poniedziałek, 12 grudnia 2016 r., 12:13
Piłkarki z Sierakowic zadebiutowały na turnieju w Malborku
Udany debiut mają za sobą piłkarki z Sierakowic w turnieju jaki był rozgrywany w Malborku. Pantery Sierakowice stanęły w szranki z takimi zespołami jak Malnaft II Olimpico Malbork, Kubiak Tuchola, Lechia Gdańsk oraz UKS Perła Olsztynek a w całym turnieju w trzech kategoriach było aż 220 zawodniczek.

poniedziałek, 12 grudnia 2016 r., 12:13
Marszałek Struk z wizytą na treningu zapaśników GKS Cartusia Kartuzy
Niecodziennych gości mieli na treningu zapaśnicy GKS Cartusia Kartuzy. W sali gimnastycznej Gimnazjum nr 1 w Kartuzach zjawili się samorządowcy, działacze sportowi i przede wszystkim Mieczysław Struk, marszałek województwa pomorskiego, dla którego zorganizowano pokazowe zajęcia.

poniedziałek, 12 grudnia 2016 r., 10:50
Zawodniczki KS Dziesiątka sukcesami zakończyły tegoroczne starty
W pierwszy weekend grudnia zawodniczki KS Dziesiątka udały się na ostatnie zawody w tym roku. Starty 2016 zakończyły imponującymi sukcesami - przywiozły z Kołobrzegu dwa złote krążki oraz srebrny i brązowy.

poniedziałek, 12 grudnia 2016 r., 10:24
Interplastic zwycięzcami Somonino Cup seniorów
W sobotę, 3 grudnia na hali w Somoninie odbył się turniej piłki nożnej halowej zorganizowany dla drużyn seniorskich (rocznik 2001 i starsi) przy współpracy Zespołu Szkół w Somoninie oraz GPRU w Sławkach. Był to już piąty turniej z cyklu SOMONINO CUP, który odbywa się pod patronatem Wójta Gminy Somonino.

czwartek, 8 grudnia 2016 r., 10:59
Dzieci spotkały się z Mikołajem w KCSW
Mikołajki na sportowo? Czemu nie! W Kaszubskim Centrum Sportów Walki dzieci spotkały się z Mikołajem. Czekał na nie jednak nie tylko bohater tego dnia, ale i szereg konkursów i atrakcji.

środa, 7 grudnia 2016 r., 13:43
Banino. Lekkoatletyka dla każdego - międzyszkolne zawody trzecioklasistów
Po raz pierwszy banińska podstawówka zorganizowała spotkanie sportowe, w którym wzięło udział 135 uczniów z trzech szkół - Banina, Miszewa i Pępowa. Była to realizacja projektu pn. "Lekkoatletyka dla każdego!" w ramach ogólnopolskiego programu pod egidą PZLA. W wtorkowych zawodach nie było klasyfikacji miejsc, wszystkich ogłoszono zwycięzcami.

wtorek, 6 grudnia 2016 r., 11:58
Zawodniczki Dziesiątki na międzynarodowych zawodach
W ostatni weekend listopada trzy zawodniczki KS Dziesiątki - siostry Diana i Magdalena Malotka-Trzebiatowskie oraz Izabela Frymark brały udział w międzynarodowych zawodach strzeleckich w Białymstoku.

wtorek, 6 grudnia 2016 r., 11:32
Jedyneczka Kartuzy zwyciężyła w Mikołajkowym Turnieju Szargana
Za nami pierwsza edycja Turnieju Mikołajkowego Szargana. Złote medale powędrowały do zawodników Jedyneczki Kartuzy.

wtorek, 6 grudnia 2016 r., 10:25
Sukces Raduni Stężyca w Ogólnopolskim Turnieju Dzieci
Kolejnych powodów do satysfakcji dostarczyli swoim kibicom piłkarze Raduni Stężyca. Tym razem zawodnicy z rocznika 2008 wsparci trzema kolegami z rocznika 2007 triumfowali w I Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej Dzieci Bursztyn Cup 2016, którym został rozegrany 3 grudnia w Jezierzycach pod Słupskiem.

wtorek, 6 grudnia 2016 r., 10:16
Za nami druga kolejka ligi siatkówki mężczyzn
W drugiej kolejce Kartuskiej Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej Mężczyzn komplet punktów zdobywały zespoły z Bytowa, Klukowej Huty oraz Powersystemu.