wtorek, 3 września 2019 r., 08:24
Matylda Cybula Mistrzem Polski Północnej
Kolejny sukces na swoim koncie odnotowała Matylda Cybula. Podczas odbywających się Barłominie Mistrzostwach Polski Północnej i Pomorza wraz z klaczą Bessie zdobyła złoty medal, tym samym sięgając też po tytuł Mistrza Polski Północnej i Pomorza. To jednak nie koniec jej osiągnięć.

poniedziałek, 2 września 2019 r., 12:59
Piłkarze Cartusii 1923 Kartuzy wciąż niepokonani
W niedzielę w 5. kolejce rundy jesiennej IV ligi drużyna Błażeja Adamusa pokonała Lipniczankę Lipnicę 3:0. Tym samym kartuzianie wciąż pozostają niepokonaną drużyną w rozgrywce.

poniedziałek, 2 września 2019 r., 12:03
Zapaśnicy Cartusii trenowali formę na wakacyjnych obozach
Wydminy na Mazurach, Chmielno na Kaszubach, COS w Cetniewie i Spale to miejsca, w których zawodnicy GKS Cartusii przygotowywali się do drugiej części sezonu.

sobota, 31 sierpnia 2019 r., 20:09
Kolano. V Mistrzostwa Szwajcarii Kaszubskiej w Skokach przez Przeszkody
W Stadnina Koni "Kolano" odbyły się V Mistrzostwa Szwajcarii Kaszubskiej w skokach przez przeszkody. Zawodnicy rywalizowali na parkurze w czterech klasach: mini LL, LL, L oraz cross. Sportowym emocjom towarzyszyły darmowe dmuchańce dla dzieci oraz piękna pogoda w malowniczym zakątku Kaszub.

środa, 28 sierpnia 2019 r., 10:49
Zlot miłośników mitsubishi już w ten weekend
Już w ten weekend Wieżycę opanują miłośnicy japońskiej marki Mitsubishi. Odbędzie się tam 17. edycja Ogólnopolskiego Zlotu Mitsumaniaków. Podczas trzydniowej imprezy zaplanowano szereg atrakcji zarówno dla dorosłych jak i dzieci.

środa, 28 sierpnia 2019 r., 08:28
Podsumowano i wyłoniono zwycięzców turnieju wędkarskiego "Puchar III Jezior"
W miniony weekend już po raz kolejny odbyły się turniej o "Puchar III Jezior". W wędkarskie szranki nad jeziorami Tuchomskim, zb. Borowiec II i Łapino Górne, stanęło 9 juniorów i 39 seniorów. W finale Puchar III Jezior otrzymała Monika Marschk i Waldemar Kleisa.

wtorek, 27 sierpnia 2019 r., 08:18
Zwycięstwo Cartusii 1923 nad Gedanią 1922 Gdańsk
W sobotnie przedpołudnie Cartusia 1923 Kartuzy pokonała na własnym boisku Gedanię 1922 Gdańsk 2:0. Obie bramki dla Cartusii zdobył wychowanek Marek Dawidowski. To czwarte zwycięstwo niebiesko-biało-czarnych i komplet punktów po czwartej kolejce.

sobota, 24 sierpnia 2019 r., 15:00
Media Ostrzyce 2019. XXIII Spotkanie Wędkarskie za nami
Tradycyjnie na jeziorach Raduńskich odbyły się zawody wędkarskie "Media 2019 - Ostrzyce" zorganizowane w ramach Święta Ryby Jeziornej. W 23. już zmaganiach wędkarskich wzięło udział aż 129 uczestników. Warto zaznaczyć, że głównym celem Spotkań Wędkarskich w Ostrzycach jest ochrona środowiska, walka o czyste wody, lasy i jeziora.

czwartek, 22 sierpnia 2019 r., 10:06
Paweł Piór zagra na Mistrzostwach Europy U19 w Futsalu
Paweł Piór zawodnik Cartusii 1923 Kartuzy, został powołany do kadry narodowej, która zagra na Mistrzostwa Europy U-19 w futsalu. Drużyna narodowa prowadzona przez Łukasza Żebrowskiego powalczy o mistrzostwo w Rydze w dniach 6-15 września.

środa, 21 sierpnia 2019 r., 08:11
Aleksander Mielewczyk bez medalu Mistrzostw Świata Juniorów w Zapasach w Tallinie
Bez medalu zakończył swój występ Aleksander Mielewczyk, jedyny reprezentant GKS Cartusii na Mistrzostwach Świata w Zapasach Juniorów w Tallinie. Kartuzianin stoczył dwie walki.