poniedziałek, 8 października 2018 r., 10:44
Idealne meble do kuchni na każdą kieszeń - sprawdź ofertę Ugo Projekt
Marzysz o nowoczesnej, pięknej, dobrze zaprojektowanej i funkcjonalnej kuchni? Szafie? Meblach do łazienki? Domu bądź biura? Sprawdź ofertę Ugo Projekt. Firma zajmuje się nie tylko projektowaniem i produkcją mebli, ale również sprzedażą okuć meblowych.

poniedziałek, 8 października 2018 r., 09:31
Auto na LPG cały czas na topie!
Według nieoficjalnych informacji z kręgów związanych z producentami i importerami instalacji LPG obecnie na rynku wtórnym montowanych jest około 15 do 20 tys. instalacji gazowych miesięcznie. Eksperci szacują także, że do końca 2018 r. zostanie zamontowanych około 15 tys. instalacji LPG w nowych samochodach.

poniedziałek, 8 października 2018 r., 09:25
Waldemar Miłejko kandydat do Rady Powiatu Kartuskiego
Waldemar Miłejko kandyduje do Rady Powiatu Kartuskiego jako reprezentant gminy Kartuzy oraz Kiełpina z Komitetu Wyborczego Wyborców "Samorządne Kaszuby-Nasze Sprawy".

poniedziałek, 8 października 2018 r., 09:08
Profesjonalna mieszalnia farb, lakierów i tynków - sprawdź ofertę firmy Vernitex
"W każdym kolorze na każde podłoże" - to domena firmy Vernitex. To miejsce, w którym znajdziesz farby i lakiery na każdą powierzchnię. Firma specjalizuje się w szczególności w mieszaniu farb. Zajmuje się tym profesjonalnie od kilkunastu lat. Tu uzyskasz idealny kolor, jak i najlepszą możliwą mieszankę dobraną do rodzaju podłoża.

poniedziałek, 8 października 2018 r., 07:30
Kartuzy. Widowiskowa rekonstrukcja historyczna na święto miasta
W niedzielne popołudnie mieszkańcy Kartuz i pasjonaci historii mieli okazję odbyć krótką podróż w czasie i zobaczyć zarys tego, co działo się na kartuskiej ziemi na początku września 1939 roku. Rekonstrukcję przypominającą losy Kartuskiego Batalionu Obrony Narodowej przygotowano w ramach obchodów święta miasta oraz 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

niedziela, 7 października 2018 r., 19:02
Bieg Przyjaźni na finał tegorocznego cyklu Kaszuby Biegają
Biegiem Przyjaźni w niedzielne popołudnie zakończył się tegoroczny cykl Kaszuby Biegają. W biegu głównym na dystansie 15 km wystartowało około 300 osób, kolejne sto rywalizowało na dystansie 5 km. Tradycyjnie imprezie towarzyszyły biegi dla młodszych.

niedziela, 7 października 2018 r., 13:44
Napad na sklep w Mezowie. Trwa poszukiwanie sprawcy
W niedzielne przedpołudnie nieznany póki co sprawca wszedł do sklepu w Mezowie, zagroził sprzedawczyni przedmiotem przypominającym broń i zażądał pieniędzy. Policjanci prowadzą intensywne działania mające na celu ustalenie i zatrzymanie sprawcy rozboju.

niedziela, 7 października 2018 r., 12:23
Podjazy. Mężczyzna wpadł do studni. Mimo reanimacji zmarł
W niedzielne przedpołudnie służby interweniowały w rejonie miejscowości Podjazy, gdzie to studni wpadł mężczyzna. Z pomocą pospieszyli mu strażacy. Mimo długotrwałej reanimacji, nie udało się jednak przywrócić mężczyźnie funkcji życiowych.

niedziela, 7 października 2018 r., 11:09
Tak Hubertusa spędzono w stadninie koni w Kolanie
Zawodami woźniców w zrywce drewna, biegiem crossowym i gonitwą za lisem uczczono tegorocznego Hubertusa w stadninie koni w Kolanie. Dopisała zarówno pogoda, jak i uczestnicy.

niedziela, 7 października 2018 r., 10:44
Czarnoziem idealny do Twojego ogrodu - sprawdź ofertę firmy Intrans
Chcesz poprawić jakość gleby? Wyrównać teren? Przygotować nowy trawnik? Sprawdź ofertę firmy Intrans z Kartuz, która oferuje dobrej jakości czarnoziem przesiewany.