
W sobotnie popołudnie na przyszkolnym boisku w Połęczynie odbyła się sołecka zabawa. Nie brakło konkursów, zabaw dla dzieci, dmuchanego placu zabaw oraz wspólnych tańców w rytm muzyki disco.

poniedziałek, 8 lipca 2019 r., 10:22
Żukowo. Muzyka Moniuszki na inaugurację jubileuszowego Lata Muzycznego
Po raz dziesiąty na dziedzińcu kościoła pw. WNMP w Żukowie przez cztery kolejne niedziele odbywać się będzie Żukowskie Lato Muzyczne. Pierwszy festiwalowy koncert pod nazwą "Vivat Moniuszko!" odbył się w 200. rocznicę urodzin twórcy polskiej opery narodowej. Jubileuszowa edycja imprezy, która na stałe wpisała się w życie kulturalne miasta, była też okazją do wspomnień.

poniedziałek, 8 lipca 2019 r., 10:16
Donice i dekoracje do Twojego ogrodu
Jako wielbiciele designu i artykułów dekoracyjnych, wciąż poszukujemy nietuzinkowych rozwiązań i pomysłów na aranżację wnętrz. Odzwierciedleniem tych zainteresowań jest STREFA DEKOR którą poszerzamy by inspirować Państwa do samodzielnego zagospodarowania domowej przestrzeni i tworzenia własnych zachwycających kompozycji.