Kinowy weekend ze Zbyszkiem Cybulskim w Chmielnie

30 sierpień - 2 wrzesień 2018 r.
Chmielno, Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji, ul. Gryfa Pomorskiego 20
Kinowy weekend ze Zbyszkiem Cybulskim w Chmielnie

Kino za Rogiem w Chmielnie 30 sierpnia otrzyma imię Zbigniewa Cybulskiego. W kolejnych dniach będzie można w chmieleńskim kinie będzie można obejrzeć filmy z jego udziałem.

Uroczystości rozpoczną się o godzinie 18.00. Z kolei o 19 organizatorzy zapraszają na inscenizację nawiązującą do wesela Zbyszka Cybulskiego i Elżbiety Chwalibóg w wykonaniu Kaszubskiego Zespołu Pieśni i Tańca "Chmielanie". Od 31 sierpnia do 2 września GOKSiR zaprasza na Weekend ze Zbyszkiem Cybulskim. Filmy "Pociąg", "Giuseppe w Warszawie" oraz "Popiół i diament", wyświetlane będą o godzinie 17.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« maj 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd