piątek, 21 grudnia 2018 r., 12:47
Atom Goręczyno zwycięża w meczu z liderem grupy Ajax Kamienicą
W sobotę 15 grudnia odbyła się czwarta kolejka Somonińskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej. Lider tabeli Ajax Kamienica niespodziewanie przegrywa z Atomem Goręczyno.

czwartek, 20 grudnia 2018 r., 12:36
Koszykarski turniej o Puchar Burmistrza Kartuz
We wtorek odbył się XI Gwiazdkowy Turniej o Puchar Burmistrza Kartuz. W rozgrywkach wzięło udział około stu dziewczynek z sześciu szkół z gminy Kartuzy.

czwartek, 20 grudnia 2018 r., 12:19
Szczypiorniści Cartusii na podium w ogólnopolskim turnieju
Zawodnicy GKS Cartusii zajęli II miejsce w IX Memoriale Lecha Stolińskiego w Piłce Ręcznej Chłopców w kategorii młodzików, który odbył się w Tczewie w dniach 14-16 grudnia.

środa, 19 grudnia 2018 r., 10:53
ZKiW Stężyca najlepsze w Powiatowej Lidze Gimnazjalnej
W okresie jesienno - zimowym odbywała się VI edycja Powiatowej Ligi Gimnazjalnej w piłce nożnej halowej Powiatu Kartuskiego. Do ligi zgłosiło się 16 drużyn klas gimnazjalnych oraz klas VII i VIII szkół podstawowych reprezentujących 13 szkół z siedmiu gmin powiatu.

poniedziałek, 17 grudnia 2018 r., 10:23
Najmłodsi ścigali się w biegach towarzyszących podczas Santa Run
Tegorocznej edycji Santa Run towarzyszyły też biegi dla najmłodszych. Przed startem głównym odbyło się łącznie sześć wyścigów w podziale na chłopców i dziewczynki oraz trzy kategorie wiekowe. Zawody miały formułę run&fun, jednak każdy ze startujących dał z siebie dwieście procent.

poniedziałek, 17 grudnia 2018 r., 01:35
Santa Run 2018 - za nami największy mikołajkowy bieg na Pomorzu
Prawie osiemset osób wystartowało w niedzielne popołudnie w Santa Run - trzeciej edycji największej mikołajkowej imprezy biegowej na Pomorzu. Zawodnicy pokonali ulicami Kartuz dystans około siedmiu kilometrów. Na kilka godzin miasto zostało opanowane przez mikołajów, elfy, śnieżynki, bałwanki, renifery, choineczki, a nawet prezenty - uczestnicy tegorocznego biegu wykazali się olbrzymią kreatywnością w doborze strojów.

niedziela, 16 grudnia 2018 r., 08:48
Zwycięstwo MKS Bytovii Bytów w Turnieju Piłki Nożnej Halowej w Somoninie
W sobotę 8 grudnia na hali w Somoninie odbył się turniej piłki nożnej halowej zorganizowany dla drużyn juniorskich rocznika 2007 i młodszych przy współpracy Szkoły Podstawowej w Somoninie, GPRU w Sławkach oraz Klubu Sportowego "Amator" Kiełpino. W siódmy turniej z cyklu Somonino Cup wzięło udział 12 drużyn z województwa pomorskiego.

piątek, 14 grudnia 2018 r., 16:09
Piłkarki z KKPN Olimpico Malbork/Sierakowice liderkami w ramach Mistrzostw Pomorza U-11
Pomorski Związek Piłki Nożnej powołał do życia nowy projekt rozgrywek dla dziewcząt do lat 11. KKPN Olimpico Malbork/Sierakowice liderem grupy.

czwartek, 13 grudnia 2018 r., 13:18
Spektakularne zwycięstwo Gruntcase Żukowo. Somonińska Liga Piłki Nożnej Halowej
W sobotę odbyła się trzecia kolejka Somonińskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej. Ajax Kamienica nadal pozostaje na pozycji lidera.

środa, 12 grudnia 2018 r., 19:11
II Otwarty Międzyszkolny Turniej Szachowy w Mściszewicach
W niedzielę, 9 grudnia Stowarzyszenie Rozwoju Sołectwa Mściszewice w ramach zadania publicznego pt. "Szachy w szkole 2018" zorganizowało "II Otwarty Międzyszkolny Turniej Szachowy" w Zespole Szkół w Mściszewicach. W turnieju wzięło udział 46 zawodników w tym dzieci od 6 lat i osoby dorosłe, z terenu całego powiatu kartuskiego.