czwartek, 18 lipca 2019 r., 11:01
Piłkarze Cartusii 1923 rozpoczynają nowy sezon 2019/2020
W Hotelu Miłosz w Kartuzach przy wspólnej, uroczystej kolacji i kawie oficjalnie zakończono udany i szczęśliwy sezon, w którym Cartusia 1923 Kartuzy wywalczyła mistrzostwo i awans. Spotkanie było także okazją do oficjalnego rozpoczęcia nowego sezonu - 2019/2020.

środa, 17 lipca 2019 r., 10:49
Krzysztof Różnicki złotym medalistą Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Poznaniu
Krzysztof Różnicki zawodnik GKS Cartusii w piątek 12 lipca, zdobył złoty medal na dystansie 800 metrów na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w lekkiej atletyce w Poznaniu. W piątek wyruszy do Baku aby reprezentować Polskę na 15. Igrzyskach Europejskich.

środa, 17 lipca 2019 r., 09:06
Triathlon w Chmielnie już 28 lipca - ostatni dzwonek, by się zapisać
Grupa Evo Sport po raz kolejny zaprasza miłośników królowej dyscyplin, jak mówi się o triathlonie, do udziału w zawodach. Odbędzie się on w sobotę, 28 lipca, w Chmielnie. To ostatni dzwonek, by się zapisać.

czwartek, 11 lipca 2019 r., 14:37
Nabór do drużyny Pantery Sierakowice
Piłka nożna to najpopularniejsza dziedzina sportu w Polsce. Od lat natomiast przeznaczona była wyłącznie dla mężczyzn. Kobiety udowodniły jednak po raz kolejny, że nie radzą sobie gorzej i już w XX. wieku wyszły na boiska. Obecnie coraz bardziej popularniejsze stają się drużyny dziewczęce, taka również funkcjonuje w Sierakowicach. Pantery obecnie prowadzą nabór do drużyny. Przynależność do tego klubu daje możliwość rozwoju i spełnienia swoich pasji.

czwartek, 11 lipca 2019 r., 11:11
Wysokie miejsce piłkarek z Sierakowic na turnieju Mała Piłkarska Kadra Czeka
Dziewczęta z KKPN Olimpico Malbork Sierakowice po raz kolejny miały okazję zaprezentować swoje umiejętności sportowe. Tym razem rozegrały turniej ogólnopolski LZS Mała Piłkarska Kadra Czeka. Mimo iż nie udało im się zająć wysokiego miejsca, zdobyte tam doświadczenie i przeżyte przygody zapamiętają na długo. Całe rozgrywki odbyły się pod okiem trenerów Mariana i Jerzego Wnuk-Lipińskich.

czwartek, 11 lipca 2019 r., 10:57
Trigar MTB Challenge już 1 września na Złotej Górze
W niedzielę, 1 września na Złotej Górze odbędzie się 3. edycja wyścigu Trigar MTB Challenge. Pasjonaci dwóch kółek będą mogli się ścigać na dwóch dystansach Mega i Mini. Zapisy już trwają. Podejmij wyzwanie i zmierz się z trudną, ale urokliwą trasą po kaszubskich pagórkach i lasach.

środa, 10 lipca 2019 r., 14:28
Amator Kiełpino podsumowuje sezon
Klub Sportowy Amator Kiełpino w sezonie 2018/2019 reprezentowało pięć zespołów w rozgrywkach ligowych pod auspicjami Pomorskiego Związku Piłki Nożnej (jeden seniorów i cztery juniorskie).

środa, 10 lipca 2019 r., 13:54
"Osiem szlaków w osiem tygodni" - znajdź hasło i wygraj rower!
Lokalna Organizacja Turystyczna "Serce Kaszub" zaprasza do wspólnej zabawy miłośników dwóch kółek i kaszubskich szlaków rowerowych. Lubisz jazdę rowerem? Jesteś pasjonatem kaszubskich pejzaży? W osiem tygodni zdobądź osiem szlaków, znajdź odpowiedzi na pytania krzyżówki i daj sobie szansę na wygranie roweru górskiego.

niedziela, 7 lipca 2019 r., 18:46
Dwie zawodniczki KS "Dziesiątka w finale Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży
Za nami eliminacje do Finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w których startowała Magda Malotka-Trzebiatowska i Dominika Hirsz. Magda nie dała nikomu szans i zdobyła we wszystkich trzech konkurencjach złote medale, Dominika Hirsz startowała z karabinu pneumatycznego i zajęła szóste miejsce i również dostała kwalifikacje FOOM.

niedziela, 7 lipca 2019 r., 18:35
V Mistrzostwa Kaszub w Wyścigach na Rowerkach Wodnych
W niedzielne popołudnie na jeziorze Ostrzyckim rozegrano jubileuszowe V Mistrzostwa Kaszub w Wyścigach na Rowerkach Wodnych. Mimo niesprzyjającej aury, w imprezie skierowanej do miłośników aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu wystartowała rekordowa liczba ponad 40 załóg. Rywalizacja odbywała się w trzech kategoriach.