piątek, 30 marca 2018 r., 12:49
FC Olympique II Kaliningrad zwycięzcą Kiełpino Cup 2008
W niedzielę, 11 marca na hali w Kiełpinie odbył się turniej piłki nożnej halowej zorganizowany dla drużyn juniorskich rocznika 2008 i i młodszych przy współpracy Szkoły Podstawowej w Kiełpinie oraz Klubu Sportowego "Amator" Kiełpino. Był to już dwudziesty drugi turniej z cyklu Somonino Cup.

środa, 28 marca 2018 r., 09:09
Kaszubska Poniewierka 2018 - ruszyły zapisy
Tym razem z Sopotu wyruszą uczestnicy tegorocznej edycji Kaszubskiej Poniewierki, a więc biegu przełajowego na dystansie 100 km. Niezwykle ekstremalny bieg prowadzący przez samo Serce Kaszub odbędzie się 15 września punktualnie o godzinie 2. w nocy. Bieg skierowany jest to prawdziwych twardzieli. Podejmujesz wyzwanie? Zapisy już ruszyły.

poniedziałek, 26 marca 2018 r., 13:44
Daniel Ptach z Borowa wygrał Rajd Żuławski
Zdolny rajdowiec z Borowa stanął na podium Rajdu Żuławskiego. Daniel Ptach jako kierowca rajdowy w realizuje się od czterech lat. W weekend po raz pierwszy wygrał zawody.

niedziela, 25 marca 2018 r., 15:15
Rowerzyści dzieciom - aktywnie, rodzinnie i z sercem w Kłobuczynie
Pokonywali na rowerach niełatwą leśną trasę, dobrze się bawili, a co najważniejsze pomagali podopiecznym Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci. Mowa o uczestnikach I Charytatywnego Przejazdu Rowerowego w Kłobuczynie. Dopisała pogoda, frekwencja i hojność wśród rowerzystów.

piątek, 23 marca 2018 r., 12:54
Pływacy Cartusii wysoko w Europejskim Mitingu Pływackim w Berlinie
Młodzi pływacy Cartusii Kartuzy po raz pierwszy mieli okazję ścigać się na 50- metrowej - olimpijskiej pływalni Europa Sportpark w Berlinie. Wychowankowie trenera Arka Zalewskiego poradzili sobie znakomicie, zdobywając czołowe punktowane miejsca w swoich koronnych konkurencjach.

środa, 21 marca 2018 r., 10:29
Rebelia najlepszą drużyną Mistrzostw Polski w Kickboxingu
Zawodnicy Polskiej Floty Rebelii Kartuzy świetnie spisali się podczas Mistrzostw Polski Juniorów i Seniorów w Kickboxingu Kick-light, które w dniach 9-11 marca odbyły się w Kartuzach. Rebelianci zdobyli tytuł najlepszej drużyny turnieju.

poniedziałek, 19 marca 2018 r., 15:32
Z serca dla dzieci - I Charytatywny Przejazd Rowerowy MTB w Kłobuczynie już w niedzielę!
Przed nami pełna nie tylko sportowych emocji i wrażeń niedziela w Kłobuczynie. Miłośnicy dwóch kółek wsiądą na rowery, by pokonać urokliwą trasę wśród kaszubskich wzniesień, lasów i łąk, a co najważniejsze wesprzeć podopiecznych Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci. Tylko sześć dni dzieli nas bowiem od I Charytatywnego Przejazdu Rowerowego MTB. Na wszystkich uczestników czekają upominki i wiele innych atrakcji! Dołączysz?

czwartek, 15 marca 2018 r., 21:50
Piłkarki nożne GKS Żukowo wywalczyły drugie miejsce w turnieju
W niedzielę piłkarki nożne GKS Żukowo wzięły udział w VII halowym turnieju piłki nożnej o puchar marszałka województwa zachodniopomorskiego z okazji dnia kobiet w Sianowie. W sportowej imprezie udział wzięło osiem zespołów: UKS Victoria SP 2 I Sianów, KS Mustang Korzystno, GKS Żukowo, KS Fala Międzyzdroje, UKS Victoria SP 2 II Sianów, KS Olimp Gościno, Lew Lębork oraz AP Kotwica Kołobrzeg.

czwartek, 15 marca 2018 r., 19:13
Zawodnicy KMX Kaszuby szlifują formę przed Mistrzostwami Polski
Młodzi motocrossowcy z klubu KMX Kaszuby - Maks Onasz i Dawid Zaremba przygotowują się do Mistrz Polski. Zawody odbędą się za kilka tygodni, więc zawodnicy wykorzystują każdą chwilę na treningi. Ze względu na niesprzyjającą aurę ćwiczą na krytym torze w Lipnie, wkrótce jednak planują przenieść się na tory otwarte.

czwartek, 15 marca 2018 r., 12:58
Domaros z Pucharem Turnieju Prawdy somonińskiej "halówki"
Ostatnim etapem V edycji Somonińskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej pod patronatem Wójta Gminy Somonino był tzw. Turniej Prawdy. Mecze trwały dwadzieścia minut, a rozgrywano je systemem przegrywający odpada. Zwycięzcą został team Domaros Somonino.