wtorek, 15 sierpnia 2017 r., 21:23
Tuchom. Jubileuszowe "Pływanie na byle czym" z nagrodami i świetną zabawą
Po raz piąty można było podziwiać paradę wodnych wehikułów na Jeziorze Tuchomskim. W tegorocznej edycji wystartowało siedem drużyn. Po zakończonej rywalizacji okazało się, że obowiązujące zasady konkursu najlepiej zrealizowała ekipa "SDM w drodze do Panamy". Za kreatywność, pracę, przygotowane stroje i kunszt płynięcia po wodzie zwycięzcy otrzymali puchar i nagrodę w wysokości 700 złotych.

wtorek, 15 sierpnia 2017 r., 18:49
III Półmaraton Wrotkarski - rolkarze ścigali się w Reskowie
We wtorkowe popołudnie na trasie między Reskowem a Miechucinem ścigało się kilkudziesięciu rolkarzy. Reskowo już po raz trzeci gościło uczestników Półmaratonu Wrotkarskiego o Puchar Wójta Gminy Chmielno. Zawody zorganizowało Stowarzyszenie Wrotkarskie "Gdańskie Lwy".

poniedziałek, 14 sierpnia 2017 r., 15:01
Trigar MTB Challenge Kartuzy - we wtorek oficjalny przejazd próbny
Już 26 sierpnia na Złotej Górze odbędzie się Trigar MTB Challenge Kartuzy - emocjonujące zawody dla miłośników dwóch kółek. Ich organizatorzy zapraszają we wtorek o godz. 11 na oficjalną prezentacją trasy zawodów.

piątek, 11 sierpnia 2017 r., 14:49
We wtorek w Reskowie będa ścigać się rolkarze. Mamy darmowy pakiet dla czytelników!
We wtorek w Reskowie już po raz trzeci odbędzie się Półmaraton Wrotkarski o Puchar Wójta Chmielna. W półmaratonie mogą wziąć udział zarówno zagorzali miłośnicy tej formy aktywności fizycznej, jak i osoby, które swoją przygodę z rolkami rozpoczęły niedawno. Organizatorzy - Stowarzyszenie Wrotkarskie "Gdańskie Lwy" przygotowało dla naszych czytelników darmowy pakiet startowy.

czwartek, 10 sierpnia 2017 r., 19:42
Udany wyjazd żukowskich szczypiornistów do Niemiec
Pod koniec lipca zawodnicy GKS-u Żukowo wzięli udział w 23 Turnieju Piłki Ręcznej w Wendelstein. Każdy zespół pokazał klasę i zajął miejsce na podium. Nagrody i dyplomy żukowskim szczypiornistom wręczył burmistrz Wendelstein Werner Langhans.

wtorek, 8 sierpnia 2017 r., 19:37
Szybko i spektakularnie - przed nami weekendowy wyścig dronów w Koszałkowie
Szybkość, spektakularne zdarzenia, technologia i emocje - to wszystko będzie towarzyszyło DRC Drone Race Kaszuby 2017. 40 zawodników już w najbliższy weekend w Koszałkowie będzie rywalizowało o miano mistrza w wyścigach dronów.

poniedziałek, 7 sierpnia 2017 r., 14:22
Jakub Skierka szósty w zawodach Pucharu Świata w Berlinie
Kartuski pływak Jakub Skierka, podopieczny trenera Arka Zalewskiego nie zwalnia tempa w rywalizacji światowego pływania. Po bardzo udanym starcie w Berlinie, reprezentant Cartusii odnotował kolejny sukces. Tym razem był szósty na zawodach w Berlinie.

sobota, 5 sierpnia 2017 r., 18:57
Ochotnicy ze Zgorzałego najlepsi w gminnym sporcie pożarniczym
18 drużyn pożarniczych stanęło w szranki o tytuł najsprawniejszej ekipy w gminie Stężyca. Wśród druhów czynnych w tym roku triumfowali ochotnicy ze Zgorzałego, którzy nie tylko zwyciężyli w klasyfikacji generalnej w konkurencjach regulaminowych, ale także okazali się bezkonkurencyjni w pozaregulaminowym ćwiczeniu alarmowo-bojowym.

sobota, 5 sierpnia 2017 r., 14:30
Jakub Skierka piąty w Pucharze Świata Seniorów w Moskwie
Po debiucie w kategorii seniorów na Mistrzostwach Świata w Budapeszcie, kartuski pływak Jakub Skierka odnotował świetny start w Pucharze Świata w Moskwie ukończył je na piątym miejscu ustanawiając jednocześnie swój nowy rekord życiowy.

poniedziałek, 31 lipca 2017 r., 22:48
Trigar MTB Challenge Kartuzy już 26 sierpnia na Złotej Górze. Sprawdź się i zapisz już dziś!
Już niecały miesiąc pozostał do emocjonujących zawodów dla pasjonatów dwóch kółek, które odbędą się na Złotej Górze. Trigar MTB Challenge Kartuzy to jedna z ciekawszych imprez w sezonie, po raz pierwszy zorganizowana w tym regionie. Zapisz się już dziś i spróbuj swoich sił.