sobota, 29 kwietnia 2017 r., 15:39
Kartuskie Biegi Uliczne 2017 prawie 500 zawodników na starcie zawodów cyklu Kaszuby Biegają
Z liczącą dziesięć kilometrów trasą w dość trudnych, przez padający deszcz warunkach, zmierzyli się uczestnicy kolejnej odsłony cyklu Kaszuby Biegają. Na Kartuskie Biegi Uliczne przybyło prawie 500 zawodników z różnych zakątków Pomorza i kraju.

wtorek, 25 kwietnia 2017 r., 21:14
Najmłodsi zapaśnicy z GKS Cartusii najlepsi na Pomorzu
Najmłodsi adepci sztuki zapaśniczej z GKS Cartusii spotkali się na Wojewódzkich Igrzyskach Szkół Podstawowych. Reprezentanci powiatu kartuskiego zajęli pierwsze miejsce, rywalizując z 12 drużynami.

wtorek, 25 kwietnia 2017 r., 21:10
Krzysztof Niklas mistrzem Polski juniorów w zapasach
Trzej reprezentanci sekcji zapaśniczej GKS Cartusii walczyli o medale na Mistrzostwach Polski Juniorów w Radomiu. Jeden z nich - Krzysztof Niklas, wygrał kolejny już turniej w tym sezonie.

wtorek, 25 kwietnia 2017 r., 10:10
Młodzi zawodnicy KMX Kaszuby na międzynarodowych mistrzostwach w motocrossie dziecięcym
Młodzi motocrossowcy z klubu KMX Kaszuby wzięli udział w pierwszej rundzie Międzynarodowych Mistrzostw Lubelszczyzny. Zawody były inauguracją sezonu w dziecięcym motocrossie w Polsce. Reprezentanci Kaszub świetnie się spisali - zdobyli aż dwa miejsca na podium.

poniedziałek, 24 kwietnia 2017 r., 15:26
Zawodniczki Expert Pantery na Klubowych Mistrzostwach Polski w piłce nożnej
Drużyna Olimpico Malbork wraz z reprezentantkami powiatu kartuskiego, uczestniczyła w turnieju eliminacyjnym do Klubowych Mistrzostw Polski Młodziczek U-13 w Wałczu. Dzięki dobrej grze, zakwalifikowała się do 1/18 rozgrywek.

piątek, 21 kwietnia 2017 r., 17:59
Przodkowo. Wyjątkowa lekcja wychowania fizycznego pod okiem Artura Siódmiaka
Ponad 500 dzieci z powiatu kartuskiego wzięło udział w piątkowej imprezie sportowej Artur Siódmiak Camp, która odbyła się w hali widowiskowo - sportowej w Przodkowie. Trzygodzinne zajęcia dały uczniom nie lada frajdę. Różnorodność zadań do wykonania, odrobina adrenaliny i rywalizacji wszystkim bez wyjątku sprawiły mnóstwo radości.

czwartek, 20 kwietnia 2017 r., 15:30
Trwają zapisy na triathlony na Kaszubach - podejmij wyzwanie i sprawdź swoje możliwości
Tego lata po chętni po raz kolejny będą mogli zmierzyć się z najbardziej wymagającą z dyscyplin sportowych. Fundacja "Silni Ciałem i Niezłomni Duchem" znów daje okazję do sprawdzenia się na triathlonach, które organizuje w Chmielnie i na Złotej Górze. Chętni wciąż mogą zgłosić swój udział.

czwartek, 20 kwietnia 2017 r., 12:50
Wkrótce "Kartuska 10". Weź udział w biegu i pomóż Milence i Zbyszkowi
Zaledwie tydzień pozostał do kolejnej imprezy z cyklu "Kaszuby biegają" - Kartuskich Biegów Ulicznych. Swój udział w nich deklaruje około 700 miłośników aktywnego wypoczynku z całej Polski. Wydarzeniu przyświeca charytatywny. Wszyscy chętni będą mogli wesprzeć akcję zbierania plastikowych nakrętek dla małej Milenki z Żukowa i pomóc Zbyszkowi Brylowskiemu.

czwartek, 20 kwietnia 2017 r., 09:17
Halowy turniej piłki nożnej rocznika 2007 i młodszych w Kiełpinie
Na hali w Kiełpinie odbył się turniej piłki nożnej dla drużyn juniorskich rocznika 2007 i młodszych. Był to trzynasty turniej z cyklu Kiełpino Cup, zorganizowany przy współpracy Zespołu Szkół w Kiełpinie oraz Amatora Kiełpino.

czwartek, 20 kwietnia 2017 r., 08:00
Turniej Piłki Nożnej Halowej rocznika 2010 i młodszych w Somoninie
Na hali Zespołu Szkół w Somoninie odbył się turniej piłki nożnej, zorganizowany dla drużyn juniorskich rocznika 2010 i młodszych. Był to już szesnasty turniej z cyklu Somonino Cup, który odbywa się pod patronatem Wójta Gminy Somonino.