Międzynarodowe Mistrzostwa Kaszub w wolnym paleniu fajki "KASZËBSKÔ PIPA"

21 maj 2011 r. (od godz. 11:00)
Ostrzyce - parking

Celem imprezy jest propagowanie kultury palenia, zachowanie dziedzictwa kulturowego Kaszub oraz promocja regionu, a szczególnie przyjaznej turystom Gminy Somonino.

Pod wielkim namiotem biesiadnie będzie można skorzystać z kuchni kaszubskiej, posłuchać i potańczyć przy kaszubskich kapelach oraz poznać zwycięzców Mistrzostw Kaszub w Wolnym Paleniu Fajki.

Program:
- godz. 11:00 - 13:00 - rejestracja uczestników
- godz. 13:00 - posiłek regionalny
- godz. 14:00 - początek turnieju: palenie "kaszubskiej pipy"
- ok. godz. 15:30 - II część turnieju: palenie w "pipie z klonu"
- ok. 17:30 - ogłoszenie wyników i rozdanie nagród
- godz. 18:00 - 1:00 - biesiadowanie z zespołem Składak

Dodatkową atrakcją, po raz pierwszy, będzie zażywanie tabaki z największej tabakiery na Kaszubach, w Polsce, a może i na Świecie.

Szczegółowe informacje dostępne na stronie: www.somoninogok.pl

Organizator: Gminny Ośrodek Kultury Somonino

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« lipiec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd