Koszałkowo DRC Drone Race - Kaszuby 2017

12 - 13 sierpień 2017 r. (od godz. 08:00 do godz. 18:00)
Wieżyca, Koszałkowo
Koszałkowo DRC Drone Race - Kaszuby 2017

Szybkość, spektakularne zdarzenia, technologia i emocje - to główne atuty Drone Race. 40 zawodników będzie konkurować ze sobą o tytuł mistrza.

Koszałkowo DRC Drone Race odbywać się będzie w dniach 12 - 13 sierpnia.

Organizatorami zawodów są:

- Karolina i Michał Blumkowscy
- Koszałkowo Wieżyca
- DemonRC
- Actuna

Zapisy oraz wszystkie szczegóły wydarzenia dostępne są na stronie.

Zapisy przyjmowane są do 6 sierpnia.

Zawody będą odbywać się w Koszałkowie. Organizator przewiduje bardzo atrakcyjne nagrody, nawet za 8 pierwszych miejsc. Miejsce w którym będą odbywać się zawody znajduję się w samym centrum Kaszub, w pobliżu znajduje się malownicze jezioro, lasy, wieża widokowa Wieżyca oraz wiele atrakcji w samym ośrodku w którym będą odbywać się zawody - Koszałkowo.

Mile widziani zawodnicy z rodzinami i dziećmi.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« czerwiec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd