niedziela, 9 lipca 2017 r., 16:01
III Mistrzostwa Kaszub w Wyścigach na Rowerkach Wodnych
W niedzielne popołudnie nad jeziorem Ostrzyckim rozegrano III Mistrzostwa Kaszub w Wyścigach na Rowerkach Wodnych. W sumie w imprezie skierowanej do miłośników aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu wystartowały 34 załogi w trzech kategoriach.

piątek, 7 lipca 2017 r., 14:02
Za nami Promo Woman's Summer Cup w Sierakowicach
Pod koniec czerwca na sierakowickim orliku odbył się turniej piłki nożnej kobiet - Promo Woman's Summer Cup. Rywalizowało w nim sześć drużyn. Wydarzenie było jednocześnie podsumowaniem roku działalności drużyny ExpertPantery Sierakowice.

czwartek, 6 lipca 2017 r., 17:19
Narciarze Cartusii na III Festiwalu Biegów Nartorolkowych
Reprezentacja Klubu Cartusia wzięła udział w III Festiwalu Biegów Nartorolkowych, który odbył się w minioną niedzielę pod Wejherowem. Wzięło w nim udział kilkudziesięciu zawodników i amatorów z całej Polski.

środa, 5 lipca 2017 r., 10:49
Żukowo. Aktywne półkolonie z rolkami, rowerami, tańcem i reklamą
Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Jana Heweliusza w Żukowie realizowało w tym roku szkolnym projekt pn. "Bezpieczna +". Zainteresowanie uczniów zajęciami z jazdy na rolkach i na rowerach BMX było na tyle duże, że postanowiono stworzyć nowy projekt na półkolonie, tym razem pod hasłem "Aktywni = Bezpieczni". Autorkami projektu są: Monika Rychert i Aleksandra Kobiela, która pełni też funkcję koordynatorki.

wtorek, 4 lipca 2017 r., 13:27
Pantery z Sierakowic na turnieju "Mała Piłkarska Kadra Czeka"
Zawodniczki klubu ExpertPantery Sierakowice wzięły udział w finale wojewódzkim turnieju piłki nożnej "Mała Piłkarska Kadra Czeka", zorganizowanego przez wojewódzki LZS. Rywalizowały w nim dziewczęta z rocznika 2004 i młodsze. W finale prócz sierakowiczanek spotkały się piłkarki reprezentujące powiaty - pucki i wejherowski.

wtorek, 4 lipca 2017 r., 11:58
Zawodnicy Rebelii na zawodach Pucharu Świata we Włoszech
W dniach 15-18.06.2017 we włoskim Rimini odbył się Puchar Świata w Kickboxingu, kolejny z cyklu World Series. Jednymi z reprezentantów barw biało-czerwonych byli zawodnicy Pomorskiego Centrum Napraw Pojazdów Rebelia Kartuzy.

wtorek, 4 lipca 2017 r., 11:38
Niebawem Triathlon na Złotej Górze - zapisz się i szykuj formę!
Lubisz jazdę na rowerze, pływanie i bieganie? Zapisz się na Kartuzy Triathlon MTB, który już 29 lipca odbędzie się na Złotej Górze. Do wyboru dwa dystanse sprint i olimpijski. Jeśli masz obawy, co do którejś z dyscyplin triathlonowych, zbierz team i pokonajcie trasę w sztafecie! Zapisy już się rozpoczęły.

wtorek, 4 lipca 2017 r., 11:09
Krzystof Niklas siódmy na Mistrzostwach Europy w Dortmundzie
W miniony weekend w Dortmundzie odbyły się Mistrzostwa Europy Juniorów. Wystartował w nich zawodnik sekcji zapaśniczej GKS Cartusii Kartuzy - Krzysztof Niklas. Był jedynym reprezentantem województwa pomorskiego w kadrze.

poniedziałek, 3 lipca 2017 r., 12:53
Już 23 lipca Bieg Twardego - ekstremalny bieg dla prawdziwych twardzieli
Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja biegu dla wytrwałych - Biegu Twardego. Zawodnicy będą mierzyć się z bagnami, tonami żwiru i własnymi słabościami. Podejmij wyzwanie. Dołącz do silnych ciałem i niezłomnych duchem i zapisz się na bieg!

niedziela, 2 lipca 2017 r., 18:25
Ludzie z żelaza rywalizowali na Garmin Iron Triathlon 2017 w Stężycy
Kilkuset wyjątkowych miłośników aktywności fizycznej przybyło w niedzielę do Stężycy, by zmierzyć się w jednej z najbardziej wymagających dyscyplin sportowym. Już po raz trzeci Nadraduńskie Centrum Sportowo-Rekreacyjne gościło uczestników Garmin Iron Triathlon.