wtorek, 6 sierpnia 2019 r., 10:23
Cięcie laserem blach i nie tylko - profesjonalizm w konkurencyjnych cenach
Cięciem laserem blach, profili czy rur jeszcze nigdy nie było tak precyzyjne, a jednocześnie tanie i szybkie. Wieloletnie doświadczenie w branży, współpraca z rzeszą zadowolonych klientów oraz zaangażowanie w powierzane zadania to wszystko, czego oczekuje się od specjalistów najwyższej klasy. Nie musisz więcej przeglądać stron internetowych i porównywać konkurencyjnych ofert - wybór jest jeden

wtorek, 6 sierpnia 2019 r., 10:00
Żybko - pomoc drogowa 24/7 na terenie kraju i Europy
Całodobowa pomoc drogowa czeka na Twój telefon! Jeżeli przydarzy Ci się wypadek albo awaria auta to bezwarunkowo zadzwoń do nas a my bezzwłocznie do Ciebie przybędziemy i odholujemy Twój pojazd do naszego warsztatu samochodowego, w którym zostaną wykonane wszelkie naprawy.

wtorek, 6 sierpnia 2019 r., 09:24
Malowanie dachu z dachówki
Dach to bardzo ważna część domu. Jego stan ma wpływ na wiele istotnych czynników, takich jak estetyka obiektu, komfort użytkowania, ogrzewanie, czy poziom wilgotności. Dbanie o pokrycie dachowe jest więc niezwykle ważne. Najlepiej zawczasu zatroszczyć się o jego odpowiednią kondycję, by móc w pełni cieszyć się elegancko wyglądającym oraz przede wszystkim bezpiecznym dachem przez długie lata. Zachęcamy do lektury poniższego artykułu, z którego dowiesz się, czym pomalować konkretny rodzaj dachówki, by cały czas wyglądała jak nowa i spełniała swoje praktyczne funkcje.

wtorek, 6 sierpnia 2019 r., 09:01
Latem postaw na grafit! Idealny czas na ocieplenie domu!
Chłodny latem i ciepły zimą - taki jest wymarzony dom każdego inwestora. Bez uciążliwych rachunków za ogrzewanie i bez klimatyzacji. Czy naprawdę można mieć taki dom? Tak pod warunkiem, że jego bryła będzie mieć solidną warstwę termoizolacji.

poniedziałek, 5 sierpnia 2019 r., 11:29
Rozrywka na wakacje w Trójmieście
"Zastanawiasz się, gdzie zabrać swoje dzieci podczas wakacji? Sprawdź atrakcje, które czekają na Ciebie w strefie rozrywki Galerii Metropolia:"

poniedziałek, 5 sierpnia 2019 r., 10:00
Centrum Ogrodnicze Garden Life szuka pracownika
Jesteś zwolennikiem ogrodu oraz zielonej przestrzeni ? Jeśli tak to znajdzie się dla Ciebie PRACA w zgranym zespole Centrum Ogrodniczego Garden Life w Kiełpinie k/ Kartuz.

sobota, 3 sierpnia 2019 r., 10:00
Znajdź czas dla siebie, doceń swoje piękno i bądź wyjątkowa!
W Baninie powstało pierwsze na Pomorzu studio modelowania sylwetki Body Evolution. Miejsce dla Pań w każdym wieku i z różnymi problemami, w którym jednocześnie można poprawić swój wygląd i zadbać o samopoczucie. Tutaj w oparciu o bezpłatną konsultację, profesjonalna kadra dobierze program treningowy oraz dietetyczny tak, aby w jak najkrótszym czasie osiągnąć wymarzony efekt.

czwartek, 1 sierpnia 2019 r., 10:00
Firma Intrans w Kartuzach - tu kupisz dobrej jakości węgiel w korzystnej cenie
Przedsiębiorstwo Intrans to firma, która prowadzi w Kartuzach skład opału, jednak w swojej ofercie ma nie tylko sprzedaż jego różnych gatunków, ale też inne usługi. To znajdziesz również dobrej jakości czarnoziem do ogrodu. Sprawdź szczegóły.

czwartek, 1 sierpnia 2019 r., 09:37
Agro-Trak - naprawa maszyn rolniczych i sprzętu ciężkiego. Solidnie i w dobrej cenie
Sezon letni to okres wzmożonych prac budowlanych oraz polowych. Intensywnie eksploatowane w tym okresie sprzęty mogą wymagać serwisu i naprawy. Jeśli szukasz solidnych fachowców z tej dziedziny, sprawdź ofertę firmy Agro-Trak z Somonina.

środa, 31 lipca 2019 r., 10:16
Integracja Sensoryczna i rozwój dla każdego
Nowe Centrum Terapeutyczno-Rozwojowe. W ofercie między innymi terapia metodą Integracji Sensorycznej, ocena rozwoju dziecka, warsztaty koncentracji i efektywnego uczenia się, nauka szybkiego czytania. Promocyjne ceny dla wszystkich, którzy zarezerwują sobie miejsce na zajęciach już w sierpniu (informacje pod numerem: 885346005). Zniżki dla członków rodziny, stałych klientów i osób korzystających z kilku różnych zajęć.