piątek, 29 czerwca 2018 r., 10:59
Sukcesy Rebelii Kartuzy w zawodach Pucharu Świata
Zawodnicy drużyny Rebelia Kartuzy po raz kolejny pokazali na co ich stać. W ostatnim czasie odbyły się zawody Pucharu Świata w kickboxingu we włoskim Rimini. Kartuscy sportowcy wywalczyli we Włoszech złote i srebrne medale, a także brązowe krążki.

czwartek, 28 czerwca 2018 r., 14:01
Burmistrz nagrodził młode mistrzynie i mistrzów Polski
W środowy poranek Mieczysław Gołuński zaprosił do urzędu koszykarki UKS BAT Kartuzy oraz biegaczy sekcji lekkoatletycznej GKS Cartusia Kartuzy wraz z ich trenerami. Okazją do spotkania były sukcesy, które osiągnęli w ostatnim czasie młodzi sportowcy. - Jesteście najlepszymi ambasadorami gminy Kartuzy - podkreślał burmistrz gratulując zdobytych tytułów mistrzów Polski.

niedziela, 24 czerwca 2018 r., 17:53
Zgorzałe. Walczyli o miano zwycięzcy gminnych zawodów sportowo - pożarniczych
Druhowie z sześciu jednostek OSP stanęli do rywalizacji o miano najlepszych w gminnych zawodach sportowo-pożarniczych. Zawody odbyły się w Zgorzałem. W ćwiczeniach alarmowo-bojowych puchar zwycięstwa wznieśli druhowie ze Zgorzałego.

piątek, 22 czerwca 2018 r., 12:14
Nikola Zaborowska i Bartłomiej Leykowski z medalami Kickboxerskich Mistrzostw Polski Light-Contact
Dwa srebrne medale przywieźli zawodnicy Polskiej Floty Rebelia Kartuzy z Mistrzostw Polski w kickboxingu light-contact. Zmagania odbyły się w dniach 9-10 czerwca w w Kurzętniku na Mazurach.

piątek, 22 czerwca 2018 r., 11:06
Szachiści rywalizowali o Puchar "Stolema"
W dniach 9 - 10 czerwca został rozegrany XIX Turniej Szachowy o Puchar "Stolema". Turniej szachowy rozgrywany w "Dwójce" cieszy się w środowisku szachowym dużą popularnością, z tego względu, iż udział w tym turnieju pozwala na podniesienie swojej kategorii szachowej. Wzięli w nim udział znamienici szachiści, byli mistrzowie Polski, ale także początkujący gracze.

piątek, 22 czerwca 2018 r., 10:00
UKS Czeczewo 3 drużyną w Polsce!
W sobotę na obiektach Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie rozegrany został Finałowy Turniej Dzieci i Młodzieży w Rugby 2017/2018. Udział w nim wzięło 20 najlepszych drużyn z Polski, wśród których znalazła się drużyna z Czeczewa.

środa, 20 czerwca 2018 r., 11:43
Trwają zapisy na Trigar MTB Challenge
Już we wrześniu odbędzie się druga edycja wyścigu Trigar MTB Challenge Kartuzy. To emocjonujące zawody dla pasjonatów dwóch kółek. Zawodnicy mogą spróbować swoich sił na jednym z dwóch dystansów - około 28 km lub około 51 km. Warto zapisać się jak najszybciej - do końca czerwca obowiązuje niższa opłata startowa.

poniedziałek, 18 czerwca 2018 r., 14:07
Kolonijne Euro 2018 - za nami turniej mini piłki nożnej
Szkoła Podstawowa w Koloni we współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Sołectwa Kolonia realizuje projekt "Aktywnie spędzamy czas wolny - treningi, mecze sparingowe i Turniej Mini Piłki Nożnej - Kolonijne Euro 2018".

poniedziałek, 18 czerwca 2018 r., 13:19
Piotr Rzeszutek mimo kontuzji trzeci na morderczym wyścigu we Włoszech
Hero Sellaronda Dolomites był to dla niego kolejny cel na ten sezon. Pięć tygodni temu uległ groźnemu wypadkowi, więc start w Włoszech stał pod wielkim znakiem zapytania. Ostatecznie wystartował na najdłuższym dystansie 86km, gdzie suma przewyższenia wynosiła 4600m. Z racji, że nie posiada licencji kolarskiej, startował w kategorii amator. Mimo, że w wyścigu amatorskim, wystartował wśród bardzo dobrych zawodników. To najcięższy wyścig świata, zatem nie ma tutaj przypadków. Na mecie był trzeci.

niedziela, 17 czerwca 2018 r., 22:59
Świetne starty pływaków Cartusii na mistrzostwach województwa dzieci
Osiem medali, w tym dwa zdobyte w sztafecie drużynowej przywieźli młodzi pływacy Cartusii z Mistrzostw Województwa Pomorskiego Dzieci, które odbyły się w ramach Ogólnopolskich Drużynowych Mistrzostw Polski Dzieci 10-11 lat. W klasyfikacji drużynowej Cartusia uplasowała się na trzecim miejscu.