środa, 14 marca 2018 r., 12:31
Młodzi pływacy Cartusii z sukcesami na ogólnopolskich zawodach w Lęborku
Najmłodsi zawodnicy sekcji pływackiej GKS Cartusii Kartuzy szybko robią postępy w nauce i kontynuują osiągnięcia swoich starszych kolegów. Zdobywają medale i zajmują czołowe miejsca w rywalizacji dzieci. Swoją formę mieli okazję sprawdzić m.in. podczas ostatnich zawodów w Lęborku.

środa, 14 marca 2018 r., 11:02
Udane starty zawodników KS Gokken
Reprezentanci KS Gokken świetnie spisali się w zawodach XVII Central Europe Open w Bydgoszczy. Ze zmagań, w których uczestniczyło ponad pół tysiąca zawodników przywieźli 27 medali, w tym siedem złotych.

wtorek, 13 marca 2018 r., 01:18
Kartuska Halowa Liga Piłki Nożnej zakończona
Dobiegła końca XXVIII edycja Kartuskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Oficjalne zakończenie rozgrywek tradycyjnie poprzedził turniej o Puchar Ligi, który rozegrano 4 marca i był ostatnim akcentem rozgrywek.

wtorek, 13 marca 2018 r., 00:59
Szczypiorniści SPR GKS Żukowo pokonali AZS UW Warszawę
Piłkarze ręczni klubu z Żukowa kontynuują serię zwycięstw w rozgrywkach I Ligi Piłki Ręcznej. W niedzielę 4 marca rywalizowali z zespołem AZS Uniwersytetu Warszawskiego. Drużyna ta przed niedzielnym meczem zajmowała IV miejsce w tabeli i liczyła na kolejne punkty. Jednak to gospodarze od początku meczu pokazali kto w tym dniu będzie "rządził" na boisku.

wtorek, 13 marca 2018 r., 00:47
Zawodnik GKS Cartusii Kartuzy ze zwycięstwem w Pucharze Polski
W pierwszy weekend marca na Targówku w Warszawie odbyły się zawody I Pucharu Polski Kadetów w zapasach w stylu klasycznym. W turnieju wystartowała sześcioosobowa reprezentacja sekcji zapaśniczej GKS Cartusii Kartuzy. Najlepiej z tego grona spisał się Gor Hovsepyan, który wrócił z zawodów z Pucharem Polski.

wtorek, 13 marca 2018 r., 00:15
KSK Kołczygłowy zwycięzcą XVIII Turnieju Piłki Siatkowej w Sierakowicach
Wzorem lat ubiegłych, w dniach 23 - 25 lutego w Szkole Podstawowej nr 1 w Sierakowicach rozegrano XVIII edycję Turnieju Piłki Siatkowej dla amatorów. Pierwsze miejsce w zmaganiach zdobyła drużyna KSK Kołczygłowy.

poniedziałek, 12 marca 2018 r., 23:44
Kartuzianin pokonał wicemistrza świata
Wychowankowie sekcji zapaśniczej GKS Cartusii Kartuzy rozpoczęli walki w fazie play-off'ów Krajowej Ligi Zapaśniczej. Świetnie spisał się zwłaszcza Gevorg Sahakyan, który zdobył dla swojej drużyny punkty pokonując srebrnego medalistę Mistrzostw Świata.

niedziela, 11 marca 2018 r., 09:12
I miejsce rocznika 2007 Raduni Stężyca w Junior Futsal Lidze oraz w Pucharze Ligi
Zawodnicy Raduni Stężyca z rocznika 2007 wzięli udział w Pucharze Ligi, który został rozegrany 25 lutego w hali sportowej w Kiełpinie. Turniej był jednocześnie zwieńczeniem zorganizowanej przez FC Kartuzy Junior Futsal Ligi dla roczników 2007 i 2009.

sobota, 10 marca 2018 r., 18:15
W Chwaszczynie zainaugurowano cykl Kaszuby Biegają 2018
Ponad pół tysiąca osób wystartowało w sobotę w Chwaszczynie w biegach na dwóch dystansach 5 i 10 kilometrów. Chwaszczyńska '10 była prologiem tegorocznego cyklu Kaszuby Biegają. W jego ramach łącznie w dwunastu biegach pasjonaci aktywności fizycznej pokonają łącznie 166 km, w tym trzy półmaratony. Zawody odbywać się będą pod szyldem obchodów 100-lecia Niepodległości Polski.

sobota, 10 marca 2018 r., 09:07
Zwycięstwo Raduni w Futsal Cup rocznik 2008
Piłkarze Raduni Stężyca z rocznika 2008 okazali się najlepsi w turnieju Futsal Cup, który został rozegrany 24 lutego w hali sportowej w Kiełpinie. W rozgrywkach grupowych najpierw wygrali z Arką Gdynia Niebieskimi 3:1, zremisowali z BKS Bydgoszcz 1:1, ulegli FC Gowidlino 3:1 i pokonali Rodło Kwidzyn 4:0.