niedziela, 6 stycznia 2019 r., 21:44
FC Kartuzy bez awansu do 1/16 finału Pucharu Polski
W niedzielę odbyła się pierwsza runda w ramach Halowego Pucharu Polski w piłce nożnej. FC Kartuzy podjęły w Kiełpinie KS Futsal Oborniki. Awans do 1/16 finału wywalczyła drużyna z Wielkopolski.

niedziela, 6 stycznia 2019 r., 12:58
Dziewczyna i karabin. Diana Malotka-Trzebiatowska o miłości do sportu strzeleckiego
Diana Malotka-Trzebiatowska pochodzi z Mezowa. Mimo młodego wieku spełniła już swoje pierwsze większe marzenie i dziś nosi tytuł "Młodzieżowej Mistrzyni Polski w Strzelectwie Sportowym". Jednak jak na prawdziwego sportowca przystało, nie pozostaje na laurach, jej celem jest medal na Igrzyskach Olimpijskich. O jej pasję i miłość do strzelectwa pytał Dominik Ropela.

sobota, 5 stycznia 2019 r., 07:55
Kartuska Gala Sportu - burmistrz wyróżnił i uhonorował utytułowanych sportowców
Już po raz czwarty Kartuskie Centrum Kultury gościło najlepszych sportowców gminy Kartuzy. W piątkowy wieczór na Kartuskiej Gali Sportu burmistrz Kartuz Mieczysław Gołuński uhonorował zawodników klubów sportowych działających na terenie gminy, którzy osiągają świetne wyniki na arenach krajowych i międzynarodowych.

piątek, 4 stycznia 2019 r., 10:06
Podsumowanie roku piłkarskiego zawodniczek Pantery z Sierakowic
Klub Piłkarski Ekspert Pantery Sierakowice wraz z początkiem nowego roku podsumowuje efekty swojej pracy w 2018 roku. Miniony rok to dla zawodniczek bez wątpienia intensywny okres ciężkiej pracy niosący wiele sukcesów i satysfakcji. Przedstawiamy główne sukcesy drużyny.

czwartek, 3 stycznia 2019 r., 12:09
Zwycięstwo zespołu Kryzys Team Stężyca.
W ostatnią sobotę roku 29 grudnia na hali sportowej w Somoninie odbył się turniej piłki nożnej halowej zorganizowany dla drużyn juniorskich rocznika 2001 i młodszych przy współpracy Szkoły Podstawowej w Somoninie, GPRU w Sławkach oraz Klubu Sportowego "Amator" Kiełpino. Był to jedenasty turniej z cyklu Somonino CUP.

środa, 2 stycznia 2019 r., 13:04
Syldar Kiełpino nowym liderem somonińskiej ligi
W ostatnią sobotę roku, 29 grudnia odbyła się szósta kolejka Somonińskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej. Syldar Kiełpino i Gruntcase Żukowo wygrywają mecze na szczycie, tym samym zdobywając prowadzenie w grupie.

niedziela, 30 grudnia 2018 r., 18:32
Zwycięstwo Bytovii w turnieju piłki nożnej halowej 2005
W przedświąteczną sobotę 22 grudnia na hali w Kiełpinie, odbył się turniej piłki nożnej halowej zorganizowany dla drużyn juniorskich rocznika 2005 i młodszych, przy współpracy Szkoły Podstawowej w Somoninie oraz Klubu Sportowego "Amator" Kiełpino. Był to dziesiąty turniej z cyklu Somonino CUP. Zwycięstwo odniósł zespół MKS Bytovii.

piątek, 28 grudnia 2018 r., 08:21
Pierwsza porażka Usług Stolarskich Grzybno w piątej kolejce somonińskiej ligii
W przedświąteczną sobotę 22 grudnia odbyła się piąta kolejka Somonińskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej. Niespodziewanie porażkę poniosły Usługi Stolarskich Grzybno a zwycięstwo w meczu na szczycie wywalczył Syldar Kiełpino.

wtorek, 25 grudnia 2018 r., 10:24
Ruszyły zapisy do Cyklu Kaszuby Biegają 2019.
Wszyscy miłośnicy biegania oraz aktywnego spędzania czasu wolnego są zaproszeni do wzięcia udziału w dwunastu niezależnych biegach w ramach VII cyklu Kaszuby Biegają 2019. Seria rozpocznie się prologiem 9 marca 2019 w sympatycznym Chwaszczynie biegiem na 10 km.

niedziela, 23 grudnia 2018 r., 10:31
Szargan Somonino zwycięzcą dziesiątej kolejki
W niedzielę 16 grudnia na hali w Kiełpinie odbył się dziewiąty turniej piłki nożnej halowej z cyklu Somonino Cup, zorganizowany dla drużyn juniorskich rocznika 2003 i młodszych. Po zaciętym meczu Szargan Somonino wygrywa z KS Gryf Słupsk.