środa, 23 sierpnia 2017 r., 14:21
Zawodnicy Cartusii z medalami na IV Biegu Jaćwingów
Zawodnicy sekcji narciarskiej Cartusii Kartuzy w minioną niedzielę wzięła udział w Letnim Biegu Jaćwingów na nartorolkach, który odbył się w Gołdapi. Przywieźli ze zmagań medale srebrny i brązowy.

sobota, 19 sierpnia 2017 r., 14:06
Maciej Hirsz z Pucharem Europy Centralnej
Maciek Hirsz kontynuuje świetną passę. Tym razem nie dał szans rywalom podczas Pucharu Europy Centralnej, rozegranego w Czechach. Strongman z teamu Polskiej Floty wygrał z dużą przewagą udowadniając, że jest obecnie w świetnej formie.

sobota, 19 sierpnia 2017 r., 13:38
Sierakowice. Turniej szóstek piłkarskich w ramach "Wakacji na sportowo"
W ramach "Wakacji na sportowo" Gminny Klub Sportowy "Sierakowice" zorganizował dwa turnieje szóstek piłkarskich rocznika 2004 i młodsi oraz 2006 i młodsi. Zwycięzcami okazali się odpowiednio GKS Sierakowice i Cartusia I Kartuzy.

piątek, 18 sierpnia 2017 r., 12:25
Kolejne sukcesy Matyldy Cybuli w siodle
Piąte miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie w Ujeżdżaniu wywalczyła niespełna 13-letnia Matylda Cybula z Dzierżążna. To jednak nie jedyne sukcesy reprezentantki Klubu Jeździeckiego AS Dream Łapino Kartuskie. Na swoim koncie ma także zwycięstwa w mistrzostwach Pomorza i Polski Północnej.

wtorek, 15 sierpnia 2017 r., 21:23
Tuchom. Jubileuszowe "Pływanie na byle czym" z nagrodami i świetną zabawą
Po raz piąty można było podziwiać paradę wodnych wehikułów na Jeziorze Tuchomskim. W tegorocznej edycji wystartowało siedem drużyn. Po zakończonej rywalizacji okazało się, że obowiązujące zasady konkursu najlepiej zrealizowała ekipa "SDM w drodze do Panamy". Za kreatywność, pracę, przygotowane stroje i kunszt płynięcia po wodzie zwycięzcy otrzymali puchar i nagrodę w wysokości 700 złotych.

wtorek, 15 sierpnia 2017 r., 18:49
III Półmaraton Wrotkarski - rolkarze ścigali się w Reskowie
We wtorkowe popołudnie na trasie między Reskowem a Miechucinem ścigało się kilkudziesięciu rolkarzy. Reskowo już po raz trzeci gościło uczestników Półmaratonu Wrotkarskiego o Puchar Wójta Gminy Chmielno. Zawody zorganizowało Stowarzyszenie Wrotkarskie "Gdańskie Lwy".

poniedziałek, 14 sierpnia 2017 r., 15:01
Trigar MTB Challenge Kartuzy - we wtorek oficjalny przejazd próbny
Już 26 sierpnia na Złotej Górze odbędzie się Trigar MTB Challenge Kartuzy - emocjonujące zawody dla miłośników dwóch kółek. Ich organizatorzy zapraszają we wtorek o godz. 11 na oficjalną prezentacją trasy zawodów.

piątek, 11 sierpnia 2017 r., 14:49
We wtorek w Reskowie będa ścigać się rolkarze. Mamy darmowy pakiet dla czytelników!
We wtorek w Reskowie już po raz trzeci odbędzie się Półmaraton Wrotkarski o Puchar Wójta Chmielna. W półmaratonie mogą wziąć udział zarówno zagorzali miłośnicy tej formy aktywności fizycznej, jak i osoby, które swoją przygodę z rolkami rozpoczęły niedawno. Organizatorzy - Stowarzyszenie Wrotkarskie "Gdańskie Lwy" przygotowało dla naszych czytelników darmowy pakiet startowy.

czwartek, 10 sierpnia 2017 r., 19:42
Udany wyjazd żukowskich szczypiornistów do Niemiec
Pod koniec lipca zawodnicy GKS-u Żukowo wzięli udział w 23 Turnieju Piłki Ręcznej w Wendelstein. Każdy zespół pokazał klasę i zajął miejsce na podium. Nagrody i dyplomy żukowskim szczypiornistom wręczył burmistrz Wendelstein Werner Langhans.

wtorek, 8 sierpnia 2017 r., 19:37
Szybko i spektakularnie - przed nami weekendowy wyścig dronów w Koszałkowie
Szybkość, spektakularne zdarzenia, technologia i emocje - to wszystko będzie towarzyszyło DRC Drone Race Kaszuby 2017. 40 zawodników już w najbliższy weekend w Koszałkowie będzie rywalizowało o miano mistrza w wyścigach dronów.