Otwarcie boiska "Moje boisko - Orlik 2012" w Somoninie

20 kwiecień 2009 r. (od godz. 10:00)
Somonino, ul. Osiedlowa 17 (budynek Gimnazjum Publicznego)
Otwarcie boiska "Moje boisko - Orlik 2012" w Somoninie

Urząd Gminy w Somoninie serdecznie zaprasza na uroczyste otwarcie boiska sportowego w ramach budowy kompleksu "Moje Boisko - Orlik 2012" oraz wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę hali sportowo-rehabilitacyjnej przy Gimnazjum Publicznym w Somoninie. Ceremonie odbędą się w poniedziałek 20 kwietnia br. o godzinie 10 w Somoninie przy budynku Gimnazjum Publicznego (ul. Osiedlowa 17).

Program uroczystości:

- uroczyste rozpoczęcie
- wprowadzenie sztandaru i odśpiewanie hymnu
- otwarcie uroczystości i przemówienie Mieczysława Flisikowskiego, Wójta Gminy Somonino
- przecięcie wstęgi i poświęcenie obiektu
- wmurowanie kamienia węgielnego pod salę gimnastyczną
- występ młodzieży szkolnej
- wystąpienia zaproszonych gości
- odśpiewanie hymnu szkoły i wyprowadzenie sztandaru

Obiekt powstał w ramach rządowego programu "Moje Boisko – Orlik 2012". Koszt inwestycji wynosi ponad 1.130 tys. zł. (333 tys. zł. stanowiło dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego oraz 333 tys. zł. z budżetu państwa, pozostała część z budżetu gminy Somonino.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« maj 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd