niedziela, 1 października 2017 r., 19:33
Sukces KS Gokken na Pomerania Cup i start Sary Elwart w Karate 1 w Istambule
Młodsza kadra zawodników KS Gokken odnotowała swój pierwszy start w tym sezonie szkolnym. Rywalizowali na matach w Pomerania Cup w Rumi. O medale Pomorskiej Ligi Karate walczyło 387 osób z 37 klubów z Polski i Rosji.

sobota, 30 września 2017 r., 17:49
Ponad stu zawodników na starcie Kościerskich Biegów Ulicznych
W sobotnie popołudnie już po raz dwudziesty trzeci miłośnicy biegania stanęli do rywalizacji w Kościerskich Biegach Ulicznych. W tym roku licząca dziesięć kilometrów trasa wyścigu wiodła obwodnicą, która w niedzielę zostanie oficjalnie otwarta. Wśród mężczyzn zawody ukończył najszybciej Marek Kowalski z Żukowa, natomiast wśród kobiet - Antonina Wirkus ze Szczecinka.

piątek, 29 września 2017 r., 13:54
GKS Żukowo zremisowało z MKS Real-Astromal Leszno
W sobotę 23 września drużyna SPR GKS Żukowo rozegrała kolejny wyjazdowy mecz w I lidze. Rywalem była doświadczona drużyna MKS Real-Astromal Leszno. Spotkanie zakończyło się remisem.

piątek, 29 września 2017 r., 13:30
Świetne wyniki zapaśników GKS Cartusia Kartuzy na Mistrzostwach Polski Seniorów
Dwa tytuły mistrzowskie okraszone zdobyciem biało-czerwonej szarfy Mistrza oraz złotego medalu i jeden brąz to dorobek siedmioosobowej ekipy z Kartuz na Mistrzostwach Polski Seniorów w zapasach, które w połowie września odbyły się w Raciborzu.

piątek, 29 września 2017 r., 13:01
Już po raz piąty odbył się memoriał Stefana Hejny w strzelectwie sportowym
Na kartuskiej strzelnicy już po raz piąty zorganizowano memoriał im. Stefana Hejny w Strzelectwie sportowym. W tej edycji wzięło w nim udział 41 zawodników rywalizujących w podziale na trzy kategorie wiekowe.

czwartek, 21 września 2017 r., 13:14
Emocjonujący pojedynek polsko-ukraiński w kickboxingu już w piątek
Dziewięć walk z udziałem wielu utalentowanych zawodników z Polski i Ukrainy będą mieli okazje obejrzeć uczestnicy piątkowej gali - Międzypaństwowego Meczu Polska-Ukraina w Kickboxingu w wersji Kick-Ligt. Kaszuby reprezentować będzie Mikołaj Krause. Gala odbędzie się w piątek w Galerii Metropolia w Gdańsku. Wstęp bezpłatny.

wtorek, 19 września 2017 r., 12:30
Magdalena Malotka-Trzebiatowska złotą medalistką Międzywojewódzkich Mistrzostw w strzelaniach sportowych
Trzy zawodniczki Klubu KS LOK Dziesiątka Kartuzy reprezentowały nasz region podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Strzelaniu Sportowym w Ustce. Szans rywalkom w swojej kategorii nie dała Magdalena Malotka-Trzebiatowska, która uzyskując wynik 300,8 pkt sięgnęła po złoto.

wtorek, 19 września 2017 r., 09:54
Puchar Pucka dla GKS Wieżyca 2011 Stężyca
Bardzo dobry występ zanotowały kadetki GKS Wieżyca 2011 Stężyca. Podopieczne Macieja Stefanowskiego rozegrały sześć spotkań wygrywając wszystkie w stosunku 2:0.

poniedziałek, 18 września 2017 r., 11:59
II Bieg Arasmusa za nami
Kilkuset biegaczy stanęło na starcie Biegu Arasmusa - wielkiej sportowej imprezie, która już po raz drugi odbyła się w Kiełpinie. Uczestniczyli w nim zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy. Zwycięzcą biegu głównego został Tomasz Grycko, najszybszą kobieta zaś okazała się Ewelina Paprocka.

niedziela, 17 września 2017 r., 20:42
Żukowo. I Gminne Igrzyska Sportowe dla sołectw i osiedli
Przeciąganie liny, biegi na kilku dystansach, skok w dal, slalom rowerowy i sprawnościowy, sztafeta smerfa, siatkówka plażowa i rzuty do tarczy - takie zadania mieli do wykonania uczestnicy premierowych Gminnych Igrzyska Sportowych, które odbyły się w niedzielą na boiskach przy ul. Książąt Pomorskich w Żukowie. Oferta skierowana była do sołectw i osiedli żukowskiej gminy. Do sportowej rywalizacji stanęły tylko cztery sołectwa.