czwartek, 14 września 2017 r., 12:53
Zawodnicy PCNP Rebelia na Mistrzostwach Europy w Kickboxingu w Macedonii
W dniach od 2 do 10 września w stolicy Macedonii - Skopje odbywały się Mistrzostwa Europy w Kickboxingu kadetów i juniorów. Na Bałkany zjechało 37 europejskich klubów w liczbie 1563 zawodników, aby uczestniczyć w zmaganiach o tytuł najlepszego zawodnika starego kontynentu. W gronie licznej reprezentacji Polski wystąpiło dwoje Kaszubów. Nikola Zaborowska i Armin Wilczewski.

czwartek, 14 września 2017 r., 10:07
I Półmaraton Kamiennych Weselników w Somoninie
W ubiegłą niedzielę gmina Somonino już po raz drugi zorganizowała biegi Kamiennych Weselników. Od wczesnych godzin porannych na stadionie przy Szkole Podstawowej w Somoninie, słychać było rodziców i zgromadzonych kibiców dopingujących biegaczy z całej północnej Polski.

środa, 13 września 2017 r., 15:19
Rusza kolejny Harpagan. Zgłoś się i podejmij wyzwanie
Rowerem lub pieszo, z kompasem i mapą po przygodę - rusza kolejna edycja Ekstremalnego Rajdu na Orientację Harpagan. Odbędzie się on tym razem w Szemudzie w dniach 20-22 października. Sprawdź się i zgłoś swój udział. Harpagan to wyjątkowe wyzwanie, możliwość sprawdzenia własnych możliwości i pokonania ograniczeń, a przede wszystkim świetna zabawa.

poniedziałek, 11 września 2017 r., 00:48
Kacper Belt i Robert Banach najszybsi w Cyklo Żukowo MTB
Ponad 140 zawodników stanęło w niedzielę na starcie Cyklo Żukowo MTB w Małkowie. Wyścig odbywał się na dwóch dystansach -mini i mega. Pierwszy z nich wynosił 24 km, a drugi jeszcze raz tyle. Debiutanci i mniej zaawansowani kolarze mogli wziąć udział w siedmiokilometrowym dystansie fit. Najstarszym zawodnikiem był Eugeniusz Bogdziewicz z Gdańska.

niedziela, 10 września 2017 r., 21:07
Aleks Mielewczyk jedenasty na Mistrzostwach Świata Kadetów
Zawodnik GKS Cartusii Aleks Mielewczyk uplasował się na jedenastej lokacie na Mistrzostwach Świata Kadetów w zapasach w stylu klasycznym, które odbyły się w Atenach.

niedziela, 10 września 2017 r., 20:54
Sierakowice. Współcześni gladiatorzy walczyli w Pucharze Polski Strongman
Dźwigali ciężary sięgające ponad 400 kg i przeciągali samochody - w niedzielne popołudnie w Sierakowicach podziwiać można było zawodników Pucharu Polski Strongman 2017. Siedmioro siłaczy zmierzyło się z siedmioma konkurencjami. Gościem specjalnym zawodów był Robert Burneika.

sobota, 2 września 2017 r., 15:36
Ponad 400 zawodników wystartowało w Cyklo Kartuzy 2017
W sobotę w południe ponad czterystu zawodników wystartowało w szosowych zawodach Cyklo Kartuzy. Wyścig był ostatnim z cyklu Cyklo Szosa 2017, wcześniej zmagania odbyły się w Gniewinie, Gdyni i Strzepczu. Uczestnicy kartuskich zawodów ścigali się na dwóch dystansach 41 kilometrów i 82 kilometrów.

wtorek, 29 sierpnia 2017 r., 10:25
Cyklo Kartuzy - już w sobotę kolarski wyścig w Stolicy Kaszub
Seria wyścigów szosowych Cyklo Szosa, po imprezach w Gniewinie, Gdyni i Strzepczu, swój ostatni etap będzie miała w Kartuzach. W sobotę, 2 września poznamy zwycięzców nie tylko wyścigów w Kartuzach, ale także całej serii szosowej, która wystartowała w kwietniu.

poniedziałek, 28 sierpnia 2017 r., 09:47
Sławomir Toczek z Żukowskim Gryfem
Sławomir Toczek był bezkonkurencyjny w zawodach Strongman o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo, które w niedzielne popołudnie odbyły się na stadionie miejskim w Żukowie. O tytuł najlepszego w sześciu konkurencjach rywalizowało sześciu siłaczy o niesamowitej sile. Reprezentant Kościerzyny nie dał swoim rywalom szans. Zawodom sędziował Jarosław Dymek.

sobota, 26 sierpnia 2017 r., 18:39
Około 200 osób na starcie Trigar MTB Challenge Kartuzy
W sobotnie przedpołudnie około 200 zawodników wystartowało na zawodach Trigar MTB Challenge Kartuzy, organizowanych po raz pierwszy na Złotej Górze. Uczestnicy zmagań zmierzyli się z dwoma dystansami - mini o długości około 28 kilometrów i mega liczącym ponad 52 km.